info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
ملاحظات نصب کابینت کابینت

ملاحظات نصب کابینت کابینت

Nov 19, 2018

ملاحظات نصب کابینت آشپزخانه

هنگام نصب لوازم آشپزخانه توجه داشته باشید:

1. آبگرمکن باید به اندازه کافی نصب شود و کابینت آشپزخانه   باید برای تسهیل نگهداری در آینده به فعالیت های بسته بندی شود.

2. نصب کابینت آشپزخانه   باید محو شود، ابتدا کابینت آشپزخانه را نصب کنید ، و سپس کابینت آشپزخانه را نصب کنید تا از زباله های زمین در داخل کابینت آشپزخانه پاک شود.

3. دستگیره باید مستقیما نصب شود و درب باید در جای خود باشد. هیئت مدیره باید از waterstops و اتصالات گوشه یا قطعات استاندارد پلاستیکی، بدون kickboards استفاده کند. فاصله بین بالای دیوار کابینت دیوار   و سقف در اصل مورد استفاده قرار می گیرد، و تخته فوقانی از چوب جامد، پلاستیک و معمولی ساخته شده است. در اصل، کابینت آشپزخانه سینک هیچ پشتوانه ای ندارد. پس از تعمیر رابط، به کابینت آشپزخانه نزول منتقل شده است ، بهتر است که آن را اینجا بگذارید. کابینت آشپزخانه مایکروویو ترجیحا در کابینت آشپزخانه نیم کره یا کابینت آشپزخانه بالا قرار دارد . همچنین می تواند در کابینت آشپزخانه طراحی شود . اگر آن را در کابینت آشپزخانه قرار دهید باید آن را طراحی و نصب کنید. قسمت نور را ببینید و پانل جانبی را اضافه کنید.

4. روش جابجایی پشت صندلی با پشت صندلی می تواند خط لوله و کل کف (حفاری محل) را توسط کابینت یا دیوارهای آشپزخانه در هر دو طرف ثابت کند. هیچ سطح تنظیم روی سطح کابینت آشپزخانه گوشه ای وجود ندارد   (می توان توسط سطح دید کابینت آشپزخانه گوشه تنظیم شود) هیچ صفحه تنظیم برای کابینت آشپزخانه ماشین شکل برج وجود ندارد ؛ تمام صفحه آشپزخانه کابینت آشپزخانه نباید از 3 قطعه تجاوز کند و باید ظاهر را تضمین کند. کابینت آشپزخانه غیر بالا دارای صفحه تنظیم نیست تحت فرض اندازه گیری دقیق و دکوراسیون دیوار بسیار استاندارد است، طول کل کاهش می یابد. 10mm، کابینت آشپزخانه را می توان بدون صفحه تنظیم استفاده کرد (اما ممکن است کابینت های آشپزخانه غیر استاندارد وجود داشته باشد )، و اندازه های غیر استاندارد (10mm) را می توان با هود بالا از کلاه تنظیم کرد.

5. ارتفاع نصب لوله آب گرم و سرد و رابط شیر آب مخزن شستشو و شیر 500 میلی متر است، به طوری که شیر شیر استخر با شلنگ متصل است. هنگامی که مدار الکتریکی تنظیم می شود، سوکت مورد استفاده برای جاسازی کابینت آشپزخانه ی برق از زمین 300 میلی متر است، سوکت برق مورد استفاده برای آشپزخانه 1300 میلی متر از زمین است و سوکت با دستگاه الکتریکی 2000 میلی متر از زمین است. سوکت برای هود استفاده می شود. ارتفاع از زمین 2500 میلی متر است.

6. پورت اگزوز باید 2200 میلی متری از زمین باشد. فاصله از دیوار داخلی باید در داخل پانل جانبی کابینت آشپزخانه باشد. اگر یک دستگاه اگزوز فشار متغیر وجود داشته باشد، باید با کابینت آشپزخانه هماهنگ شود .

7. متر گاز باید در کابینت آشپزخانه آویزان یا کابینت آشپزخانه پایین قرار گیرد   تا آنجا که ممکن است، و موقعیت باید مناسب برای نصب کابینت آشپزخانه . طراحی کابینت آشپزخانه باید کاملا در نظر گرفته شود که سوئیچ مناسب است. کابینت آشپزخانه گاز   می توان بدون پشت و بالای صفحه استفاده کرد. باید درب شیشه ای یا درب کرکره ای استفاده شود. لوله گاز باید تا جایی که امکان دارد مناسب باشد.

8. کابینت های آشپزخانه غیر استاندارد را با کابینت های آشپزخانه استاندارد هماهنگ کنید تا اشکال غنی و عملی را با عناصر کمی ایجاد کنید. ابعاد هواپیما آشپزخانه، محل نما و محل خط لوله باید بعد از دکوراسیون داخلی باشد. تا آنجا که ممکن است، هر کابینت آشپزخانه   دارای نام و هدف خاص خود است، با لمس در پایان به منظور بهبود کلی طراحی.

9. از لحاظ عملی، لازم است که نیازهای واقعی را روشن کنیم و نیازهای بالقوه وضعیت را تا آنجا که ممکن باشد، مورد توجه قرار دهیم، و زیبایی شناسی باید در گستره ای از تناسب رنگ مناسب برای ظروف آشپزخانه باشد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015