info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه یک کابین کوچک آشپزخانه طراحی کنیم؟

چگونه یک کابین کوچک آشپزخانه طراحی کنیم؟

Feb 28, 2019

چگونه یک کابین کوچک آشپزخانه را طراحی کنید ؟

بازسازی واحدهای کوچک همیشه یک ماده ساده نیست، مخصوصا برای اندازه های کوچک   کابینت آشپزخانه ، که به خوبی برنامه ریزی شده و می تواند بسیاری از راحتی برای زندگی ما فراهم می کند. پس چگونه آشپزخانه طراحی شده است؟

اول، آشپزخانه آشپزخانه آشپزخانه کوچک Daquan

برای آشپزخانه های کوچک ما باید چگونگی بهینه سازی فضای خود و استفاده منطقی از منطقه محدود را بررسی کنیم، به طوری که کل فضای شلوغ نباشد، تا بتواند نیازهای زندگی ما را تامین کند. کابینت آشپزخانه منطقی یک راه خوب برای صرفه جویی در فضا است و نیازهای آشپزی را برآورده می کند.

kitchen cabinets 1


1. تقسیم متقابل

طراحی کابینت آشپزخانه یکپارچه می تواند تا حد زیادی اشغال سطح زمین را کاهش دهد. اگر شرایط استاندارد باشد، می توانید اتاق را بین رستوران و کابینت آشپزخانه باز کنید تا فضای ذخیره شده را به عنوان یک منطقه ناهار خوری استفاده کنید. این طرح باز از کابینت آشپزخانه   اجازه می دهد که فضا بزرگتر شود و خطوط بیشتر باشد.

kitchen cabinets 2


2، اتاق را برای چرخش ترک می کند   کابینت آشپزخانه

انتخاب کابینت آشپزخانه ، ما نمی توانیم با توجه به اندازه استاندارد انجام دهیم، ما می خواهیم طراحی کابینت آشپزخانه ، طراحی را با توجه به شرایط محلی ساده تر کنیم تا اتاق های دیگری را برای انجام کارها بگذاریم . جزیره تراس یک طراحی خوب است، می تواند از غذا خوردن، خوردن و گسترش فضا، به طور مستقیم غنی سازی کل فعالیت فعالیت آشپزخانه، گسترش منطقه نوسان.

kitchen cabinets 3


3، تقسیم بندی و تماس   کابینت آشپزخانه

نوار طراحی خوب برای کابینت آشپزخانه کوچک است . این یک اثر کوچک است و می تواند به عنوان یک میز ناهار خوری استفاده شود. نوار کوچک می تواند جلوه بصری مناسبی را با اتاق نشیمن ایجاد کند و به صورت بصری یک فضای کوچکی ایجاد می کند و یکنواختی فضا را مختل می کند اما می تواند چشم انداز زیبا در خانه را تبدیل کند.

kitchen cabinets 4

4، کوچک و متوسط برای دیدن بزرگ   کابینت آشپزخانه

چرا بسیاری از آشپزخانه های کوچک کوچک واقعا کوچک هستند؟ این به این دلیل است که بسیاری از مردم از کابینت آشپزخانه و فضای تقسیم شده در اطرافشان به خوبی استفاده نمی کنند. آنچه ما باید انجام دهیم این است که فضای کابینت آشپزخانه را ادغام کنیم و از یک فضای کوچک برای جابجایی فضای بزرگ برای رسیدن به اثر بزرگ استفاده کنیم. توصیه می شود طراحی یک محوطه مثلثی را انجام دهید که به این معنی است که ناهار خوری، آماده سازی و ایستگاه های آشپزی یک مثلث با فاصله بیش از یک متر را تشکیل می دهند. شما اثر باز غیر منتظره را دریافت خواهید کرد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015