info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینه انتخاب چوب

آشپزخانه کابینه انتخاب چوب

Dec 23, 2017

کابینت ها شامل جعبه های چوبی شش طرفه و یا "لاشه" در پنج طرف بسته با درب در ششم است. دیوار کابینت و ضد شمارنده و بشقاب پلاستیکی. کابینه گوشه با یک turntable برای دسترسی آسان تر. انتخاب طراحی یکپارچه سازی است کابینت آشپزخانه با لوازم و سطوح دیگر برای یک نگاه سازگار است. یک روند برای کابینت های بیشتر در زیر و بالا از آشپزخانه است.

کابینت می تواند در اطراف دستگاه مانند یخچال قرار گیرد.

کابینه چهره. چوب جامد برای قطعات کابینه، از جمله پایه ها، فریم ها، درها و طرفین، انتخابی محبوب است. با این حال، کابینت آشپزخانه جامد چوب سنتی گران تر است و بسیاری از مصرف کنندگان کابینت هایی را انتخاب می کنند که تخته خرده چوب و تخته سه لا را برای کاهش هزینه ها در نظر می گیرند. تهیه درب های کابینت چوب جامد بستگی به انواع چوب مورد استفاده دارد. به عنوان مثال، تیک گرانتر از گیلاس است که گرانتر از افرا است که گرانتر از بلوط است. به طور مشابه، چوب جامد گران تر از تخته سه لا است که به نوبه خود گران تر از تخته خرده چوب یا کالاهای مشابه است.

کابینه بدن لاشه کابینه معمولا از تخته سه لا یا تخته خرده چوب با کیفیت بالا ساخته شده است، مخصوصا برای بخش های مسطح که نیازی به شکل نداشته باشند، از قبیل قفسه ها، طرف کابینت یا پایه کشو. ضخامت تخته سه لا معمولی در این کاربرد ها از 3/8 در (9/5 میلیمتر) تا 3/4 در (19 میلی متر) [با 1/4 در (4/6 میلی متر) استفاده می شود اغلب برای پایین کشو] متفاوت است. سختی و استحکام عوامل مهمی هستند که انتظار می رود تا زمانیکه کابینت ها در طول زمان خود را حفظ کرده و از خم شدن یا سفت کردن جلوگیری کنند، در حالی که برای حمایت از بار سنگین. بهترین انتخاب برای قدرت تخته سه لا و تخته خرده چوب با کیفیت بالا است. آنها همچنین دارای مزایای کمتر حساس به پاره شدن رطوبت هستند. سختی با ضخامت قفسه به سرعت افزایش می یابد؛ بدون در نظر گرفتن انتخاب مواد، یک قفسه 3/4 اینچ (19 میلی متر) 73٪ سخت تر از قفسه 5/8 اینچ (16 میلی متر) است، حتی اگر آن فقط 20٪ ضخیم تر باشد. قفسه های ساخته شده از برخی از فرمولاسیون تخته خرده چوب، به ویژه اگر آنها تقویت نشده، ممکن است سقوط یا تغییر شکل. استحکام و سختی تخته خرده چوب با فرمول بندی متفاوت است و توسط رزین مورد استفاده قرار می گیرد. لاک تخته سه لا معمولا با پیچ ها و ناخن ها مونتاژ می شود، در حالی که لاشه های تخته خرده چوب، پیچ و یا ناخن ها را نگه ندارند و بنابراین معمولا با چسب، اتصالات شیار یا اتصال دهنده های مکانیکی مانند اتصالات تایید-cam قرار می گیرند. به طور کلی، کابینت های تخته سه لائی گران تر از کابینت های ذره ای تخته می باشد.

