info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نکات دکوراسیون کابینت آشپزخانه

نکات دکوراسیون کابینت آشپزخانه

Mar 08, 2019

نکات دکوراسیون کابینت آشپزخانه

نکات دکوراسیون کابینت آشپزخانه 01:

هنگام نصب کابینت آشپزخانه حلقوی ، ابتدا خط افقی روی دیوار را طراحی کنید تا کابینت آشپزخانه حلقوی بتواند روی یک خط افقی باشد و پس از نصب هیچ تمایل نداشته باشد.

نکات دکوراسیون کابینت آشپزخانه 02:

هنگامی که کابینت آشپزخانه نصب می شود، اگر شما سخت افزار را به نام تجاری انتخاب می کنید، نمی توانید پول را ذخیره کنید. همچنین جایی است که شیلنگ آشپزخانه به سینک متصل شده و مهر و موم شده است.

نکات دکوراسیون کابینت آشپزخانه 03:

بودجه کابینت آشپزخانه از چند بخش تشکیل شده است: هزینه کابینت آشپزخانه ، هزینه آشپزخانه، هزینه لوازم آشپزخانه و هزینه گزینه های سخت افزاری.

کابینت آشپزخانه   نکات دکوراسیون 04:

پس از سقف آشپزخانه به پایان رسید، کابینت آشپزخانه   نصب شد. پس از نصب سقف، ارتفاع آشپزخانه واقعا تعیین می شود. ارتفاع کابینت آشپزخانه می تواند به طور مناسب با توجه به ارتفاع کلی تنظیم شده و زیبایی و راحتی کابینت آشپزخانه را در نظر بگیرد.

با این حال، اگر آشپزخانه دارای کابینت آشپزخانه بالا باشد ، هنگام کابین کردن سقف ، باید به ارتفاع کلی کابین آشپزخانه بالا توجه کنید. توصیه می شود به نقاشی های کابینت آشپزخانه نگاه کنید . اگر ارتفاع سقف پایین تر از کابینت آشپزخانه باشد ، کابینت آشپزخانه بالا نمی آید اگر سقف بیش از حد بالا باشد، کابینت آشپزخانه و سقف ایجاد می شود. فاصله بین آنها بسیار بزرگ است، که بر ظاهر تاثیر می گذارد.

کابینت آشپزخانه   نکات دکوراسیون 05:

مواد، کابینت آشپزخانه بد، کابینت ، گوشه های تیز و غیره ممکن است در جزئیات موجود باشد. این قطعات غیر منطقی به آسانی می تواند باعث آسیب به بدن شود. کابینت های آشپزخانه ی پایین ممکن است با نویز، رادیو اکتیو، و غیره آلوده باشند. برای اجتناب از این مشکلات، سخت افزار با کیفیت بالا باید به درستی انتخاب پانل ها و صفحات ضد آب باشد.

کابینت آشپزخانه   مهارت های دکوراسیون 06:

سوراخ در کابینت آشپزخانه برای قرار دادن اتصال، دقت آن به طور مستقیم بر ثبات کابینت آشپزخانه تاثیر می گذارد . کابینت آشپزخانه با کیفیت بهتر، صفحات آن همه توسط دستگاه پردازش شده، اندازه سوراخ یکسان است، موقعیت دقیق است، و ثبات خوب است.

کابینت آشپزخانه   مهارت های دکوراسیون 07:

کابینت آشپزخانه مشترک   پانل های درب شامل پانل های ملایم، پانل درب های رنگی، پانل درب چوب جامد، پانل های درب پلاستیکی و پانل های پلاستیکی ساخته شده است. صفحات مختلف دارای ویژگی های مختلف هستند. مزیت ورق های ملامین، مقاومت در برابر آتش و مقاومت در برابر سایش است. پانل درب های رنگی در طیف گسترده ای از رنگ ها موجود است. صفحات پلیت ساخته شده توسط مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و بازدارندگی شعله مشخص می شود. پانل درب چوب جامد و پانل درب های پلاستیکی دارای درجه ای بالاتری هستند که می توانند طعم را برجسته نمایند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، چین. 310015