info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه مواد آشپزخانه

کابینت آشپزخانه مواد آشپزخانه

Nov 21, 2018

آشپزخانه   کابینت   مواد آشپزخانه

کوارتز کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز countertops ساخته شده از گلوله و شن و ماسه کوارتز ساخته شده است. مزیت کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز این است که آن را از ابتلا به ترس نیست و می توان آن را برای یک منطقه بزرگ از دیوار کاشی استفاده می شود. این می تواند برای تمام انواع آشپزخانه و کابینت آشپزخانه استفاده شود countertops جوش دوختن واضح نیست (مشاهده دقیق و معیار پذیرش). دوام کابینت آشپزخانه مناسب است . انتخاب کنید.

مزیت

خراش

سنگ کوارتز کابینت آشپزخانه دارای مقدار کوارتز 90-95٪ است. کریستال کوارتز مواد معدنی طبیعی است و سختی دوم تنها به الماس در طبیعت است. سختی سطح آن می تواند تا 7.5 سختی Moh است که باعث می شود کابینت های آشپزخانه آشپزخانه بسیار عملی و زیبا است.

2. رنگ آمیزی

کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز آشپزخانه   مواد کامپوزیتی کامپوزیتی جمع و جور ساخته شده تحت خلاء است. سطح کوارتز آن دارای مقاومت خوردگی عالی به اسید و قلیایی آشپزخانه است. مواد مایع استفاده شده در استفاده روزانه به داخل نفوذ نمی کنند و برای مدت طولانی قرار می گیرند. مایع روی سطح را می توان با یک پارچه مانند آب یا پاک کننده و پاک کننده پاک کرد. در صورت لزوم، سطح را می توان با یک تیغه پاک کرد.

3. استفاده نمی شود

سطح درخشان کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز آشپزخانه تحت فرآیندهای متعدد پیچیده پیچیده است که توسط بیل خراشیده نخواهد شد، به مواد مایع نفوذ نمی کند و باعث ایجاد مشکلات مانند زردی و تغییر رنگ نمی شود. تمیز کردن روزانه فقط باید با آب شسته شود. بله، این آسان است حتی پس از یک دوره طولانی استفاده، سطح آن به اندازه آشپزخانه جدید روشن است، که نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد.

نمی توانم سوختم

کابینت آشپزخانه کریستال طبیعی کوارتز آشپزخانه یک نوع مواد مقاوم در برابر حرارت است. نقطه ذوب آن تا 1300 درجه است. کوارتز کوارتز 90-95٪ ساخته شده از کوارتز طبیعی کاملا مقاوم در برابر شعله است. این امر به دلیل تماس با دمای بالا رایت نمی کند. همچنین دارای سطح بی نظیر مانند کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی است آشپزخانه مقاومت در برابر دمای بالا.

5. غیر سمی و غیر اشعه

سطح کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز آشپزخانه صاف، صاف و بدون خراش است، و ساختار مواد متراکم و غیر متخلخل باعث می شود که باکتری ها هیچ جا پنهان نباشند، می توانند در تماس مستقیم با غذا، بی خطر و غیر سمی باشند!

کابینت آشپزخانه کوارتز با کیفیت بالا آشپزخانه از مواد معدنی کریستالی طبیعی کوارتز ساخته شده با محتوای SiO2 بیش از 99.9٪ است. این در طول فرایند تولید دفع می شود. مواد خام حاوی ناخالصی های سنگین است که ممکن است باعث اشعه، 94 درصد کریستال های کوارتز و دیگران شود. افزودنی رزین سنگ کوارتز را از خطر آلودگی رادیواکتیو آزاد می کند.

معایب: با توجه به آشپزخانه کوارتز سنگ، سختی بیش از حد قوی است، پردازش دشوار است، و شکل بیش از حد تک (صنعت مدرن پردازش عمیق). قیمت بالاتر است

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015