info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه اعتماد مشتریان را بدست آوریم؟ پاسخ شما را بدهد

چگونه اعتماد مشتریان را بدست آوریم؟ پاسخ شما را بدهد

Jan 15, 2018

چگونه اعتماد مشتری را دریافت کنیم؟ به شما جواب بده

 

بسیاری از بازاریابان فقط با چنین مشکل مواجه شده اند، هر گونه نگرشی که شما صادقانه، کلمات صادقانه، چگونه برای محافظت از محصول، کلان شهر به عنوان مصرف کنندگان دروغگو دیده می شود، چرا شما صادقانه نمی توانید اعتماد مشتری را تغییر دهید؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که ممکن است واقعا صحبت نکنید؟

 

اول، صادقانه صحبت کن

 

دوستی صمیمی آغاز است.

 

دوم، به مشتریان دلیل خرید را بدهد

 

اجازه دهید مشتریان برای خرید محصول خود بسیار خوشحال باشند. فکر می کنم پول خرج ارزشش را دارد

 

سوم، به مشتری اطلاع دهید که او این محصول را به تنهایی خریداری نکرده است

 

بهترین استفاده از توصیفات مشتری، مانند یک ستاره مشخص، واحدهای معینی، همه از محصول شما استفاده می کنند.

图片1.png

  چهارم، در ساده ترین راه برای توضیح محصول

 

در مقابل مشتریان خود صالح نباشید بعضی از مشتریان گاهی از سؤال های بسیار ساده ای می پرسند، این بار کارمند باید صالح نباشد، فکر می کند همه چیز را می داند، مشتری به عنوان احمقانه است.

  بسیاری از مشتریان نوعی پیروزی، کارمند عمیقا باهوش را دوست ندارند. اگر مشتری واقعا اشتباه است، بنابراین هوشمندانه، اجازه دهید او بداند که افراد دیگر اغلب یک اشتباه را مرتکب می شوند، تنها اکثر افراد فقط اشتباه می کنند.

  اگر از شما هوشمندتر هستید، احتمالا یک سفارش را از دست خواهید داد. با یک نگرش صادقانه به گوش دادن به مشتریان صحبت در مورد، به طوری که مشتریان احساس ارزش. البته، اگر مشتریان شما را بیشتر می گویند


  پنج، به طوری که مشتریان احساس بسیار ویژه


  برخی از مشتریان همیشه فکر می کنند که آنها بسیار شخص شخصی هستند، اگر کارمند می تواند او را به عنوان یک فرد خاص برای مقابله با او درمان کند، مشتری فکر می کند که ملاقات با محرمانه، مایل به صرف زمان بیشتری با شما، اما همچنین بیشتر مایل به اعتقاد شما محصول و فروش مشتری نیاز به احترام به شخصیت دارد، شما باید به او اعتماد کنید.

 

شش، توجه به گوش دادن به مشتریان، درک آنچه مشتریان فکر می کنند

  برخی از مشتریان نیازهای خاصی را برای محصولات مورد نظر خود دارند. توجه به الزامات مشتریان و برآورده ساختن نیازهای مشتریان، باعث می شود که فروش بیشتر صاف باشد. برعکس، کورکورانه میخواهیم محصولات خود را به فروش برسانیم، کلمات نامناسب مشتری را به طور نامحسوسی قطع می کند، در صورت ناسازگاری از شکست، حرف می زند.

مشتری گرا، گوش دادن به گفتار کمتر. هنگامی که مشتری قصد خرید ندارد، از تاکتیک های فروش قدیمی استفاده نکنید تا او را تحت فشار قرار دهید. اگر مشتری واقعا نمیخواهد، باید قاطعانه ترک کنید.

 

هفت، شما می توانید مشتریان ارائه چه نوع خدمات، لطفا به مشتری می گویند گوش دهید، به مشتری انجام دهید


  مشتریان نه تنها می خواهند خدمات پیش فروش خود را دریافت کنند، بلکه همچنین امیدوارند پس از خرید محصولات خود، دریافت خدمات خوب، تماس های مداوم، سلامتی جشن و ...، به مشتریان احساس خوبی داشته باشند. اگر شما با مشتری موافق هستید، بهانه ای برای تأخیر یا عدم انجام آن پیدا نکنید.

 

هشت، دیگران را در مقابل مشتریان تسلیم نکنید


  حتی اگر رقبای این و یا آن بد، اما همچنین به منظور افزایش خود را در مقابل مشتریان، دیگران را تحقیر نمی کنند، این یک روش بسیار احمقانه است، اغلب مشتریان شورش می کنند. در عین حال نادیده گرفتن سخنان بد نام شرکت خود، در مقابل مشتریان شکایت از این شرکت نیست، مشتریان برای پرداخت پول در یک شرکت که حتی کارکنان خود را با آنها موافق نیست.

图片3.png

IX پیوستن روابط بیش از هشت ساعت

 

اگر واقعا میخواهید مشتری را حفظ کنید، باید واقعا مشتریان خود را دوست داشته باشید، به یاد داشته باشید که تولد مشتری، سرگرمی و اطلاعات دیگر، به مشتریان اجازه دهید که مراقبت از شما را بپذیرند. به طور خاص، مشتریان رویدادهای بزرگ را در زندگی شما به اشتراک می گذارند، تأثیر زیادی خواهند داشت. به عنوان مثال، تولد تولد مادر مشتری، می توانید شرکت کنید، سپس سفارش شما تعیین می شود.

 

ده، مشتری نیز انسان است

 

مشتریان همچنین احساسات خود را دارند وجود ارتباط بین علاقه تنها ارتباط با شما نیست. آنچه که او نیاز دارد بیشتر از پول است بلکه یکپارچگی و مراقبت عاطفی است. اگر بر روی کشف و صداقت ظریف خود تکیه کنید، حضور خود را در دنیای عاطفی مشتری مشاهده خواهید کرد و شما به طور سه گانه رابطه خود را با شما ظریف پیدا خواهید کرد. شما نه تنها همکاران در منافع اقتصادی بلکه دوستان خوبی هم هستند.