info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه یک آشپزخانه نصب کنیم

چگونه یک آشپزخانه نصب کنیم

Apr 08, 2018

چگونه یک آشپزخانه نصب کنیم؟

1. باز کردن بسته بندی countertop و استفاده از نوار برای بررسی ابعاد روی میز آشپزخانه با ابعاد سایت. قطعه ی آشپزخانه را بررسی کنید و از خط کشانی مستطیلی استفاده کنید تا مطمئن شوید که مانع در موقعیت شکاف زاویه ی راست است. برای بررسی ابعاد چرخش از نوار استفاده کنید. در صورتی که هر مکان نیاز به برش داشته باشد، خط را بر روی حصار علامت گذاری کنید و با استفاده از دستگاه آسیاب یا سنگ زنی گوشه ای را که در طول خط برداشته شده استفاده کنید. مراقب باشید که ماسک و دستکش را در حالی که سنگ زنی و برش دارید قرار دهید.

2. شمارش معکوس روی میز : زمانی که برش ناقص تمام شود، سطح پایه روی میز را روی پایه کابینت قرار دهید و با چرخاندن گوشه ی میل کنید. کارگر باید در حالی که سنگ زنی می کند فاصله ای را از آشپزخانه نگه دارد. از آسیاب برای آسیاب کردن از پشت به جلو استفاده کنید. بهترین کار این است که کارگر حرکتی نداشته باشد، با یک دست برگزار کننده آسیاب و از سوی دیگر، تعویض قدرت. چشم کارگر، میز آشپزخانه و چرخ سنگ زنی یک خط و سنگ زنی در این خط عمودی خواهد بود.

3. اندازه گیری مفاصل آشپزخانه: بعد از سنگ زنی سطح معین از آشپزخانه، از نوار برای اندازه گیری اتصالات countertop استفاده کنید. نقاشی ها و ابعاد آنها را برای مقایسه آن در نقاط بررسی کنید. علامتگذاری خط با مداد برای هر چیز اضافی و برش دادن یا برش دادن با چرخ یا اره.

4. تنظیم کفپوش با ورقه های دیوار: هنگامی که سطح معیار اتصالات آشپزخانه با طرف متصل، در صورتی که فاصله بین پشت چپگرای آشپزخانه و دیوار بزرگتر از 5 میلی متر باشد، از روش زیر برای تنظیم استفاده کنید. . دو روی میز را به سختی در برابر دیوار قرار دهید و دو اسپلها را به هم بزنید. به این ترتیب، دو صندوق عقب در سمت چپ ترخیص خواهد شد. اندازه گیری ترخیص از جلو و علامت اندازه ترخیص در پشت چلپ چلوپ. علامت گذاری در امتداد قسمت جلویی و نشان دادن در پشت چسباندن. در طول خط بریزید به این ترتیب، فاصله بین کفپوش و دیوار تا حد زیادی حذف می شود.

5. سنگ زنی و تعمیر جوش پیوند: استفاده از پایه معکوس countertop به عنوان یک استاندارد و مشترک آن با countertop دیگر. به عنوان طرف های مشترک، مسطح نیستند، برخی از مکان هایی وجود دارد که می توان آنها را به هم متصل کرد. مکان های یکپارچه را با مداد مارک کنید. از سنگ زنی برای آسیاب کردن و تعمیر تا زمانی که تمام درزها حذف شوند.

6. بعد از سنگ زنی قطعات مشترک، از چاقو برای حذف علامت های ساخته شده توسط مداد استفاده کنید. سپس چسب را با سخت کننده مخلوط کنید. طبق تجربه ما، یک نیم فنجان چسب باید مخلوط با هاردنر از قاشق نیمه باشد. سپس، آنها را به درستی ترکیب کنید. مراقب باشید که فنجان و چاقو باید پاک شود.

7. پیوستن و تنظیم کفپوش: چسب را به جوش مشترک متصل کنید و از چاقو برای حرکت دادن و اطمینان حاصل کنید که چسب به طور مساوی اعمال می شود. علاوه بر این، فشار باید اضافه شود. سپس از چاقو استفاده کنید تا سطح سینی های روی سطح و قسمت جلو را تنظیم کنید. مراقب باشید کاغذ را روی بالای پانل درب قرار دهید تا از چسبیدن روی آنها جلوگیری شود.

8. هنگامی که چسب خشک شود، از چاقو برای چسباندن بیش از حد روی آشپزخانه برای تمیز کردن استفاده کنید. برای اولین بار برش از چرخ شن و ماسه استفاده کنید و سپس تا زمانی که علائم آسیاب چرخ شن و ماسه از بین بروند، از چرخ برش استفاده کنید. از کاغذ شن و ماسه (# 150، # 400 و # 1200) برای شستشو با آب استفاده کنید تا سطح کفپوش صاف باشد. از لهستانی برای له کردن استفاده کنید. موم را بر روی آشپزخانه بپوشانید و با دستگاه پرداخت تا زمانی که سطح در مفاصل countertop همانند دیگر سطوح است، لهستانی کنید. در مرحله بعد، با استفاده از قطعات متصل به پایین ترین قسمت آشپزخانه با بدن کابینه ملحق شوید.

Hangzhou Rosen Industy & شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 213، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015