info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه بوی بد را در کابینت آشپزخانه حذف کنیم؟

چگونه بوی بد را در کابینت آشپزخانه حذف کنیم؟

Apr 18, 2018

چگونه بوی بد را در کابینت آشپزخانه حذف کنیم؟

1. تهویه ساده: باد طبیعی بسیار خوب است. اگر تهویه ای ناخوشایند باشد، می تواند توسط طرفداران برق کمک شود.

تجزیه ساده: دمای بالا و روزهای رطوبت بالا به ویژه برای اسپری گیاهان مناسب است. مدیریت دیالیت فرمالدئید، تماس مستقیم با منبع برای حذف مواد مضر، بلکه جلوگیری از آسیب آلودگی ثانویه، رنگ کابینت آشپزخانه برای جلوگیری از آلودگی ثانویه.

3. گیاهان ساده: می تواند جذب فرمالدئید و جذب تنها گیاهان علفی آبی، شرایطی می تواند برخی از حکومت بیشتر را به عنوان ابزار کمکی برای بهبود هوا قرار داده است.

4. از پوست پرتقال، پوملو چروک، پوست گریپ فروت، چای مورد استفاده در کیسه های گوشتی، به کابینت آشپزخانه استفاده کنید ، می توانید از بو در کابینت آشپزخانه خلاص شوید.

5. به خرید سوپرمارکت برای جذب جاذب کربن فعال یا جاذب زغال چوب بامبو بروید.

6. بقیه برگ های چای را ترک کنید، خشک کنید و آن را بگذارید.

7. آنابولیز را در جعبه بریزید. از آنجایی که آناناس نوعی میوه فیبر خام است، می تواند نه تنها بوی رنگ را جذب کند، بلکه می تواند طعم آناسه شیرین را نیز به دست بیاورد و سرعت بوییدن را افزایش دهد. این بهترین از هر دو جهان است.

8. سرکه سفید بر روی صفحه در کمد قرار دهید.

9. 5 روزنامه، سفید کننده، سرکه سفید، 99٪ الکل. برای اولین بار یک روزنامه را روی یک گلدان بگذارید و آن را در گنجه بگذارید تا آن را بسوزانید. این است که بوی سطح چوب را تبخیر کند. نمی توان آن را به طور مداوم سوزاند. چند دقیقه با هم جدا شده و سپس دوباره سوزانده می شود. این فرایند باید به شدت مراقب باشد. آی تی! پس از سوزاندن، اسپری و سفید کننده اسپری کنید. پس از بو شدن ناپدید می شود، دوباره الکل اسپری کنید. سرانجام، سرکه را به کابینت آشپزخانه بمالید و بعد از نیم ساعت بوی تازه در کیت کچن دائما تغییر خواهد کرد. این سریعترین است. روش موثر و کامل

未命名.png

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015