info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه می توان کابینت آشپزخانه شما را پایدار تر کرد؟

چگونه می توان کابینت آشپزخانه شما را پایدار تر کرد؟

Mar 05, 2019

چگونه می توان کابینت آشپزخانه شما را پایدار تر کرد؟

▲ ابتدا صفحات با کیفیت بالا را انتخاب کنید: بسیاری از خوانندگان فقط به رنگ پانل توجه می کنند و جنبه های دیگر اهمیتی نمی دهند. در واقع، در مورد پانل آشپزخانه آشپزخانه نیز بسیار خاص در مورد آن است، به عنوان مثال، پانل آشپزخانه باید نوع هیئت مدیره آتش را انتخاب کنید، در غیر این صورت آن را به مدت طولانی، محل در نزدیکی اجاق گاز تغییر شکل خواهد یافت. به عنوان مثال، ورق قالب و صفحه رنگی مستعد ابتلا به خراش هستند، و صفحه تولید شده با کیفیت پایین، حباب و چین و چروک ایجاد می کند. خوانندگان باید کابینت آشپزخانه مناسب را انتخاب کنند   بشقاب بر اساس وضعیت خاص.

▲ بسته بندی و حمل و نقل کابینت آشپزخانه : اکثر مارک های کابینت آشپزخانه در حال حاضر در بازار بسته بندی و حمل و نقل در قالب صفحات. صفحات به داخل کابینت آشپزخانه مونتاژ می شوند . شایع ترین روش مونتاژ ساختار سه بعدی است که آسان ساختن و کارایی بالا است. حجم کاری کوچک است. هنگامی که چندین واحد مستقل با یکدیگر متصل می شوند، مجموعه ای کامل از کابینت آشپزخانه می تواند تشکیل شود. کابینت آشپزخانه طبقه   به طور مستقیم از طریق پایه های پشتیبانی کابینت آشپزخانه به طور مستقیم پشتیبانی می شود .

▲ نصب و راه اندازی به صورت رسمی: خطوط پنهان مانند سیم های الکتریکی، لوله های آب و لوله های گاز در پشت کابینت آشپزخانه ممکن است پنهان باشند . بنابراین، موقعیت و جهت گیری خط لوله باید قبل از نصب به طور واضح بر روی دیوار مشخص شود تا از ضربه زدن به خط لوله جلوگیری شود. در طول فرآیند نصب کابینت آشپزخانه ، باز کردن خط لوله و سوکت اغلب مواجه می شود. بعضی از شرکت های کابینت آشپزخانه فویل قلع را پس از باز کردن ورق برای مهر و موم کردن لبه ورق استفاده می کنند. اگر آن مهر و موم شده است، آن را در جلوگیری از رطوبت نقش، و اثرات دیگر مشخص نیست.

▲ بعد از ورود به کابینت آشپزخانه   مرحله نصب، هنوز لازم است از کابینت آشپزخانه شروع شود . شروع به جمع کردن با توجه به محل و اندازه نقاشی، و باز کردن سایت در محل خط لوله. کابینت آشپزخانه ساخته شده از گرانول چوب جامد، پانل های درب به رنگ تخته های لعابی، نور به راحتی قابل حمل است، DTC برای لولا استفاده می شود، و تمام کمربندها و درب ها ملایم است.

▲ با توجه به جزئیات، پانل درب با پانل درب بر اساس کابینت آشپزخانه که مرتب شده اند مجهز شده است. علاوه بر کشو، پانل درب معمولا به کابینت آشپزخانه متصل است . به طور کلی نصب پانل درب بسیار ساده تر از کابینت آشپزخانه است .

▲ نصب پانل درب اجازه می دهد تا برای خطاهای خاص، اما می تواند با عملکرد تنظیم لولایی اصلاح شود. اندازه مفاصل درب تمام مجموعه کابینت آشپزخانه باید سازگار باشد و نباید بخشی از بزرگ یا کوچک باشد و مجاز به تماس با یکدیگر نیست.

▲ علاوه بر این، بسیاری از انواع کابینت آشپزخانه وجود دارد . البته، این شامل فرمول های محاسبه مختلف است. ویرایش مجموعه ای از داده ها را فهرست می کند. هر کس می تواند به یاد داشته باشد: کابینت آشپزخانه شامل یک میز با ارتفاع حدود 80cm است. ارتفاع پایه تنظیم 10 سانتیمتر، ارتفاع بالای میز 4 سانتیمتر و ارتفاع کابینت آشپزخانه 65 تا 70 سانتیمتر است.

▲ ضخامت صفحه کابینت آشپزخانه تا حد زیادی متغیر است و هزینه 18 میلی متر 16٪ بالاتر از 16 میلی متر است. عمر مفید کابینت آشپزخانه که توسط صفحه 18 میلیمتری ساخته شده است می تواند بیش از یک بار گسترش یابد تا اطمینان حاصل شود که پانل درب تغییر شکل ندهد و بالای میز نباشد. علاوه بر این، تمام مجموعه کابینت آشپزخانه بر پایداری تاثیر می گذارد. هنگام خرید تمام کابینت آشپزخانه ، بپرسید که آیا یک کابینت آشپزخانه جداگانه است . عمر سرویس و ثبات دو تا دو تا سه برابر متفاوت است و تفاوت هزینه 5٪ است.

▲ کارخانه های کوچک کوچک و یا دست ساخته شده در محل می تواند تنها با اتصال پیچ و یا چسب متصل شود. استفاده از آخرین نسل سوم ساختار جعبه و میله به علاوه اتصالات و اجزای سریع آزادی در تضمین استحکام و استقامت کابینت آشپزخانه و استفاده کمتر از چسب است که بیشتر از محیط زیست دوستانه است.

▲ پانل آشپزخانه باید نوع هیئت مدیره آتش را انتخاب کنید. در غیر این صورت، طول می کشد، و محل نزدیک به اجاق گاز تغییر شکل داده و حتی باعث آتش سوزی. ورق های ریخته گری، لاک الکل زدن به پخت و پز و غیره در حال حاضر استفاده می شود، اما ورق های لعاب مستعد ابتلا به خراش هستند و ورق های ساخته شده با کیفیت پایین می توانند فوم و فشرده سازی تولید کنند.

▲ قبل از نصب کابینت آشپزخانه ، در مورد روش نصب فویل آلومینیومی در کابینت آشپزخانه سینک بپرسید . آیا آن را یک بار فشار داده و یا چسب با چسب؟ به طور کلی، عملکرد مهر و موم یک مطبوعات کامل تر است، رطوبت نفوذ آسان نیست، کابینت آشپزخانه   به طور موثر محافظت می شود و عمر مفید کابینت آشپزخانه   تمدید شده است

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، چین. 310015