info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
احتیاط نصب نصب کابینت کابینت

احتیاط نصب نصب کابینت کابینت

Dec 18, 2018

احتیاط نصب نصب کابینت کابینت

لازم است هنگام تزئین بسیار مراقب باشید. چیزهای زیادی برای آگاهی از آن وجود دارد، مخصوصا برای دکوراسیون آشپزخانه. اگر آشپزخانه به خوبی تزئین نشده باشد، ممکن است در هنگام آشپزی مشکلات جزئی ایجاد شود و خلق و خوی مردم را برای پخت و پز تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین، آشپزخانه نصب شده است. کابینت آشپزخانه باید بسیار مراقب باشد. اقدامات احتیاطی نصب کابینت آشپزخانه نیز برای ایجاد یک آشپزخانه مناسب برای شما بسیار مهم است.

اول، نصب کابینت آشپزخانه

نصب کابینت آشپزخانه باید به سطح زمین توجه کند. قبل از نصب، آشپزخانه باید تمیز شود تا کف تمیز و پاک شود، به طوری که سطح زمین را می توان با دقت اندازه گیری کرد و کابینت آشپزخانه را می توان بهتر تنظیم کرد.

دوم، نصب کابینت آشپزخانه

نصب و راه اندازی کابینت آشپزخانه دیوار برای اطمینان از سطح پیچ و مهره های گسترش است. ابتدا یک خط افقی روی دیوار بگذارید تا موقعیت پیچ و مهره را برای تنظیم سطح پیچ بکار برید. توجه داشته باشید که خط افقی روی دیوار معمولا حدود 650 میلیمتر از میز است. دکوراتور همچنین می تواند تنظیمات را با توجه به ارتفاع فرد برای استفاده در آینده انجام دهد.

سوم، نصب آشپزخانه

پس از نصب کابینت های آشپزخانه و کابینت آشپزخانه، میزهای آشپزخانه باید نصب شوند، که باعث می شود تا صفحات اطاقک دقیق تر شود. یک مشکل که باید در هنگام نصب countertop مورد توجه قرار گیرد، سنگ زنی و صیقل از آشپزخانه است. از آنجا که گرد و غبار و طعم و مزه آن در این بخش ظاهر می شود، بر سلامت بهداشت آشپزخانه اثر می گذارد و از بین بردن آن دشوار است. بنابراین، توصیه می شود این بخش را در هوای آزاد تهویه کنید. در محل

چهارم، نصب سخت افزار

لوازم جانبی سخت افزاری کوچک نقش مهمی در دکوراسیون آشپزخانه ایفا می کنند، بنابراین نصب آن نیز یک نکته کلیدی در احتیاط نصب کابینت آشپزخانه است . هنگام نصب برخی سخت افزارهای لازم برای آشپزخانه هایی مانند حوضچه ها، جرثقیل ها و سبد ها، برای جلوگیری از بقایای مواد چوبی استفاده شده در دکوراسیون که در مسیر سبد قرار می گیرند، سبد را با برخی پوشش ها پوشش می دهد که آینده را تسهیل می کند. استفاده از

پنجم، نصب لوازم آشپزخانه

نصب دستگاه های برق باید توجه داشته باشید که منبع تغذیه نباید بیش از حد کوچک باشد، در غیر این صورت پس از آن تعمیرات سخت تر خواهد بود. علاوه بر این، متر آب و متر گاز در آشپزخانه نباید پیچیده شود، و همچنین برای تعمیر و نگهداری آینده ناخوشایند است.

ششم، تنظیم کابینت آشپزخانه   در، درب

پس از نصب دستگاه آشپزخانه، فکر نکنید که نصب کابینت آشپزخانه کامل شده است. در این زمان، آخرین کار این است که پانل درب را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که شکاف درب حتی افقی باشد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015