info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه؟

نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه؟

May 22, 2018

نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه ؟

1. حفاظت از محیط زیست

1) ورق

خرید کابینت آشپزخانه باید سازگار با محیط زیست باشد، که عمدتا در ورق منعکس شده است، و چسب مورد استفاده برای ورق های رزین اورانی است. بیش از یک نوع ورق در منزل وجود دارد و آلودگی به آن اضافه خواهد شد. راه حل این است که مقدار فرمالدئید آزاد شده از تمام مواد انتخاب شده را به حداقل برسانیم.

a مواد مهر و موم لبه

لبه لبه های معمولی در دو سالگی با مشکل مواجه خواهد شد. لبه لبه لبه بعد از پیری ایجاد می شود. سپس آن را با دست شکسته و به خصوص شکننده است. پس از تورم و تغییر شکل سریع، هیئت مدیره از بین می رود.

بازار کار بهتري را در زمينه سفيد کردن لبه سوئياي آلمان انجام مي دهد که به طور خاص در لبه بندي لبه بندي کشتی، يک دوره طولاني تر شدن سقف، چسباندن بهتر، استفاده مي شود.

ب چسباندن

چسب همچنین یک دوره خیس شدن است، یک مدت طولانی، و رطوبت آب در آشپزخانه ممکن است شکسته شود.

ج دستگاه لبه

تجهیزات لبنج بندی در مقیاس وسیع دستگاه های پایان دادن به ماشین، لبه مهر و موم دستگاه، و یکپارچه سازی دستگاه تکمیل شده است. هنگامی که دستگاه لبه ی مهر و موم در شرایط ضعیف است، آن را به طور مساوی با چسب پوشش داده نمی شود، و اگر پوشش کافی نیست، درجه چسبندگی ناکافی خواهد بود و وقوع پیچ خوردگی لبه به ویژه جدی خواهد بود.

2) پایان دادن

پایان باید با درجه خوب سایش انجام شود. یک پایان خوب می تواند به راحتی با یک توپ فولادی تمیز شود و هیچ خراشیده ای ظاهر نخواهد شد. در روند استفاده از کابینت آشپزخانه ، چرخه عمر محصول کابینت ها نسبتا طولانی است و معمولا برای دکوراسیون منزل هشت تا ده سال طول می کشد.

2. سخت افزار

سخت افزار کابینت آشپزخانه روح کابینت آشپزخانه نامیده می شود. اگر سخت افزار خوب نیست، ترک خوردگی زنگ زنگ آهن، شکسته شدن پانل های درب و صداهای از کشش های کشویی وجود خواهد داشت. سه مارک سخت افزاری در بازار وجود دارد:

1) اتریشی BLM، نام چینی Blum نامیده می شود، بسیاری از مارک های مشهور از این لولای سخت افزار استفاده می کنند؛

2) شعر آلمانی Heidi، آن نیز در بازار است؛

3) در بدترین حالت، سومین رتبه در جهان است، Häfele آلمان، یکی از سه مارک بزرگ، ما باید نگاهی به این نام تجاری سخت افزار.

فرآیند لولا: قبل از اینکه یک سوراخ را بچرخانید، پلاگین مانع در این سوراخ قرار می گیرد. پس از پیچ در پیچ، آن را محکم محکم تر و آن را هرگز شل شدن.

3. Countertops

A. مواد

آشپزخانه کابینت آشپزخانه بسیار مهم است. اگر آشپزخانه خوب نیست، ظاهر خواهد شد: خش، نفوذ، ترک در جدول.

کابینت آشپزخانه در بازار اغلب کوارتز است و جزء اصلی کوارتز در واقع شن و ماسه کوارتز است. مقدار شن و ماسه سیلیس بالاتر، سختی بالاتر و تراکم بیشتر است، و کمتر احتمال دارد که آن را به شکستن و خونریزی.

B. Beam

دو علت شکاف شکسته وجود دارد:

1) باربری (مقاومت خمشی) این صفحه نسبتا ضعیف است

صفحات میز کابینت آشپزخانه در هیئت مدیره کابینت آشپزخانه قرار داده شده است ، بویژه در پانل های کابینت آشپزخانه . اگر قدرت این هیئت مدیره ضعیف باشد، اغلب چیزها را جمع می کند، به علاوه وزن کفپوش های کابینه. پس از مدت زمان طولانی، هیئت مدیره خم شده یا حتی شکسته می شود.

2) جزئیات فرایند در محل نیست. سه پایه آلومینیومی در پایین mesa برای پشتیبانی وجود دارد. اگر روند خوب نیست، احتمالا باعث ایجاد شکستگی می شود.

3) مشکل لاينر

هواپیما از لاینر موازی با صفحه نیروی بالا است. کفپوش باید 100٪ به شدت به این لاینر متصل شود. اگر نمیتوانید 100٪ انعطاف پذیری را انجام دهید، هنوز هم شکسته می شود.

4) سوراخ باز

درب ها در آشپزخانه کابینت ها حوضه ها و کابینت ها بیشتر در معرض شکستن هستند. اگر صفحات ضد آب از مارک های پایین تر در حفره های حفره خود داشته باشند، اگر آنها اغلب شکست خورده باشند، ممکن است برای مدت طولانی شکسته شوند. تبلت باید با دقت جلا داده شود. دست بسیار صاف است و دست را خراشیده نخواهد کرد، و این گوشه را باید فریب داد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015