info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه؟

نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه؟

Oct 31, 2018

نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه ؟

اول: ابتدا مواد مورد استفاده برای صفحات، کابینت آشپزخانه و غیره را مقایسه کنید.

کابینت آشپزخانه خانگی اغلب از صفحات عادی استفاده می کند. چنین صفحاتی برای مبلمان معمولی مناسب هستند، اما در آشپزخانه مقاومت در برابر درجه حرارت مرطوب، درجه حرارت بالا و مواد خورنده مشکل است.

کابینت آشپزخانه حرفه ای عموما از صفحات با درجه بالا مقاوم در برابر خوردگی و رطوبت ساخته شده است که به راحتی قابل تغییر و آسیب نیستند و تمیز می شوند. بنابراین، پس از استفاده از کابینت آشپزخانه های تولید شده توسط تولید کنندگان حرفه ای برای چند سال، اگر شما آن را دوست ندارند، تغییر سبک پانل درب معادل تغییر مجموعه ای از کابینت آشپزخانه است .

دوم: با فرایند کاری برای مقایسه شروع کنید

همه می دانند که هنگام ساخت کابینت آشپزخانه در خانه، معمولا هنگام تزئین خانه انجام می شود. وقتی کارگران دکوراسیون کابینت آشپزخانه را می سازند ، فرایند تولید به طور کامل توسط سطح فردی تعیین می شود که ناگزیر خشن می شود.

کابینت تمام آشپزخانه های تولید شده توسط تولیدکنندگان حرفه ای همه صنعتی هستند، از برش، پرداخت تا نصب، دقیقا مطابق با مشخصات، و تکنولوژی محصول عالی، البته به مراتب برتر از "محصولات خود" است.

سوم: رعایت سبک طراحی و مدل سازی محصول

به طور کلی: بیشترین توانایی بازتاب محتوای فن آوری کابینت آشپزخانه ، عملکرد و طراحی آن است. کابینت آشپزخانه خانگی به طور کلی تنها توابع ذخیره سازی اولیه دارد و برای بسیاری از جنبه ها مانند جمع آوری و رها کردن اقلام، حداکثر استفاده از فضای و افزایش عمر کابینت آشپزخانه مورد توجه قرار نگرفته است .

کل کابینت آشپزخانه که توسط تولیدکنندگان حرفه ای تولید می شود، در طراحی کاربردی در نظر گرفته شده است: سینک، اجاق گاز و هود محدوده طراحی شده اند که جاسازی شده و زیبا باشند؛ کشوها همه ریل ها هستند، وزن سبک است؛ استفاده از لوازم جانبی کاربردی مختلف، می تواند استفاده بیشتر از فضای برای دسترسی آسان را.

چهارم: زندگی عمر کابینت آشپزخانه را مقایسه کنید   محصولات

مجموعه ای از کابینت آشپزخانه با کیفیت می تواند بیش از 8 سال، حتی 15 سال طول بکشد، و می تواند با توجه به تقاضا ترکیب، تنظیم و نقل مکان کند. اکثر کابینت های آشپزخانه خانگی ساخته شده در محل، و آنها را به طور مستقیم به دیوار و یا زمین با ناخن ثابت. اگر می خواهید آنها را تغییر دهید، نمیتوانید همه آنها را مدیریت کنید.

پنجم: مقایسه کلی عملکرد ایمنی آشپزخانه

در شرایط عادی، یک آشپزخانه کامل شامل کابینت آشپزخانه ، کوره های گازی، اجاق گاز، تمیز کردن مخازن و دیگر قطعات بزرگ، از جمله قطعات کوچک مانند قطعات حلقوی، کابینت آشپزخانه کوچک و لوازم خانگی مانند یخچال و فریزر، کوره ، اجاق های مایکروویو، ماشین ظرفشویی، و غیره در جای مناسب تنظیم شده است.

تمام آشپزخانه توسط حرفه ای طراحی و تزئین شده است. این می تواند خطرات ایمنی مختلف آشپزخانه های سنتی را از بین ببرد و به یکپارچگی کامل آب و آتش، برق و گاز دست یابند.

ششم: کامل بودن امکانات پشتیبانی و مقایسه قیمت ها

اگر چه کل کابینت آشپزخانه و لوازم آشپزخانه مطابق با هم خریداری می شوند، قیمت ها البته گران تر از کابینت آشپزخانه خانگی و سپس لوازم آشپزخانه مناسب هستند، اما خرید شما زمان و تلاش را صرفه جویی خواهد کرد.

در حال اجرا فروشگاه می تواند همه چیز را انجام دهد و ساخت کلی می تواند هزینه های زمان را کاهش دهد.

علاوه بر این، آشپزخانه عمومی راحت، پاک و کارآمد نسبت به آشپزخانه های سنتی است.

هفتم: مقایسه خدمات پس از فروش

کابینت آشپزخانه خانگی به طور کلی تضمین کیفیت مؤثر را دریافت نمی کند. وعده "نجاری" هیچ مسئولیتی ندارد و اثر قانونی ندارد و برای شما روشن است. پس از استفاده از آن برای دو ماه، شما با مشکلات کیفیت پنهان که شما را نادیده گرفته و مواجه شده اید، اغلب از آن پشیمان می شوید، زیرا هیچ جایی برای شکایت وجود ندارد و هیچکس برای تعمیر کردن وجود ندارد.

سازندگان کابینت آشپزخانه در تمام مقیاس ها معمولا خدمات یکپارچه برای طراحی، حمل ونقل و نصب درب به درب را ارائه می دهند. مصرف کنندگان مجبور نیستند انرژی را در پذیرش، اعتراض و روشهای اصلاح برای مصرف صرف کنند. این سرویس بسیار متفکر است و شما نباید نگران آن باشید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015