info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونگی برخورد با کابینت آشپزخانه

چگونگی برخورد با کابینت آشپزخانه

Dec 14, 2018

چگونه به آشپزخانه کابینت سوخته رسید؟

حذف قالب را می توان در چند مرحله حذف کرد

اگر کابینت آشپزخانه خرد شود، چیزهایی که در داخل قرار می گیرند ناگزیر از آن رنج می برند، بنابراین ما باید با آن ها مقابله کنیم، بنابراین وقتی ما در کابینت های آشپزخانه در خانه پیدا می کنیم، چه باید بکنیم؟

گام اول: ابتدا به طور مستقيم با قسمت پخته شده مقابله کنيد، کابينت آشپزخانه را باز کنيد، قسمت کاسياس کابينت آشپزخانه را بگيريد ، با حوله کاغذي يا قلم مو خشک کنيد تا محل جوشانده را برداريد. اگر نمیتوان آن را با موفقیت حذف کرد، به پاک کردن مرطوب تغییر دهید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به ساختار داخلی کابینت آشپزخانه ، از یک برس مرطوب برای تمیز کردن خمیر استفاده نکنید.

مرحله 2: علامت های قالب باقی مانده را حذف کنید. آن را برس با یک برس نرم و سپس آن را با الکل برداشته. اگر این یک نقطه کلاسیک بسیار قدیمی است، ابتدا آب آمونیاک خنک را به حالت کپور خرد کرده و پس از یک دوره، محلول پرمنگنات پتاسیم را اعمال کنید و در نهایت آن را با محلول بیسولفیت سدیم بشویید و آن را بشویید. پس از این درمان، قالب پایه را می توان حذف کرد.

مرحله 3: لایه ای از رنگ را به قسمت کاسه ای تزریق کنید یا یک لایه موم بپاشید. به منظور جلوگیری از رشد دوباره قالب، ما باید شرایط هوای مورد نیاز برای رشد قالب را جداسازی کنیم. در این زمان، آن را فقط باید در محل که در آن قالب شده است قالب ریخته شده است. یک لایه رنگ یا موم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که این به معنی تشکیل یک فیلم محافظ است.

چرا کابینت کابینت آشپزخانه ؟

به طور کلی، دو شرایط اصلی وجود دارد که می تواند سبب شکل گیری در کابینت آشپزخانه شود . یکی از آن اینست که محیط کلی محیط داخلی بسیار مرطوب است. دوم، موارد بعد از خشک شدن آنها به طور مستقیم در کابینت آشپزخانه قرار داده شده است.

راه حل: 1. همیشه تهویه اتاق را نگه دارید تا مطمئن شوید محیط اطراف خشک است. 2، شما می توانید کربن فعال یا کربن فعال را در کابینت آشپزخانه قرار دهید تا کابینت آشپزخانه بتواند محیط نسبتا خشک و تمیز داشته باشد. کربن فعال نه تنها دارای عملکرد خشک، بلکه همچنین به طور موثر میکروارگانیسم ها موجود در هوا را جذب می کند. در نهایت، اقلام قرار داده شده در کابینت آشپزخانه   باید ابتدا خشک شود. علاوه بر این، استفاده از رنگ های پایین تر نیز ممکن است کابینت آشپزخانه را ایجاد کند   ریخته گری

علاوه بر نگه داشتن داخلی کابینت آشپزخانه و محیط داخلی خشک، چه چیز دیگری می تواند ما را برای جلوگیری از کابینت آشپزخانه از ریختن؟

1، ما باید به طور مرتب برخی از زباله های موجود در کابینت آشپزخانه را برای نگهداری کابینت آشپزخانه برداریم   تمیز، به طوری که کابینت آشپزخانه   قالب را آسان نخواهد کرد.

2، شما می توانید از تمیز کردن خمیر و یا رطوبت عامل برای رطوبت و قالب برای گوشه کابینت آشپزخانه در خانه خود استفاده کنید. علاوه بر این، در دیوار، کف، حمام و دیگر مکان ها همچنین می توانید عامل ضد عفونی کننده ضدعفونی کننده چند منظوره استفاده کنید، آسان برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن.

3، ما می توانیم برخی از مواد مقاوم در برابر رطوبت در کابینت آشپزخانه ، مانند فیلم قرار داده است.

4. هنگام رنگ آمیزی دیوار، رنگ را با فرمول ضد باکتری و ضد خش مخلوط کنید، که می تواند به طور موثر جلوگیری از جوانه های قالب را ایجاد کند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015