info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه Kickboard

کابینت آشپزخانه Kickboard

Jul 04, 2018

کابینت آشپزخانه Kickboard

نصب کابینت بر روی دیوار - روش نصب بر روی دیوار

1. مشاهده کنید که آیا کف گوشه و سطح دیوار مسطح هستند و ناهمواری با بیل هموار شده و سپس تمیز می شود. در غیر این صورت، کابینت کابینت خم می شود و به طور کامل به سطح دیوار نصب نمی شود، و شکاف ناخوشایند را ترک می کند.

2. حداکثر فاصله بین کفپوش کابینت و کف باید کمتر از 3 میلیمتر باشد. از یک سکه از یوان برای اتصال آن استفاده کنید. اگر بیش از 2 قرار داده شود فاصله ممکن است خیلی بزرگ باشد.

3. قبل از پختن دیوارهای کابینت ، دیوار با سیمان سفید باید ابتدا تمیز شود، سپس خط پای باید گذاشته شود. پس از کاشت، خط پای باید محافظت شود تا رنگ در هنگام نقاشی یا نقاشی جلوگیری از چسباندن رنگ به سطح خط پایه شود. نمیتونم پاکش کنم

4. اگر چه تخته خرده چوب کابینه در جوش گیر شده است، لازم است که اقدامات لازم را انجام دهیم تا ثابت شود. ابزارهایی که برای حفاظت از تخته اصلی مورد نیاز هستند عمدتا ناخن های کف و چکش هستند. پای تخته را نگه دارید و سپس کف را به پایه تخته وصل کنید تا تخته پایه را به دیوار وصل کنید.

نصب و راه اندازی مجتمع کابینه - احتیاط نصب و راه اندازی مجتمع کابینه

1. قبل از برنامه ریزی، موقعیت کابینه، برنامه ریزی قبلی لازم را برای جلوگیری از شکاف در آینده زمانی که مبلمان خریداری شده نمی تواند به دیوار متصل شود. (البته، شما همچنین می توانید به طور مستقیم از رنگ استفاده کنید تا جوی دیوار کابینت را روی دیوار بگذارید، به جای جاروبرقی فیزیکی، هیچ مشکلی وجود ندارد که مبلمان را به دیوار وصل نکنید)

2. در صورت عدم توجه به مسیر، سعی کنید از مواد جامد کوره تخته خرده چوب بر روی چوب استفاده کنید. مواد مختلفی برای کابینت و ملاقه وجود دارد. PVC، چوب، فولاد ضد زنگ، شیشه و سنگ همه در دسترس هستند. مواد جامد کفپوش گران است، اما علاوه بر دوام، همچنین می تواند از ضربه زدن به مقبره کوچک و قوی جلوگیری کند. راهرو

از طریق معرفی فوقالعاده به روش نصب و اقدامات احتیاطی روی دیوارهای کابینت ، امیدوارم که برای هر کسی برای نصب روی دیوار کابینت مفید باشد.

initpintu_副本.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015