info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آیا کابینت آشپزخانه سرخ خوب است؟

آیا کابینت آشپزخانه سرخ خوب است؟

Sep 17, 2018

آشپزخانه سرخ آشپزخانه خوب است؟

قرمز در واقع رنگ معمولی است که می تواند در آشپزخانه های عمومی با روشنایی خوب استفاده شود. در عین حال لازم است که رنگ میز آشپزخانه مطابقت داشته باشد و همچنین رنگ کف آشپزخانه، کاشی های دیوار و کف و تاثیر کلی دکوراسیون خانواده را در نظر بگیرید.

اول، مزایای استفاده از کابینت آشپزخانه قرمز : کابینت آشپزخانه قرمز می تواند اشتها را افزایش دهد، در زمستان، گرم و گرم می شود، و رنگ قرمز زیاد است، لزوما قرمز روشن نیست، برخی از قرمز پایدار با کلید پایین نگاهی به منحصر به فرد و مرسوم، نگاهی بیندازید. به عنوان مثال: شراب قرمز، قرمز، گل رز قرمز خوب است

دوم، معایب کابینت آشپزخانه قرمز : در صورتی که قرمز در آشپزخانه بیش از حد، چشمان شما را بیش از حد تحمل می کند، که موجب سرگیجه و احساس عصبی می شود.

سوم، کابینت آشپزخانه قرمز برای حل مسئله حل مساله:

1. با لوازم خانگی

2. با رنگ دیوار

3. با رنگ کاشی کف

4. مطابق با مواد کابینت سرخ و آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سرخ   همخوانی داشتن

اول، ترکیب قرمز و سفید: برای قرار دادن یک تن ساده است. رنگ می تواند به حواس دلخواه باشد، و فضای خالص سفید به طور ناگهانی به نظر می رسد قرمز ضخیم، و شادی در سراسر آشپزخانه است. ظروف آشپزخانه ساده نیز صمیمی نیستند، تنه ساده و روشن در فضا. به عنوان مثال، یک سطح کابینت آشپزخانه قرمز با یک میز کابینت یا آشپزخانه سفید ، بسیار چشمگیر خواهد بود. و اگر این یک پانل رنگی قرمز با دیوار پسزمینه سفید باشد، می تواند قرمز و کم رنگ باشد.

دوم، ترکیبی هماهنگ از قرمز و راه راه: یک لحظه دلتنگی ایجاد کنید. رنگ قرمز بالا پایان یک موج از یکپارچهسازی با سیستمعامل را خاموش می کند. خطوط سیاه و سفید کلاسیک و چشمانداز چینی قرمز، با نورپردازی یکپارچهسازی با سیستمعامل زرق و برق دار، لوکس باروک و تغییر نفس در آشپزخانه.

سوم، اگر پیگیری هماهنگی و هماهنگی، شما می توانید از یک رنگ با جو و ظرافت استفاده کنید، اگر تعقیب شخصیت برجسته باشد، می توانید تناقضات را بیاموزید، شخصیت خود را برجسته کنید، اما مهم نیست که در یک اتاق بهتر است از سه رنگ تجاوز نکند. کابینت آشپزخانه برادوی می تواند با سفره های قهوه ای، آبی و خاکستری مطابقت داشته باشد.

چهارم، بازی کلاسیک قرمز و سیاه: سیاه کم کلید، قرمز unassuming، اما اگر این دو ترکیب هستند، آن را نقش مکمل، اثر بسیار آوانگارد را بازی کند.

پنج رنگ کابینت آشپزخانه کابینت رنگی تخت رنگ: کاشی سفارشی سفارشی اولین انتخاب برای بسیاری از خانواده ها است، اگر شما احساس می کنید بیش از حد یکنواخت، ممکن است مایل به مطابقت مجموعه ای از کابینت آشپزخانه قرمز ، نه تنها می تواند بافت کابینت آشپزخانه برجسته ، بلکه فضای آشپزخانه را نیز بیشتر می کند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015