info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه برای محافظت از صفحات میز مرمر كابينت

چگونه برای محافظت از صفحات میز مرمر كابينت

Jan 14, 2019

چگونه برای تمیز کردن و محافظت ازtاوسنگ مرمرکابینتهای آشپزخانه صفحات میز؟

برای انتخاب ازکابینتهای آشپزخانهs، مانند بسیاری از خانواده هاکابینتهای آشپزخانهsبا سنگ مرمرکابینتهای آشپزخانه کانتر، چون سنگکابینتهای آشپزخانه بار آشپزخانه دارای مزایای بسیاری است. اما می دانم احتیاط نگهداری مرمرکابینتهای آشپزخانه صفحات میز؟

1. توجه به درمان خاص.

پس از همه، سنگ مرمرکابینتهای آشپزخانه کانتر بیشتر گران است، بنابراین ما باید به عنوان ویژه که دیگر مبلمان گران ما حفظ آشپزخانه، هستند. به یاد داشته باشید دو نیست و یکی در زمان. لکه بر روی سطح سنگ مرمر برای مدت طولانی ترک نکن. شیشه را به طور مستقیم بر روی سنگ مرمر قرارکابینتهای آشپزخانه آشپزخانه. تمیز کردن در زمان هنگامی که نشت رخ می دهد.

2. توجه به تمیز کردن کابینتهای آشپزخانه آشپزخانه.

توجه به تمیز کردن باقی مانده در وجود داردکابینتهای آشپزخانه آشپزخانه. بهترین راه این است که آن را با یک دستمال حذف و آن را خشک نگه دارید.

3، باید پرداخت توجه به پاک کردن کابینتهای آشپزخانهآشپزخانه.

هنگام پاک کردنکابینتهای آشپزخانه آشپزخانه, اگر شما می خواهید به خشک یا لهستانی آن، استفاده از یک حوله خشک یا حوله کاغذی. تمیز کردن سنگکابینتهای آشپزخانه صفحات میز با مواد شوینده ملایم به اندازه کافی برای استفاده از مواد شوینده ملایم نیست. دنبال دستورالعمل های سازنده و رفتن به فروشگاه برای خرید محصولات برای تمیز کردن تمیز کردن با کیفیت بالا و سنگ.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

تماس: جمع Landy

افزودن: اتاق 538 واحد C و جاده Kangyuan شماره 16 مرکز جواهر و Hangzhou، China.310015