info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه یک کابینت آشپزخانه برای یک آپارتمان کوچک طراحی کنیم؟

چگونه یک کابینت آشپزخانه برای یک آپارتمان کوچک طراحی کنیم؟

Aug 29, 2018

چگونه آشپزخانه را طراحی کنید   C abinet   f یک آپارتمان کوچک

به اصطلاح فضا، دو جادویی استفاده می کند. این احتمالا در مورد تغییر آشپزخانه و طراحی کابینت آشپزخانه سفارشی است . به خصوص برای واحدهای کوچک، اتاق کافی برای طراحی کابینت آشپزخانه وجود ندارد . شما می توانید از بالکن، اتاق نشیمن و فضاهای دیگر برای تبدیل استفاده کنید. آشپزخانه خوب می تواند نه تنها پدیده شرم آور را تغییر دهد، بلکه باعث افزایش طعم و مزه شخصی می شود.

" " -شکل طرح آشپزخانه آشپزخانه

اگر آشپزخانه یک نوع کوچک و باریک است، فقط به اندازه یک دیوار بزرگ است. هیچ راهی برای گسترش آن وجود ندارد. شما می توانید از یک طرح کابینت سفارشی آشپزخانه سفارشی استفاده کنید . هنگامی که شما وارد زمین می شوید، می توانید از فضای بالا و پایین استفاده کنید، به اندازه کافی برای یک خانواده کوچک. استفاده شده!

طرح کابینت آشپزخانه L شکل

این طرح برای یک آشپزخانه طولانی تر مناسب است. L می تواند منطقه را به مناطق الکتریکی، مناطق قطع، مناطق پخت و پز، مناطق جابجایی، توزیع معقول و راحتی روزمره تقسیم کند!

طرح کابینت آشپزخانه U شکل

آشپزخانه کوچکتر مربع شکل مناسب برای کابینت آشپزخانه است   طرح بندی، اجازه می دهد لوازم بیشتر و ظروف آشپزخانه را شامل شود. چند نفر وقتی با هم بخورند احساس تنگی نمی کنند.

طرح کابینت آشپزخانه دو خط

معمولا، آشپزخانه راهرو با درب آشپزخانه در وسط مناسب برای طرح کابینت آشپزخانه bilinear است . اگر آشپزخانه بزرگ است، راهنمای را می توان به موازی با دیوار قرار داده و همچنین می تواند در یک خط دوطرفه قرار گیرد. این طرح همان طرح و استفاده از فضای زیاد است.

طراحی کابینت آشپزخانه شکل

چگونه یک کابینت آشپزخانه با شکل دیگری طراحی کنید؟ من اعتقاد دارم که اکثر صاحبان آن ناخوشایند هستند. اگر آشپزخانه شما به شکل شکل است، می توانید آن را با توجه به این مورد انجام دهید و می توانید از فضای گوشه ای برای طراحی قفسه گوشه استفاده کنید که نه تنها برای بعضی موارد رایج مناسب است. ذخیره سازی نیز بسیار مناسب برای استفاده است.

آشپزخانه تغییر بالکن

فقط دو اتاق خواب، بدون صاحبان آشپزخانه، به خصوص مشکل نیست، طراح همه جانبه نیز می تواند از هیچ چیز متولد شود، بالکن کوچک را به آشپزخانه تغییر دهید، این اثر می تواند شما را غیر منتظره!

ادغام رستوران و آشپزخانه

اندازه آپارتمان بسیار کوچک است که برای جدا کردن اتاق غذاخوری از آشپزخانه بسیار کوچک است. این به طوری طراحی شده است که دارنده کارت حافظه + آشپزخانه کوچک، دارنده کارت یک صندلی، و همچنین یک قفسه است. جدول کوچک در وسط می تواند یک میز باشد. شما همچنین می توانید سبزیجات شسته شده را انتخاب کنید و از یک میز استفاده کنید!

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015