info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینه دانش ---- سینک و شیر آب

آشپزخانه کابینه دانش ---- سینک و شیر آب

Jan 28, 2019

آشپزخانه کابینه دانش ---- سینک و شیر آب

سینک، شیر کابینت آشپزخانه

آشپزخانه بیشتر در معرض آلودگی های خاک و آب قرار دارد و بیشتر به طور مستقیم بر سلامت مواد غذایی افراد تاثیر می گذارد، نه غرقاب و مخلوط. عملکردهای تمیز کردن و تخلیه باید مطلقا بهینه شود.

طبقه بندی

اگر چه مواد کابینت آشپزخانه   سینک مینای دندان فولاد، سرامیک، سنگ مصنوعی، اکریلیک، سنگ کریستال، مینای دندان چینی، با توجه به اینکه فولاد ضدزنگ برای تمیز کردن، مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، مقاوم در برابر رطوبت، بسیار مناسب برای محیط کار آشپزخانه، کابینت آشپزخانه   غرق هنوز هم در حال حاضر محبوب ترین گزینه سینک است.

با توجه به سبک، کابینت آشپزخانه   سینک به یک حوضچه تک، دو حوضه، کابینت آشپزخانه بزرگ و کوچک تقسیم شده است   غرق شدن، حوضچه دوشاخه ای شکل و غیره همراه با تمیز کردن طبیعت در آشپزخانه، حوضه دوازده جریان اصلی است و همچنین برای یک حوضه ی بزرگ تنها ترجیح داده می شود زیرا مناسب است که گلدان را بشویید.

آشپزخانه   سوپاپ های کابینتی به ترتیب با مواد به فولاد ضد زنگ، چدن، پلاستیک کامل، مس و آلیاژ تقسیم می شوند. جریان اصلی از فولاد ضد زنگ و مس است که نسبتا با دوام و سازگار با محیط زیست است.

خرید نزول

کابینت آشپزخانه   ضخامت مواد سینک باید متوسط باشد، بیش از حد نازک خواهد شد زندگی و قدرت کابینت آشپزخانه ، بیش از حد ضخیم و آسان به آسیب می رساند کارد و چنگال شسته شده تاثیر می گذارد . همچنین به سطح مسطح سطح فولاد ضد زنگ نگاه کنید، مانند ناهمواری، که نشان دهنده کیفیت پایین است.

2، حجم تمیز کردن عمومی سینک خوب است، عمق حدود 20 سانتی متر است، به طوری که برای جلوگیری از splashing.

3، سطح درمان سینک مات زیبا و عملی است، جوشکاری کابینت آشپزخانه   سینک باید با دقت مشاهده شود، جوش باید حتی و حتی، بدون زنگ، با سرریز نیز هست.

4، ساده تر از شکل حوضه، سخت تر آن است که به راحتی آب جمع آوری، ساده تر از آن است که مراقبت از.

خرید سرب

1. نگاه ظاهر: کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا   سوپاپ باید به صورت دقیق پردازش شود، سطح آینه تخت باشد و سطح مات حتی یکسان باشد.

2، سوئیچ تست: مقایسه ارزان تر و گران تر، صاف بودن آن را احساس خواهد کرد.

3، شناسایی: LOGO نام تجاری کارخانه بزرگ به طور مستقیم بر روی سطح حکاکی می شود، برچسب برچسب به طور کلی یک کارخانه کوچک است.

تعمیر و نگهداری: هر دو می تواند خشک و تمیز نگه داشته شود. انباشت طولانی مدت آب و مایع شستشوی باقی مانده می تواند به راحتی بر زندگی ظاهر شود.

اگر چه لوازم جانبی سخت افزاری کوچک هستند، درب کابینت آشپزخانه سوپاپ و کشو کشویی به راحتی قابل استفاده نیستند، که به طور مستقیم بر خلق و خو و اثر استفاده تاثیر می گذارد. این احساسات با کیفیت لوازم جانبی سخت افزاری تعیین می شود. علاوه بر این، آنها بر عوامل کلیدی اثر استفاده و عمر مفید کابینت آشپزخانه تاثیر می گذارند ، زیرا نصب و حذف برخی از تاثیرات مخرب بر روی کابینت آشپزخانه ، بنابراین در اینجا یک یادآوری ویژه برای توجه به خرید کابینت آشپزخانه   سخت افزار

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015