info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه به سفارشی کابینت آشپزخانه؟

چگونه به سفارشی کابینت آشپزخانه؟

Jul 05, 2018

چگونه به سفارشی کابینت آشپزخانه؟

اول، ضخامت مواد بشقاب کابینه باید روشن باشد

مقدار صفحات مورد استفاده در کابینت ها قابل توجه است، به علاوه آشپزخانه، فضای نسبتا گرم و مرطوب است، مناسب برای فرمالدئید، بنابراین حفاظت از محیط زیست کابینه بسیار مهم است. اگر بودجه محدود است، اما اغلب به آشپزخانه می رود، توصیه می شود از پانل های ضد آتش یا دو ونیر استفاده کنید. ضخامت صفحه بسیار متفاوت است. هزینه 18mm ضخامت 16٪ بالاتر از صفحه ضخامت 16mm است. عمر مفید بشقاب ضخیم 18 میلیمتر می تواند بیش از دو برابر شود تا اطمینان حاصل شود که ورق درب تغییر شکل ندهد و روی میز ناپدید نشود. بنابراین، فقط به نمونه های سالن نمایشگاه نگاه نکنید. جزئیات باید به وضوح با سازندگان و طراحان ارتباط برقرار شود.

دوم، آیا کابینه به صورت جداگانه بسته بندی شده و نصب شده است

به طور کلی، چهار کانکتور باید بین کابینت ها متصل شوند تا تنگی بین کابینت ها برقرار شود . به منظور صرفه جویی در هزینه های نصب، برخی از تولیدکنندگان کابینت برای اتصال استفاده می کنند. پیچ های خودکفا نه تنها بر روی ظاهر کابینت تأثیر می گذارد، بلکه کابینت را نیز از یک طرف قفل می کند و اتصال زیاد نیست. هنگام خرید تمام کابینت، باید بپرسید که آیا کابینه به طور مستقل یا در کل نصب شده است. عمر سرویس و ثبات دو کابینت 2-3 برابر متفاوت است و تفاوت هزینه 5٪ است. مصرف کنندگان را می توان با بسته بندی و کابینت شناسایی کرد. اگر کابینت های جداگانه مونتاژ شوند، هر کابینه باید یک بسته جداگانه داشته باشد.

سوم، استفاده از چسب یا سخت افزار در روش مونتاژ

علاوه بر استفاده صحیح از چسب ها، اتصالات کابینه باید توسط سخت افزار متصل شوند. دیوار آشپزخانه، آشپزخانه حلقوی، درب کابینت و درب داخلی لبه هستند و ورق نازک برای جلوگیری از سقوط و کاهش استفاده می شود؛ مواد مورد استفاده برای پایین کشو ضخیم تر از سایر قطعات است. به طور کلی، کارخانه های کوچک و یا دست ساخته شده در محل تنها می تواند با اتصال پیچ و یا چسب متصل شود. ساختار جعبه پد نسل سوم و قطعات ثابت و قطعات سریع بارگیری به طور موثر تر اطمینان از استحکام و ظرفیت تحمل بدن جعبه، و کمربند کمتر استفاده می شود، که سازگار با محیط زیست است.

چهارم، روش نصب فویل آلومینیومی در کابینۀ نزول بین پخت و پز و پانل برای تسهیل بازرسی چسبیده نیست. با این حال، عملکرد مهر و موم کابینه مخزن آب فشرده بیشتر در معرض خطر نیست، آب و رطوبت به راحتی نفوذ نمی کنند، و بدن کابینه به طور موثر محافظت می شود، و عمر مفید کابینت طولانی است. روش باندینگ هیئت مدیره فویل آلومینیومی در کابینۀ نزول این است که صفحه پایه به یک طرف بدون کاغذ سه برابر نیاز دارد. آن را به مدت 2 ساعت گرم كرد، ذوب كرد و سپس 12 ساعت خنك شد. این اثر بسیار خوب بود. چسب با استفاده از چسب سفید شیر وارداتی، از جمله Henkel، فشار داغ فشار حدود 100 درجه است.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015