فریم ها و درب های کابینه ممکن است از چوب جامد (به طور معمول یک چوب از چوب سخت)، تخته خرده چوب جامد (MDF)، تخته خرده چوب، تخته سه لا یا ترکیبی، و ممکن است شامل لمینیت یا پوشش سطحی بیش از این مواد هسته ای. پانل شناور در درب می تواند تخته سه لا چوب سخت و روکش در داخل یک چوب جامد یا قاب MDF باشد. چوب جامد و MDF می تواند لبه شکل، به عنوان مثال، به دور یا الگوی لبه درها، قسمت های کشو، و یا چهره های چهره. تخته خرده چوب، زمانی که تولید می شود، نمی تواند لبه به شکل مناسب باشد. تخته سه لا نمی تواند بدون آشکار ساختن هسته روکش آن، اغلب در نظر گرفته ناخوشایند شکل می گیرد، اگر چه تخته سه لا مبلمان با درجه لبه با ورق های نازک [ca. 1/16 اینچ (1.6 میلیمتر)] برای استفاده محدود استفاده می شود. MDF، یک بار شکل، می تواند با ورقه های انعطاف پذیر مثل thermofoil پوشش داده شود یا می تواند رنگ باشد. همچنین می توان با روکش چوب یا ورقه ورقه ای با فشار بالا پوشیده شده، اما فقط اگر پروفیل لبه مربع یا تقریبا به اندازه (در داخل ضخامت روکش) باشد. امروزه بسیاری از درهای کابینت و جبهه کشو از یک هسته MDF استفاده می کنند. درب و صندوق جلو نیز ممکن است از تخته ذرات روکش با ورقه ورقه فشار بالا ساخته شده است. چوب طبیعی ترکیبی ظریف از رنگ، دانه، الگو منافذ، جذب متغیر و صاف بودن پایان، و تنوع با زاویه دید و شرایط روشنایی را ارائه می دهد. ظاهر چوب طبیعی تنها می تواند با اجزای چوب جامد (هر کجا که لبه شکل می گیرد) و یا احتمالا روکش (که در آن نیست)؛ همانطور که قبلا اشاره کرد، این دو رویکرد را می توان در یک کابینه واحد ترکیب کرد. از جمله شفاف، لاک، لاک الکل یا پلی اورتان، شنیده شده است. در پایان ساخته شده ممکن است به صورت اختیاری از رنگدانه های مختلف، رنگ ها، سفید کننده ها، لعاب ها یا پرکننده های چوب استفاده شود که ممکن است حاوی رنگ های متضاد باشد. فریزر را می توان با استفاده از برس یا اسپری اعمال کرد و ممکن است بسیاری از لایه های جداگانه استفاده شود. بر این اساس، پایان دادن به تولید کنندگان مختلف تولید شده، به طور کلی دقیقا مطابقت ندارد. پوسیدگی کابینت چوب یک برنامه دیگر است و اغلب در رابطه با لعاب، لکه ها، رنگ ها یا رنگ ها انجام می شود. این فرآیند شامل افزودن ناهنجاری های ساخته شده به درب های کابینت می شود تا کابینت های چوب را از نظر ظاهری زودرس، دچار آشفتگی و قدیمی دنیای خود بدانند. تکنیک های مشترک شامل ایجاد کرم چاله ها، چلپ چلوپ کردن، خراب کردن و چروک کردن و شیب دادن از طریق چوب و لایه های ناهموار می باشد.

کاهش: چوب جامد در مقابل تخته خرده چوب. چوب جامد و تخته سه لا دوام و قوی است، اما هزینه های بالاتری دارند و پایداری کمتری در ساخت آنها نسبت به تخته خرده چوب ارائه می دهند. برای کابینت ها و اتمام سطوح که ممکن است خسارت را در طول استفاده طولانی حفظ کنند، کارایی در نظر گرفته شده است. در صورت آسیب، چوب جامد می تواند توسط یک refinisher مبلمان مورد تایید، به غیر از سازنده، برای رسیدن به یک بازی کامل با اطراف پایان. اجزای MDF و اجزای هیئت مدیره ذرات روکش شده، اگر آسیب دیده باشند، باید توسط سازنده جایگزین شوند. اگر آب به هسته برسد، تخته خرده چوب به خصوص به طور برگشت ناپذیر بوجود می آید (بنابراین در برنامه های پوشیدنی خانه هرگز مورد استفاده قرار نمی گیرد، در عوض OSB board OS استفاده می شود). تحمل استفاده از اتصال دهنده های پیچ در تخته خرده چوب سخت تر از چوب جامد یا تخته سه لا است، و پیچ ها اغلب در طول زمان از دست می دهند اگر بیش از حد پیچ. با این حال، MDF و تخته خرده چوب انتخاب خوبی هستند که کابینت ها به خوبی ساخته شده اند، برای مراقبت از آنها، که در آن عمر خدمات به عنوان متوسط، پیش بینی شده است، به عنوان مثال، که در آن آشپزخانه تقریبا هر 15 سال بازسازی شود، و یا که در آن تولید کننده را می توان تکیه کرد در صورت لزوم، اجزای جایگزین را ارائه دهید.

9.jpg

Hangzhou Rosen Industy & شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: landy@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 213، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015