info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آشپزخانه کابینت آشپزخانه

آشپزخانه کابینت آشپزخانه

Jan 29, 2019

آشپزخانه کابینت آشپزخانه

در زندگی روزانه خانه، نگهداری مبلمان بسیار مهم است. چه مدت طول می کشد برای خرید یک کابینت آشپزخانه جدید در یک خانه جدید، که مربوط به نگهداری از countertops و لوازم جانبی سخت افزار کابینت آشپزخانه است . در زندگی روزمره، استفاده از کابینت آشپزخانه و لوازم جانبی سخت افزار بیشترین نسبت در زندگی روزمره ما است. اگر تعمیر و نگهداری مناسب نیست، آن را به زندگی کابینت آشپزخانه آسیب برساند   و ما را مجبور به جای کابینت آشپزخانه .

سپس، چگونگی حفظ لوازم جانبی سخت افزار و سخت افزار در روزهای هفته؟ چه رفتارهای دیگری به کابینت آشپزخانه آسیب می رساند ؟ در زیر، اجازه دهید ما برای شما در مورد نحوه کارکرد کابینت آشپزخانه در روزهای هفته به اشتراک بگذاریم .

آشپزخانه کابینت آشپزخانه

این که آیا آن سبزی ها را شستشو یا چیزهایی را برش می دهید، میزهای آشپزخانه برای آشپزخانه ما باید باشد. شما نمی خواهید محل جایی که شما مانند یک تخلیه زباله طبخ می کنید، برای طبخ یک دسته از باکتری ها. بنابراین، تمیز کردن روزانه و نگهداری کابینت آشپزخانه   آشپزخانه بسیار مهم است.

1 نگهداری روزمره

● تمیز کردن:

1. بعد از کابینت آشپزخانه   آشپزخانه کوارتز سنگی با آب، آب صابون یا مواد شوینده تمیز می شود، برای تمیز کردن میز آشپزخانه از یک پارچه خشک استفاده کنید.

2. برای لکه های (زنگ، جوهر) که در مدت زمان طولانی روی میز باقی می مانند، لکه های سطحی را با یک پارچه مرطوب پاک کنید، سپس با صابون یا مواد شوینده قوی به طور یکنواخت با صابون بپوشانید، سپس با یک چاقو به عقب و جلو بشویید تا لکه ها برداشته شوند سپس آب را بشویید. تمیز و خشک.

کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل   مواد پخت و پز معمولا با یک پارچه خشک نرم تمیز، اما شما باید توجه داشته باشید که پارچه نرم باید تمیز و باید در جهت پشم فولاد ضد زنگ پاک، به طوری که باعث خراش. اگر از آب یا مواد شوینده استفاده می کنید، باید آن را بلافاصله با پارچه نرم خشک کنید تا از علامت های آب غیر ضروری جلوگیری شود.

● تعمیر و نگهداری:

1. کابینت آشپزخانه   آشپزخانه باید تهویه و خشک شود. برای جلوگیری از ترک خوردگی محلی کابینت آشپزخانه   آشپزخانه، دیگ داغ، آهن، کوره الکتریکی و دیگر مخازن با درجه حرارت بالا را در کابینت آشپزخانه قرار ندهید   برای مدت طولانی مقابله کنید. توصیه می شود از یک گلدان گلدان با عایق حرارت مناسب استفاده کنید.

2. برای ساخت کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز   ضد آب به نظر می رسد جدید و طولانی مدت، اگر سطح با لکه های نفت رنگ، سس لعاب سس، زنگ زدگی و دیگر لکه های رنگی، لطفا آنها را در زمان تمیز.

3. استفاده مناسب از محصولات حرفه ای مانند فعال کننده فولاد ضد زنگ می تواند ظاهر یکنواخت براق و بافت آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه ضدزنگ را حفظ کند .

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015