info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه کیفیت کابینت آشپزخانه را شناسایی کنیم؟

چگونه کیفیت کابینت آشپزخانه را شناسایی کنیم؟

Nov 07, 2018

چگونه کیفیت کابینت آشپزخانه را مشخص کنید ؟

اول، به لبه هیئت مدیره نگاه کنید:

1. لبه کابینت آشپزخانه با کیفیت صاف، صاف و احساس خوب است. خط لبه لبه راست و صاف است و سازنده حرفه ای با استفاده از یک دستگاه لبه لبه ای مستقیم برای تکمیل فرایندهای لبه های آب بندی، سر شکسته، پیرایش، چمبرینگ و پمپاژ می باشد.

2، چسب آشپزخانه آشپزخانه حتی حتی فشار فشار مهر و موم است پایدار است. دقت ابعادی پردازش را می توان به بهترین مکان برای اطمینان از دقیق ترین اندازه تنظیم کرد، در حالی که کارخانه کوچک کارخانه سبک با قلم مو چسب است.

3، لبه های دستی لبه آشپزخانه ی آشپزخانه ، یخچال و فریزر یونی، با استفاده از ماشین های پرداخت دستی، به علت فشار نامنظم، بسیاری از مکان ها قوی نیستند، همچنین فرمالدئید و دیگر گازهای سمی را در هوا تخلیه می کنند.

دوم، در مشت زدن نگاه کنید:

پانل مبلمان امروز با یک اتصال به یک به یک، که نیاز به بسیاری از سوراخ اتصال در هیئت مدیره، جمع شده است. مناسب و دقت موقعیت سوراخ، بر سختی ساختاری کابینت آشپزخانه تاثیر می گذارد . سازنده حرفه ای کابینت آشپزخانه با استفاده از چند ردیف مته برای تکمیل آلگرو، سوراخ در لبه هیئت مدیره و سطح هیئت مدیره. این حفره ها یک استاندارد موقعیتی هستند و دقت ابعادی تضمین شده است. کارخانه های دست ساز کوچک کارخانه های سطحی، حتی اسلحه را برای حفاری ها استفاده می کنند و خطای بعدی بزرگ است.

سوم، نگاهی به هیئت مدیره کابینت آشپزخانه :

هیئت برش همچنین به عنوان افتتاح هیئت مدیره نامیده می شود که اولین مرحله تولید کابینت آشپزخانه است . شرکت بزرگ در مقیاس بزرگ با استفاده از اره برش الکترونیکی به ورودی از طریق کامپیوتر. اندازه پردازش توسط کامپیوتر به منظور انتخاب مواد کابینت آشپزخانه کنترل می شود و دقت ابعاد. علاوه بر این، چند صفحه از کابینت آشپزخانه می تواند در یک زمان پردازش شود. عملکرد دستگاه پایدار است و دقت صفحه بسیار بالا است. واحد خطا در میکرومتر است. و در لبه هیئت مدیره فروپاشی وجود ندارد. كارخانه كوچك دستي از يك برش كاغذي كوچك استفاده مي كند كه خطاي بزرگي دارد و اغلب فروپاشي مي شود.

چهارم، درب:

پانل درب کابینت آشپزخانه ، چهره کابینت آشپزخانه است ، همانند چهره انسان نیز مهم است. پانل درب کابینت آشپزخانه تولید شده توسط کارخانه کوچک به درستی پردازش شده است به دلیل سوبسترا و فرایند سطح، سطح ناهموار، صاف نیست، پانل درب آشپزخانه آشپزخانه به راحتی با رطوبت تغییر شکل می یابد و روند در داخل پانل درب ضعیف است.

پنجم، نگاهی به تاثیر مونتاژ کل مجموعه کابینت آشپزخانه

هر خطای بعدی در فرایند تولید بر روی پانل درب بازتاب می یابد. پانل های درب کابینت آشپزخانه تولید شده توسط تولید کنندگان حرفه ای افقی و عمودی است، و شکاف بین درب حتی است. در کابینت آشپزخانه های تولید شده توسط کارخانجات کوچک، پانل های درب ناهموار، شکاف ها ناهموار خواهد بود و بزرگ و کوچک خواهد بود.

شش، به ریل کشویی کشو نگاه کنید:

اگر چه جزئیات کوچک است، بخش مهمی از کیفیت کابینت آشپزخانه است . با توجه به خطای ابعاد موقعیت سوراخ و صفحه، یک خطا در تطبیق ابعاد نصب ریل اسلاید وجود دارد که سبب می شود که کشو به طور غیرمستقیم یا به سمت چپ و راست حرکت داده شود و پرداخت نیز ضروری است توجه به اینکه آیا فاصله کشو یکنواخت است یا نه.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015