info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
ساخته شده در ژاپن قطره محراب، از خواب بیدار خانه، چشم انداز تقلب

ساخته شده در ژاپن قطره محراب، از خواب بیدار خانه، چشم انداز تقلب

Dec 28, 2017

و Made در ژاپن من اعتقاد دارم که اولین تصور مردم این است که آنها "سختگیرانه، پیچیده و ابتکاری هستند". هنرمندان مفهومی روحانی دارند که محصولشان را از بین برده و تعالیم را دنبال می کنند. بنابراین، گفت: یکی. از صنایع دستی به عنوان نام آن SEIKO Seiko ساعت، فن آوری سیاه و سفید برای رهبری جهان "سونی دافا خوب است"، به نفوذ هزاران نفر از پسران و دختران مینیمالیست "Muji"، این شرکت های مشهور تولید ژاپن بهترین نمایش از برتری است.

 

ساخته شده در ژاپن این مترادف با خوب است

ظرافت در پشت این صنایع، به طور طبیعی نمی تواند بدون کنترل شدید کیفیت شهروندان ژاپنی انجام شود. آنها فکر می کنند که کیفیت کاملا غیر ممکن است، حتی اگر آن را به ایجاد یک پیچ کوچک، موضوع نیز باید کامل باشد، شیار امداد نقاشی دقیق را نشان می دهد، می تواند قطعات اضافی آهن را تحمل نمی کند، چرا که ژاپنی ها همیشه درجه بالایی نظارت بی نظیر و بی نظمی همه جانبه، به طوری دقیق، برای تقویت تولید ژاپنی ها به محراب محراب تصفیه شده، و با توجه به تجهیزات برتر هنر آلمانی، ستایش شد.

 图片1.png

ژانویه 2015، من در کشور "گیلاس" پای پیاده شدم، افرادی را دیدم که در حال حرکت بر روی جاده چابک بودند، تا 22 امتیاز، ساختمان کارخانه و یا روشن روشن، صبح زود، یکی پس از دیگری لباس کت و شلوار کارگران سفید دفتر، عمیق ترین تجربه این است که مردم در حال حرکت، حتی مکالمات گاه به گاه، سخاوتمندانه صحبت می کنند، از ترس از ناراحتی دیگران، و به ندرت صدای بلند و بلند. آنها به اصل نظم و انضباط خود پایبند می شوند و به هیچ وجه "تلاش سطحی" را دنبال نمی کنند. می توان پیش بینی کرد که در این کشور بسیار انضباطی، هنگامی که بحران جعل و تقلب اتفاق می افتد، سرکوب ها ویران خواهد شد. درست همانطور که سفارشی سازی یک محصول منجر به خارج شدن از کل سفارشی خانه می شود، اگر بخشی از محصول ظاهرا جعلی باشد، شهرت کلی برند را به مخاطره می اندازد.

 

مواظب باش! سومین شرکت بزرگ فولاد ژاپن برای مدت 10 سال فاسد شده است!

مردم اغلب می گویند که بالاتر از شما ایستاده، بیشتر پس از لغزش سقوط می کنید. چندین سال پیش، ایستادن بالای محراب در صنعت فولاد ژاپن تا 10 سال در معرض تخلف قرار گرفت، رسوایی کافی است تا صنعت تولید ژاپن خسته نشود، به طوری که خوردن توده های صنعتگران خیره کننده است!

 图片2.png

 

براساس گزارش های رسانه های ژاپن، هژمونی صنعت فولاد ژاپن در سال 1905، که در سال 1905 در Kobe Steel (Kobe Steel) تاسیس شد، در اوت امسال این تحقیقات داخلی نشان می دهد که چهار گروه این شرکت با آن دست و پنجه نرم می کنند. علاوه بر این، محققان یک نظرسنجی کلی در مورد محصولات 10 سال گذشته انجام داد و متوجه شد که برخی از اطلاعات مربوط به تولید فولاد نیز با آن دست و پنجه نرم شده است! Umezuhara، معاون رئيس جمهور کوبه فولاد، در تحقیقات اذعان کرد که "به دلیل اینکه محصول محصول مورد نیاز مشتری را برآورده نمی کند و نمی تواند در زمان تحویل محصول واجد شرایط تولید کند، مشتریان را فریب داده است تا اطلاعات اطمینان کیفیت را برای 10 سال " براساس آمارها، بیش از 20000 تن قطعات آلومینیومی، 2 تن محصولات مس و 20000 جعلی محصولات آلومینیومی از جمله تویوتا موتور، JR Tokai Shinkansen، بوئینگ ایالات متحده از جمله بیش از 200 شرکت مشهور بزرگ، فروخته نشد. با توجه به طیف گسترده ای از چهره، می توان گفت که پرواز آسمان، اجرا بر روی زمین، سفر دریایی ضعیف است.

 

با توجه به معرفی وب سایت کوبه فولاد، "دریچه فنری سوپاپ خودرو" محصول منحصر به فرد آن است که 50 درصد از سهم بازار جهانی را تشکیل می دهد که این بدان معنی است که هر دو خودرو در جهان ممکن است یک سیم شکست خورده باشد. امروزه، این شرکت سنتی ژاپنی که زمانی صنعت صنعت تولیدی را در جهان متقاعد می کرد، به فریب دادن تقلب و اعتماد کشیده شد. با این حال، این بار داده های تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض ممکن است تنها نوک یک کوه یخ باشد، شاید ما از کالاهای تقلبی فولاد کوب "خفه شویم". تا زمانی که 10 سال سابقه سیاهان تقلبی، هیچ راهی برای پاک کردن آن به آسانی به عنوان شخصیت های گچ وجود ندارد. تاثیر منفی آن تولید کننده مرگبار است. حتی محصولات با کیفیتی را که ژاپنی ها همیشه افتخار می کنند، از بین می برد. بنابراین، ساخته شده در ژاپن، که یک شب در محاصره قرار گرفته است، چیزی است که هشدار به خانه سفارشی در حال افزایش است.