info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه برای نصب کابینت آشپزخانه؟

چگونه برای نصب کابینت آشپزخانه؟

Jul 23, 2018

چگونه کابینت آشپزخانه نصب کنیم؟

این که آیا نصب کابینت در محل است نه تنها به طور مستقیم بر ظاهر کابینه تاثیر می گذارد ، بلکه بر استفاده از کابینه تاثیر می گذارد. جزئیات بسیار زیادی وجود دارد و مشکلات مورد توجه در طول فرآیند نصب شامل کابینت ها ، کابینت های دیوار و صفحات ضد آب می باشد.

اول، نصب کابینت

1) قبل از نصب کابین ، کارگر باید کف آشپزخانه را به خوبی اندازه گیری سطح زمین را تمیز کند. اگر L شکل یا U شکل باشد، ابتدا باید نقطه مرجع را پیدا کنید. کابینه زمین شکل L از زاویه راست به دو طرف گسترش می یابد. اگر یک شکاف از دو طرف به وسط وجود داشته باشد، کابینه شکل U یکی از آن خواهد بود. کابینت ها به صورت منظم قرار می گیرند و سپس از دو زاویه راست به سمت دو طرف برای جلوگیری از شکاف ها قرار می گیرند. پس از قرار دادن کابین طبقه، لازم است سطح کابینت سطح و سطح کابینت را از طریق پایه های تنظیم کابینت تنظیم کنید.

2) اتصال بین کابینت ها نیز گامی مهم در نصب کابینت است. به طور کلی، برای اتصال بین کابینت ها، چهار کانکتور برای اتصال بین کابینت ها لازم است. به منظور صرفه جویی در هزینه های نصب، برخی از تولیدکنندگان کابینت برای اتصال استفاده می کنند. پیچ های خودکفا نه تنها بر روی ظاهر کابینت تأثیر می گذارد، بلکه کابینت را نیز از یک طرف قفل می کند و اتصال زیاد نیست.

دوم، نصب کابینت

1) از آنجا که کابینه حلق آویز آشپزخانه در هوا معلق است، لازم است کابین حلق آویز را با قطعه اتصال متصل کنید. نصب و راه اندازی قاب کابینت قابل انعطاف است که قبل از گچ کاری داخلی انجام می شود، به طوری که در داخل کابینت قاب کابینت قوی تر را برای جلوگیری از خطرات امنیتی بالقوه ایجاد می کند.

2) ارتفاع نصب کابین حلق آویز، ارتفاع کابینت آویزان جهانی از زمین بین 1580 و 1600 میلی متر است. چیزهایی که بالاتر از کابین حلق آویز هستند بسیار زیاد است و خوب نیستند تا بتوانند در هنگام کار با آنها آسان شوند. اما لازم نیست که به این عدد برسید. بهتر است اجازه دهید اعضای مسئول آشپزی در آشپزخانه هنگام نصب کابینت دیوار در آشپزخانه ایستاده و ارتفاع نصب کابینت دیوار را با توجه به راحتی کار خود تعیین کنند.

3) اندازه کابین حلق آویز، ارتفاع کابینت آویز آشپزخانه بیشتر از 50 سانتی متر تا 60 سانتی متر، عمق 30 سانتی متر تا 45 سانتی متر و طول 120 تا 390 سانتی متر است. این اندازه اجازه می دهد تا حداکثر ذخیره سازی ظروف آشپزخانه و مطابق با نیازهای مردم است.

4) فاصله بین اتصال کابین دیوار و دیوار نباید بیش از 50 عدد باشد. اگر بیش از این فاصله باشد، باعث می شود که کابینه ضعیف نصب شود.

5) هنگام نصب کابین حلق آویز، به دیوار کنونی توجه کنید. اگر اثر کابین حلق آویز مبهم است، من اعتقاد دارم که تمام صاحبان راضی نخواهد بود، بنابراین بهتر است قبل از نصب کابین حلق آویز روی دیوار، قرعه کشی کنید. خط افقی، سپس در خط افقی نصب کنید.

سوم، نصب آشپزخانه

1) برای کاهش خطا ناشی از محیط واقعی و طراحی کابینت پس از دکوراسیون آشپزخانه، پس از نصب کابینت ها و کابینت های کل کابینت، سقف های کابینت نصب می شوند که می تواند دقت نصب کابینت را بهبود بخشد.

2) مخازن کابینه معمولا در فرآیند نصب پیوند دارند. بنابراين چسب حرفه اي بايد هنگام اتصال سينك ها استفاده شود. برای اطمینان از زیبایی اتصالات آشپزخانه، نصب کننده باید از یک سندر برای له کردن و لهستانی استفاده کند تا باند را تضمین کند. زیبایی بخش زیبا است.

