info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
چگونه درب کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

چگونه درب کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

Oct 18, 2018

چگونه درب کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید ؟

آشپزخانه کابین پانل چوب جامد

آشپزخانه کابینت آشپزخانه چوب جامد   به آشپزخانه کابینت آشپزخانه جامد چوب تقسیم شده است   و آشپزخانه کابینت آشپزخانه جامد چوب کامپوزیت . آشپزخانه کابینت آشپزخانه جامد چوب کامپوزیت   چوب جامد به عنوان یک کل نیست، اما قاب درب چوب جامد است، و درب هسته تخته چگالی متوسط با پوست چوب جامد است. فرآیند زنجیره رنگ و توری زنجیره ای بالا است و می تواند تأثیر بازگشت به طبیعت، ساده و تازه را نشان دهد.

مزایا: بافت طبیعی، بافت خوب؛ مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر دما؛ در مقایسه با مواد دیگر، هدایت حرارتی کوچک است.

معایب: مقاومت اسیدی و قلیایی ضعیف، نگهداری مشکل؛ رنگ کمتر در دسترس است، رنگ توسط رنگ درخت تعیین می شود؛ قیمت بالاتر است برای قرار دادن در محیطی که خیلی مرطوب یا خشک است مناسب نیست.

درب آشپزخانه پانل فلزی

درب آشپزخانه پانل فلزی   در یک زمان تشکیل شده است و ساختار یک صفحه فلزی است که تحت درمان ویژه اکسیداسیون روی هیئت مدیره چگالی متوسط قرار می گیرد و به خوبی شسته و تمیز می شود و لایه محافظی متراکم بر روی سطح تشکیل شده است.

مزایا: بافت خوب؛ مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر خوردگی، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا؛ آسان برای تمیز کردن، بدون بو؛ طول عمر، با دوام.

معایب: آسان به تغییر شکل، آسان به ترک شیارها پس از برخورد اشیاء سخت؛ رنگ عمدتا سرد است، حرارت دادن دشوار است، مناسب برای بهبود خانه های مدرن است.

کابینت آشپزخانه کابینت ضد سرقت

کابینت آشپزخانه هیئت مدیره آتش سوزی   همچنین یک هیئت مدیره نسوز نامیده می شود و ساختار آن کاغذ سطح، کاغذ رنگی، چند لایه کاغذ کرافت است.

مزایا: انواع مختلف، از قبیل تابلوهای مات، هیئت مدیره آتش روشن، هیئت مدیره فلزی و غیره؛ رنگ روشن، آسان به محو شدن نیست سایش، خراش، درجه حرارت بالا؛ آسان به مراقبت؛ مقرون به صرفه

معایب: مقاومت کم آب؛ انعطاف پذیری ضعیف.

درب پانل درب آشپزخانه

پایه درب آشپزخانه پانل رنگ MDF است، و سطح آن با شش رنگ اسپری رنگ آمیزی شده در دمای بالا پخته می شود.

مزایا: رنگ روشن، حس قوی از سبک، شیک و زیبا؛ پاک شوندگی راحت؛ ضد آب خوب است.

معایب: مقاوم در برابر خراش است، بعد از خسارت، تعمیر سخت است؛ تفاوت رنگ در آشپزخانه با دوده بیشتر رخ می دهد؛ قیمت رنگ های وارداتی بالاتر است؛ درمان سطح یک پخت یک طرفه و پخت دو طرفه است، و درب رنگی یک طرفه رطوبت ضعیف دارد. آسان به تغییر شکل.

کابینت آشپزخانه هیئت مدیره ملایم

کابینت آشپزخانه تخته ملامین   ساخته شده است با غوطه ور کردن انواع مختلف کاغذ در یک چسب ملامین رزین، و آن را به تا حدی تحت درمان قرار دادن آن بر روی سطح هیئت مدیره چگالی متوسط، و در نهایت گرم فشار.

مزایا: رنگ روشن، سطح صاف؛ مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر خوردگی؛ قیمت متوسط.

معایب: انتخاب کمتر رنگ؛ مهر و موم لبه به سقوط آسان است، تنها لبه راست؛ چسب سنگین

ورق قالب   کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه بشقاب پلاستیکی نیز یک صفحه پلاستیکی نامیده می شود و MDF به عنوان یک ماده پایه ای استفاده می شود و فیلم PVC به یک درجه حرارت بالا و فشار بالا برای بستر متصل می شود.

مزایا: غنی از رنگ، سه بعدی؛ مقاوم در برابر سایش پاک شوندگی راحت؛ بدون نیاز به مهر و موم، نگران نباشید در مورد لبه آب بندی.

معایب: عملکرد ضعیف ضد آب؛ به درجه حرارت بالا مقاوم نیست، به راحتی در مورد اشیاء با درجه حرارت بالا تغییر شکل.

کابینت آشپزخانه پانل اکریلیک

آشپزخانه کابین پانل درب آکریلیک خالص   مواد جدید نسبتا خوب است که دارای روشنایی بالا و رنگ کامل در مقایسه با مواد سنتی است.

مزایا: سبک نفیس، سه بعدی؛ آسان برای شکستن، با دوام؛ سازگار با محیط زیست.

معایب: مقاوم در برابر درجه حرارت بالا است، اما آن را نیز در معرض تغییر شکل در معرض اشیاء با درجه حرارت بالا برای مدت زمان طولانی است. صفحات درب اکریلیک خالص با مقاومت در برابر حرارت بالا 120 ، درب کامپوزیت درب اکریلیک با مقاومت در برابر دمای بالا 90 .

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015