info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
تعمیر و نگهداری سخت افزار آشپزخانه

تعمیر و نگهداری سخت افزار آشپزخانه

Sep 03, 2018

آشپزخانه   C abinet   حقیقت را حفظ کنید

کابینت آشپزخانه   سخت افزار استراتژی تعمیر و نگهداری روزانه

اول: لولای قلب کابینت آشپزخانه است

اگر به مدت طولانی به گوش نرسیده اید، همیشه سختگیر نیستید. در این زمان شما دیوانه هستید؟ وقت آن است که از "قلب" محافظت کنی. لولای کابینت آشپزخانه نقطه اتصال بین کابینت آشپزخانه و کابینت آشپزخانه است   درب، و فرکانس استفاده از بالاترین است، بنابراین کیفیت لولا کابینت آشپزخانه مهم ترین نادیده گرفتن است.

نگهداری لولا

1 به آرامی با یک پارچه نرم و خشک پاک کنید. از پاک کننده اسیدی استفاده نکنید. لکه های سیاه را می توان با کمی نفت سفید پاک کرد.

2 سیگنال هشدار: در ابتدا از صدا استفاده کنید، میتوانید برخی از تعمیرات روانکاری را اضافه کنید.

دوم: اسلایده کلیه است

هنگامی که شما عجله دارید چیزی را به دست می آورید، موارد در کشو سنگین و سنگین هستند و کشوها باز و شکنجه می شوند. در این زمان، شما باید "کلیه" را تعمیر کنید. میخواهید یک وعده غذایی خوب بخرید، کشوی آشپزخانه آشپزخانه صاف است و آسان است تا تمام حمایت از راه آهن را بکشید.

نگهداری راه آهن

1 مانند کابینت آشپزخانه   لولا، استفاده از مواد شوینده حاوی اسید برای ریل های کشویی توصیه نمی شود و یک سیگنال قابل شنیدن برای اضافه کردن برخی از روان کننده ها وجود دارد؛

2 چیزهای خیلی سنگین را قرار ندهید هنگامی که کشوی کابینت آشپزخانه شل شده باشد، پیچ ها باید در زمان سخت تر شود. اگر چه   کابینت آشپزخانه   ریل های اسلاید یک گشتاور جانبی مناسب دارند، سعی نکنید کابینت آشپزخانه را بکشید   برای جلوگیری از خم شدن راه آهن و پوشیدن کمربندهای داخلی، کشویی به صورت جانبی.

مرحله سوم: سبد کابینت آشپزخانه را بکشید

گلدان ها و قوطی ها، بطری ها و شیشه ها اغلب برای خراب شدن استفاده می شود و این نوع مشکل تنها می تواند با کشیدن سبد حل شود.

نگه داشتن سبد را بکشید

1. بطری روغن، نمک، سرکه و غیره را تا حد امکان بکشید. مناسب برای فشار دادن و کشیدن به سمت مناسب نیست.

2 در تقاطع سبد آهن، آسان است که خاک را پنهان کن، تمیز در زمان برای جلوگیری از خوردگی و رشد باکتری؛ هنگام تمیز کردن، سعی کنید با اشیاء سخت مانند توپ های فولادی مالش نکنید و از پاک کننده های اسیدی نترسید.

چهارم: کابینت آشپزخانه   دسته کلید است

تصور کنید که   کابینت آشپزخانه   دستگیره از دست رفته است شما فقط می توانید انگشت خود را به شکاف درب بکشید و درب را باز کنید. انگشت خیلی بزرگ و ضخیم است تا بتواند وارد شود، و فقط می تواند ناخوشایند و ناخوشایند باشد. اگر چه دسته غیر قابل توجه است، اثر کوچک نیست.

از آنجا که دسته اغلب کشیده شده است، پس از مدت زمان طولانی آن را آسان می کند. محکم کردن پیچ ها را به طور مرتب بررسی کنید. اگر پیچ ها کاهش یافته باشد، آنها را با موارد جدید جایگزین کنید.

پنجم: کابینت آشپزخانه   فرو رفتن

برای غذا بیشتر کار آماده سازی است. هر روز شما نیاز به استفاده از سینک کابینت آشپزخانه برای شستن گوشت، شستن سبزیجات و شستن ظروف. با این حال، حفظ آن آسان نیست. این رنگ برای مدت طولانی با لکه های آب و نقاط آب رنگ شده است و رنگ آن آسان است.

آشپزخانه کابینت Sink تعمیر و نگهداری

1. برای پاک کردن مقیاس، با مواد شوینده خنثی، به آرامی اسکراب را بشویید، با یک اسفنج یا یک پارچه خشک کنید.

2 سطح به تدریج رنگ را تغییر می دهد و می تواند با رنگ آمیزی ضد زنگ یا پودر تالک پاک شود.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015