info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه

نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه

Oct 11, 2018

چگونه تمام کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید

روش 1: کیفیت صفحه بسیار مهم است

به کیفیت هیئت مدیره نگاه کنید، لبه باید صاف، ظریف، احساس خوب، مفصل خوب است، افقی و عمودی، به طور مساوی پوشیده شده است. محصولات برند با استفاده از یک دستگاه برش لبه ای مستطیلی برای تکمیل مراحل رفع لبه، سر شکسته، پیرایش، چمبرینگ و پرداخت می باشد. فشار لبه مهر و موم پایدار است و دقت اندازه پردازش را می توان به مناسب ترین قسمت برای اطمینان از دقیق ترین اندازه تنظیم شده است. و کیفیت با ثبات است، بر خلاف کیفیت کارگاه، کیفیت کارخانه کوچک به طور کامل توسط ساخت و ساز و شرایط کار کارشناسی ارشد تعیین می شود. کارخانه کوچک با یک قلم مو، مصنوعی فشرده و لبه دار، با یک چاقوی تصویر زمینه برش داده شده و با دستگاه پرداخت دستی، جلا داده می شود. با توجه به فشار نامنظم، بسیاری از مکان ها قوی نیستند و در آینده چسب ها را آسان می کنند و چسب های سازگار با محیط زیست و انتشار گازهای مضر نیستند.

روش 2: استحکام ساختار جعبه رابطه سطح پراکندگی

مبلمان پانل توسط اتصال سه در یک مونتاژ می شود. لازم است که مقدار زیادی سوراخ موقعیت در هیئت مدیره ایجاد شود. تطبیق و دقت موقعیت سوراخ بر سفتی ساختاری کابینت آشپزخانه تاثیر می گذارد . سازندگان حرفه ای از یک ردیف چند ردیفی برای تکمیل یک لبه هیئت مدیره و هیئت مدیره در یک زمان استفاده می کنند. تمام سوراخ ها روی سطح، استاندارد موقعیت یابی یکپارچه است، اندازه تضمین شده است، و کارخانه کوچک از حفاری ردیف یا مته دستی استفاده می کند تا به تدریج حفره ها را سوراخ کند، در غیر این صورت خطاهای نسبتا بزرگ تولید می شود.

روش 3: برش هیئت مدیره با دقت بالا

باز کردن ورق نیز یک روش بسیار مهم است. کارخانه بزرگ حرفه ای با استفاده از اره برش الکترونیکی برای وارد کردن اندازه پردازش از طریق کامپیوتر. اندازه و دقت توسط کامپیوتر کنترل می شود و چندین صفحه در یک زمان پردازش می شوند. مشخصات یکنواخت هستند، تحمل کوچک و پایدار است و لبه ورق سقوط نمی کند. اگر کارخانه کوچک کافی از این الزامات نیست.

روش 4: انتخاب پانل درب بسیار مهم است

پانل درب چهره کابینت آشپزخانه است . پانل درب خوب روشن و روشن است. با رطوبت تغییر نمی کند. آسان نیست که محو شود آسان است که درام را در لبه باز کنید. لکه ها و لکه های نفتی نفوذ ناپذیر نیست و نیازی به خراشیدن و سوزاندن آن نیست.

روش 5: تأثیر کلی مجموعه کابینت آشپزخانه

هر گونه خطا در اندازه فرایند تولید، کابینت آشپزخانه مونتاژ می شود   تا ناراحتی آشكار در پانل درب داشته باشد. پانل درب باید افقی و عمودی باشد، فاصله بین پانل های درب ها یکنواخت و یکنواخت و پانل ها شسته و رفته خواهد بود.

ششم: نگاه کنید به ریل کشویی کشو

این یک پیوند مهم است که بر استفاده آینده تاثیر می گذارد. کیفیت سخت افزار کابینت آشپزخانه   به طور مستقیم بر استفاده های آینده تاثیر می گذارد، و همچنین بخش مهمی از قیمت کابینت آشپزخانه است .

ملاحظات سفارشی سازی کابینت آشپزخانه

1. با توجه به پدیده رطوبت و کپک در ورق پشتی پس از آب بندی یک طرفه، فرمالدئید را آزاد کرده و باعث آلودگی داخلی می شود. بهترین کار این است که آب بندی دو طرفه را انجام دهید.

2، حفاظت از محیط زیست کابینه آشپزخانه بسیار مهم است، توصیه می شود که از هیئت مدیره هیئت مدیره یا دو روکش روکش استفاده شود، در مورد ضخامت هیئت مدیره، ورق ضخیم 18 میلی متر 16٪ بالاتر از ورق ضخیم 16 میلی متر است. عمر سرویس بسیار افزایش یافته است.

3، استفاده از کابینت آشپزخانه لبه ضد لکه در توسعه کل کابینت آشپزخانه ، نه تنها می تواند از سر و صدا حذف، بلکه جلوگیری از سوسک ها و سایر حشرات از ورود به کابینت آشپزخانه .

4، نه تنها به قیمت و سبک محصول توجه دارد، چه کیفیت خدمات پس از فروش با کیفیت است عملکرد سازندگان، بسیاری از کارخانه های کوچک بسیار ارزان هستند، اما گارانتی بسیار کوتاه است و هیچ ضمانتی وجود ندارد مشکلات را می توان منطقی حل کرد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015