3) نصب و راه اندازی countertops ارتباط خوبی با فصل است. به طور کلی، نیم ساعت طول می کشد تا صفحات ضد آب را در تابستان و بیش از یک ساعت در زمستان ببندند. فقط این استانداردها می توانند خشک شدن سریع چسب را تضمین کنند.

4) نصب و راه اندازی countertops کابینت همچنین باید نیازهای نصب شده دیگر از ظروف آشپزخانه پشتیبانی می کند. برای مثال، فاصله بین کلاه گیس و کفن معمولا بین 750 تا 800 میلی متر است و باید با اجاق گاز هماهنگ باشد.

5) لوازم برق جاسازی شده را در کل کابینت فقط با باز کردن سوراخ منبع تغذیه در محل نصب کنید. هنگام جمع آوری هود محدوده و اجاق گاز، توجه به تاثیر سیگار کشیدن و اینکه آیا منبع هوا نشت هوا است.

چهارم، نصب سخت افزار

1) هنگام نصب، محل لوله ها و سیم های آب را با توجه به مدار آب و مدار مدار تعیین کنید. اطمینان حاصل کنید که از لوله های آب و سیم برای جلوگیری از شکستن لوله های آب و شکستن سیم ها اجتناب کنید.

2) هنگام نصب بر روی سطح کاشی، ابتدا با استفاده از یک مته شیشه ای برای کاشت کاشی، یا با استفاده از یک ناخن فولادی یا چکش به آرامی کاشی را برای کاشت کاشی باز کنید، سپس از یک چکش برقی برای خالی کردن آن استفاده کنید شکستن کاشی

3)، این ابزار نمی تواند به طور مستقیم در حین نصب با سخت افزار تماس بگیرد و سپس آن را با یک پارچه نرم تمیز کنید.

4)، انواع شیرها یا میکسرها، سعی کنید کاور ضد زنگ را نصب کنید.

5) حوضه، مخزن و سبد نیز برجسته ترین کابینه است. برای جلوگیری از نفوذ آب در حوضه یا آب، اتصال بین شیلنگ و حوضچه باید با یک نوار آب بندی یا چسب شیشه ای مهر و موم شده باشد. شلنگ و فاضلاب نیز باید با چسب شیشه ای مهر و موم شده باشند.

پنج دستگاه الکتریکی اجاق گاز

1) نصب لوازم الکتریکی تعبیه شده در کابین تنها نیاز به باز کردن منبع تغذیه در نقطه ای است. با این وجود، سوراخ منبع تغذیه برای بازدارندگی در آینده نمی تواند بیش از حد باز شود. اگر کارگران متر آب و متر گاز را بچرخانند، در تعمیر و نگهداری آینده مشکلات وجود خواهد داشت. دولت همچنین دارای استانداردهای مربوطه است که بسته بندی متر برق و متر گاز را نمی پذیرد.

2) برای اطمینان از مصرف و مصرف سیگار در هنگام نصب هود محدوده، فاصله بین هود محدوده و اجاق گاز معمولا بین 750 تا 800 میلیمتر است. اگر ارتفاع نصب بیش از حد بالا باشد، اثر سیگار را تحت تاثیر قرار می دهد.

3) نصب اجاق گاز نسبتا ساده است. ابتدا مطمئن شوید که نوع گاز مناسب است. برای دیگ جاسازی شده، اندازه سوراخ باید به شدت بر اساس اندازه کتابچه راهنمای برش، و گیره باید با کلیپ تطبیق ثابت. لازم به ذکر است که لوله ورودی باید توسط گیره لوله ثابت شود، طول باید مناسب باشد، بیش از حد طول می کشد کاهش فشار ناشی از مقاومت لوله ورودی، کاهش جریان گرما از اجاق گاز، باعث می شود بیش از حد کوتاه پدیده کشیدن، شلنگ آسان است به سقوط. مشخصات شلنگ باید با مفصل سازگار باشد. اگر مهر و موم تنگ نیست، باعث نشت هوا می شود. اگر آن بیش از حد تنگ باشد (مانند استفاده از آب گرم برای پوشش آن)، پیری شیلنگ را تسریع خواهد کرد. علاوه بر این، لازم است به طور مرتب بررسی کنید که آیا شلنگ ترک خورده است یا خرد شده است. از آنجا که بسیاری از آتش سوزی های ناشی از اجاق گاز بوسیله مفاصل ایجاد می شود.

ششم، درب کابینت را تنظیم کنید

گام نهایی نصب کابینت این است که پانل درب را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که فاصله بین درب کابین حتی افقی و عمودی است، عمق کابینه به طور کلی 550 میلی متر است و کابینه 300 میلی متر است. مصرف کننده همچنین می تواند با توجه به وضعیت واقعی تنظیم شود. پس از تنظیم درب، کارگران نیز باید هنگام نصب کابینت، زباله را کنار بگذارند تا اطمینان حاصل شود که تمیز کردن آشپزخانه مالک.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015