info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نصب کابینت های پایه (به عنوان یک مثال از شکل

نصب کابینت های پایه (به عنوان یک مثال از شکل "L" استفاده کنید)

Apr 03, 2018

نصب کابینت های پایه (به عنوان مثال از شکل "L" استفاده کنید)

اول از همه، ما باید سطح طبقه را بررسی کنیم. اگر کف طبقه بندی نشده باشد، خط ارتفاع را برای کابینت پایه در حداقل فاصله با اشاره به نصب کابینت یک پایه تنظیم کنید.

برای کابینت آشپزخانه L، از کابین پایه گوشه به عنوان معیار استفاده کنید، در صورتی که هر دو طرف به دیوارها تکیه نکنند. کابینه گوشه را در گوشه قرار دهید و از یک خط افقی یا سوژه به عنوان معیار برای تنظیم سطح بدن کابینت استفاده کنید. پس از تنظیم کابینت پایه پایه، کابینۀ گوشه ای مجاور را تنظیم و تنظیم کنید. کابین های مجاور در طرف A را طبق دستورالعمل های نقاشی قرار دهید و سطوح آنها را تنظیم کنید.

سپس می توانیم حفره هایی برای متر آب و لوله آب را در کابینه نزول سمت B برش دهیم. از بعضی از خط افقی یا موضوع به عنوان معیار استفاده کنید و ابعاد را با دقت اندازه گیری کنید، خط را روی پانل های جانبی بنویسید. با استفاده از تیغه دیدم که در طول خط بریده می شود. هنگامی که نصب کابینت پایه تکمیل می شود، از مته های الکتریکی و بیت مته 8 میلی متر برای حفاری استفاده کنید. کابینت ها را با پیچ و مهره های مشترک ترکیب کنید.

در پایان، تمام کابینت های پایه، کابینت های دیوار و پانل های درب را تنظیم کنید. پانل های درب را می توان در سه جهت تنظیم کرد، اما عمدتا از طریق دو سوراخ در بالای لولاها تنظیم می شود تا سطح پانل درب را با پانل های پایین کابینت سازگار نگه دارد تا اطمینان حاصل شود که سطح صاف و واشر حتی میتونی پس از پاك كردن پايين كابينت با جارو بريزيد و كلاه كيسه را در اطراف پا قرار دهيد تا كارت ضربه را نصب كنيد.

Hangzhou Rosen Industy & شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 213، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015