info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آیا کابینت آشپزخانه ضد زنگ بسیار گران است؟

آیا کابینت آشپزخانه ضد زنگ بسیار گران است؟

Sep 27, 2018

آیا آشپزخانه کابینت آشپزخانه سقفی دنج است؟

در مقایسه با قیمت کل کابینت آشپزخانه بالاتر از هزینه کابینت آشپزخانه عمومی است و هزینه کلی کابینت آشپزخانه جامد بالاتر خواهد بود. در مقایسه با مواد دیگر هزینه های آشپزخانه آشپزخانه ضد زنگ پایین تر خواهد بود. قیمت کابینت آشپزخانه ضد زنگ از مارک های معمولی و کیفیت حدود پنج یا شش هزار یوان است و قیمت کابینت آشپزخانه ضد زنگ مارک های نیمه نهایی حدود هشت یا نه هزار یوان است. قیمت کابینت آشپزخانه بیش از 10،000 یوان است و برخی از مارک های کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل حدود 20000 تا 30000 عادی است. با توجه به قدرت اقتصادی خود، چه مقدار پول برای ساخت کابینت آشپزخانه از جنس فولاد ضد زنگ استفاده می شود.

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه ضد زنگ چیست؟

1. این نوع کابینت آشپزخانه عمدتا یکپارچه است (میز با کابینت آشپزخانه یکپارچه شده است ، بنابراین نصب آسان است، نیازی به استفاده از پیچ نیست، می تواند به تاثیر برداشت سریع دست یابد. حتی اگر ما از آن برای مدت طولانی استفاده کنیم سطح آن ترک خورده نخواهد شد، تغییر شکل داده نخواهد شد و غیره، شکاف وجود نخواهد داشت، هیچ باکتری وجود ندارد و محیط آشپزی ما پاکیزه تر می شود.

2، مقاومت در برابر آتش و مقاومت در برابر آب بسیار خوب است، ضد fouling نیز خوب است، در مقابل آشپزخانه رطوبت و لکه های سفت و سخت، ما فقط نیاز به استفاده از یک پارچه رطوبتی پوشیده شده در برخی از تمیز کننده می تواند به آرامی آنها را پاک کردن. این یک عمر طولانی است و محو نشده و تغییر رنگ می دهد. این استفاده شده است برای بسیاری از سال ها و احساس جدید روشن است.

3، زیرا این یک نوع مواد فلزی است، بنابراین رنگ آن نسبتا ساده است، دکوراسیون ضعیف است و زمانی که با سبک دکوراسیون منزل هماهنگ می شود، محدود می شود. و گوشه های صفحات میز کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل دشوار است. اگر صفحات ضد آب خراشیده شوند، آنها ردیابی می کنند و برای تعمیرات دشوار است. علاوه بر این، به نظر می رسد احساس سردی فلزی به نظر می رسد.

به طور کلی، کابینت آشپزخانه از هر ماده دارای نکات و نقاط خاص خود است، بنابراین ما می توانیم با توجه به مزایا و معایب آنها و نیازهای واقعی آنها، به طوری که کابینت آشپزخانه شما را راحت تر انتخاب کنید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015