info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه برای انتخاب و خرید کابینت آشپزخانه

چگونه برای انتخاب و خرید کابینت آشپزخانه

May 11, 2018

چگونه برای انتخاب و خرید کابینت آشپزخانه

1. به لبه صفحه نگاه کنید. کابینت آشپزخانه از کابینت آشپزخانه با کیفیت عالی، مهر و موم شده، صاف و احساس خوب است. خطوط مهر و موم مستقیما و صاف است و مفاصل خوب هستند. سازندگان حرفه ای با استفاده از دستگاه لبه لبه ای مستقیم برای تکمیل لبه مهر و موم، کلاه گیس، پیرایش، تراشیدن، پرداخت و دیگر فرآیندهای در یک بار برای اطمینان از دقیق ترین ابعاد. این کارگاه یک کارخانه کوچک است که با استفاده از یک قلم مو، لبه ی مصنوعی تحت فشار، با یک چاقو برای ترمیم لبه، با یک ماشین پرداخت لهستانی ماشین، به علت فشار نامنظم، بسیاری از مکان ها قوی نیست، بلکه باعث فرمالدئید و دیگر مضر مواد به هوا در

2. برای مشت زدن به دنبال مبلمان پانل امروز با اتصال سه در یک مونتاژ می شود. مناسب و صحت موقعیت سوراخ بر تمامیت ساختاری کابینت آشپزخانه تاثیر می گذارد.

3. برای دیدن هیئت مدیره پانل ها اولین گام در تولید کابینت آشپزخانه هستند. شرکت های بزرگ در مقیاس بزرگ از برش های الکترونیکی استفاده می کنند تا ابعاد پردازش را از طریق رایانه وارد کنند. رایانه دقت ابعادی مواد انتخاب شده را کنترل می کند و می تواند چندین صفحه را در یک زمان پردازش کند. عملکرد تجهیزات پایدار است و دقت اندازه صفحه بسیار بالا است و واحد تحمل در میکرومتر است.

4. در درب نگاه کن درب چهره کابینت آشپزخانه است و همانند چهره فرد نیز مهم است. پانل های درب های تولید شده توسط کارخانه های کوچک مستعد تغییر شکل رطوبت به علت دستکاری نادرست بسترها و فرایندهای سطح هستند.

5. برای دیدن اثر مونتاژ کل کابینت آشپزخانه. هر خطای اندازه در فرایند تولید در پانل درب بازتاب می یابد. کارخانه کوچک ترکیبی از کابینت های آشپزخانه ، پانل های درب ظاهر خواهد شد، شکاف درب، فاصله های نامناسبی، بزرگ و کوچک ظاهر می شود.

6. به اسلاید کشویی نگاه کنید. اگر چه جزئیات کوچک است، بخش مهمی از کیفیت کابینت آشپزخانه است . با توجه به موقعیت سوراخ و خطای ابعاد ناشی از خطا در اندازه نصب ریل اسلاید، سبب می شود کشیدن کشو صاف و یا وضعیت شل و راست و سمت راست، بلکه توجه به اینکه آیا شکاف یکنواخت یکنواخت است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015