info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
دانش کابینت کابینت ---- ورق و پنل درب

دانش کابینت کابینت ---- ورق و پنل درب

Jan 21, 2019

کابینه کابینه دانش ---- لاشه و درب پنل

لاشه

کابینه آشپزخانه هیئت مدیره محیط زیست : مواد پایه روکش به طور کلی چوب کاشی یا MDF است. این مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، بافت سخت، مقاومت در برابر فشار، مقاومت اسیدی و قلیایی است. اگر از آن به عنوان یک کابینت آشپزخانه استفاده می شود ، عموما لازم است که ذرات رطوبت سبز داخل را اضافه کنید که یک رطوبت محافظ است.

ورق فولاد ضد زنگ آشپزخانه آشپزخانه : فولاد ضد زنگ صفحات آشپزخانه کابینه لاک مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، اسید و مقاوم در برابر قلیا، می تواند باز شود زمانی که یک لوله وجود دارد، و رنگ سرد است.

آجر کاری + کاشی آشپزخانه کابینه لاشه: طول عمر و محکم، قیمت نسبتا ارزان است، مضرات این است که تاثیر ضخیم تر در زمینه استفاده.

کابینت آشپزخانه گرانیت   لاشه: سختی خوب، قیمت پایین، با دوام، ضعف به اندازه کافی زیبا نیست، گرانیت تیره دارای خطر خاصی از تابش بیش از استاندارد است.

پانل درب

به طور کلی، لبه پانل درب کابینت آشپزخانه از آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است و فولاد ضد زنگ با دوام تر و گران تر است. هنگام انتخاب، مهم است که ببینید آیا ضخامت و تکنولوژی سطح دقیق است یا خیر، و اینکه آیا جزئیات مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند قدرت کارخانه را منعکس کند.

کابینت آشپزخانه شیشه ای   پانل درب: پانل درب ساخته شده از شیشه خمیر.

مزایا: هنگام اضافه کردن لوازم جانبی سخت افزاری، لازم است که یک هیئت اکولوژیک برای مونتاژ، مدیریت ساده، قیمت پایین و عملکرد بالای هزینه اضافه شود.

معایب: بعضی از سبک ها بسیار زیاد نیستند.

کابینت آشپزخانه رنگی   پانل درب: پس از نقاشی، فر را وارد کنید تا درب فرایند خشک کردن گرم شود.

مزایا: رنگ غنی، عملکرد ضد آب بسیار عالی، توانایی ضد سایش قوی، آسان برای تمیز کردن، اسکراب آسان، رطوبت، ضد آتش

معایب: آسان برای خراشیدن و تعمیر سخت است، ممکن است با دود روغن رنگ شود.

کابینت آشپزخانه ضد آتش   هیئت مدیره: نام استاندارد هیئت مدیره مقاوم در برابر نامیده می شود. هیئت مدیره نسوز از هیئت مدیره نسوز ساخته شده است، و تخته خرده چوب به عنوان مواد پایه (همچنین برای MDF مفید) استفاده می شود. شبیه به هیئت مدیره اکولوژی، تفاوت در روکش است.

مزایا: مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر نفوذ، تمیزکاری آسان، الگوی شفاف و شفاف، اثر واقع بینانه، اثر Stereoscopic قوی، بدون رنگ، سطح صاف.

معایب: ترس بیشتری از رطوبت.

کابینت آشپزخانه آشپزخانه   پانل درب : کاغذ رنگی آغشته به ملامین پس از دمای بالا و فشار بالا به سطح سوبسترا متصل می شود. همچنین روکش دو طرفه، تخته آزاد رنگ، MFC، هیئت مدیره روکش تخته چند لایه، روکش ملامین. هیئت های زیست محیطی که کابینت های آشپزخانه را معمولا باید ضد رطوبت سبز باشند.

مزایا: مشابه با هیئت مدیره مقاوم در برابر آتش، دارای خاصیت ضد اصطکاک، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر حرارت بالا، قلیایی قلیایی مقاوم در برابر گرما و غیره است. هیئت مدیره نسوز دارای رنگ های طبیعی و بافت های مختلف است که دارای مقرون به صرفه و دارای حس های خوب هستند.

معایب: بدون شکل سه بعدی، فقط لبه لبه های فلزی، آلیاژ آلومینیوم را به سمت بالا می کشاند تا تزئینی آن را افزایش دهد.

پانل درب آشپزخانه آشپزخانه جامد

مزایا: بافت احساس خوبی دارد، و استفاده عادی همیشه جدید است.

معایب: خشک و مرطوب به طور متناوب آسان برای ترک.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015