info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
لولا و کشویی صندلی آشپزخانه آشپزخانه

لولا و کشویی صندلی آشپزخانه آشپزخانه

Jun 04, 2018

لولا و اسلاید راه آهن کابینت آشپزخانه

لولا

1554c1fc3c5898d.jpg

(1) ویژگی ها

در فرآیند تعویض مکرر درب های کابینت آشپزخانه ، لولا ها احتمالا آنهایی هستند که بیشترین آزمایش را دارند. نه تنها نیاز به دقت اتصال کابینت آشپزخانه و درب را دارد، بلکه همچنین وزن درب را به تنهایی می کشد و درب کابینت آشپزخانه می تواند تا ده ها هزار بار بسته و همگام باشد آرایش درب باید حفظ شود، در غیر این صورت ممکن است پس از مدتی طول بکشد. جلو و عقب اگر شما "استخوان آهن تقویت شده" ندارید و انعطاف پذیری کامل، این مسئولیت پذیری دشوار است. FGV ایتالیا، فراری، Hettich، Salice، Blum و Grasse در میان مارک های با کیفیت بالا در جهان قرار دارد. FGV دارای عملکرد عالی به عنوان یک برند برتر است. ضخامت فولادی، پایه بالا، طول بلند بازو و موقعیت یابی آزاد هیچ جابجایی ندارند. در یک آزمایش مخرب وزن 5 کیلوگرم از لولا در فاصله 10 سانتی متر بود و سوئیچ به مدت 3 ثانیه روشن شد. تا 80،000 بار با چنین بدن قوی، بدون توجه به آزمایش شدید، طبیعی است که آسان باشد.

(2) انتخاب کنید

لولای فعلی به طور کلی دو اسلات کارت و سه اسلات کارت دارد که اساسا نیازهای کاربر را برآورده می کند. البته، لولا کارت سه پایه دارای لولهای بهتر است. بیشتر لولا ها در حال حاضر در بازار قابل جدا شدن هستند و به دو بخش تقسیم می شوند: یک پایه و یک دست و پنجه نرم. هنگام انتخاب یک کابینت آشپزخانه ، ممکن است یک فروشنده مجبور باشد درب را با یک دستگیره در دست بگیرد تا داخل دستگیره بررسی شود.

فولاد چسبان مهمترین است. اگر به خوبی انتخاب نشود، پس از یک دوره زمانی، پانل درب ممکن است به جلو حرکت کند و از شانه خارج شود. اکثر سخت افزار کابینت آشپزخانه برند از فولاد نورد سرد استفاده می کنند و ضخامت و سختی آن کامل است.

علاوه بر این، لولاهای چند موقعیتی باید تا حد ممکن انتخاب شوند. موقعیت به اصطلاح چند نقطه ای بدان معنی است که پانل درب می تواند در هر زاویه ای که باز می شود باقی بماند و باز کردن کار سخت نخواهد بود و به طور ناگهانی بسته نخواهد شد، برای بلند کردن درب کابینت آشپزخانه . موقعیت در ارتباط با چقرمگی لبه های مورد استفاده در سخت افزار است. کیفیت نرده همچنین زاویه باز درب را تعیین می کند. سطل های خوب می توانند زاویه باز شدن بیش از 90 درجه را ایجاد کنند.

ریل کشویی

1103112056543.jpg

(1) ویژگی ها

داخل ریل اسلاید که نمیتواند توسط چشم غیر مسلح دیده شود، ساختار بلبرینگ آن است و این قسمت به طور مستقیم با ظرفیت تحمل آن ارتباط دارد. در حال حاضر، اسلایدهای توپ فولادی و اسلایدهای چرخ سیلیکون در بازار وجود دارد. سابق به طور خودکار از گرد و غبار توپ های فولادی به گرد و غبار و گرد و خاک بر روی ریل های اسلاید، به منظور اطمینان از پاکیزگی ریل های اسلاید، بدون تاثیر بر عملکرد کششی ناشی از ورود خاک به داخل داخلی. در همان زمان، توپ فولادی می تواند نیرو را در اطراف گسترش دهد، اطمینان از ثبات کشو به صورت افقی و عمودی. باقی مانده های تولید شده در طول استفاده طولانی مدت و اصطکاک اسلاید چرخ سیلیکون، پوسته های برف است و همچنین می تواند توسط نورد غلتک شود، که همچنین بر کشیدن کشو تاثیر نمی گذارد.

(2) انتخاب کنید

کشو بخشی جدایی ناپذیر از تجهیزات آشپزخانه است و مهم ترین بخش کشوی کل اسلاید است. با توجه به محیط مخصوص آشپزخانه، اسلایلی با کیفیت پایین احساس خوبی در کوتاه مدت می کند. مشکل هنگامی که انتخاب می شود، کشو را می توان به طور کامل برداشته، ساختار کشو را می توان به وضوح از پایین و ساختار خاصی از قسمت در تماس با ریل کشویی دیده می شود، و همچنین ضخامت پانل سمت چپ کشو دیده می شود. تولید کنندگان کابینت آشپزخانه مشهور معمولا از اسلایدهای با کیفیت بهتر استفاده می کنند. همچنین کشوی بزرگ 1.8 متری که دارای اجناس می باشد، می تواند تنها با یک فشار، نور و بدون احساس رطوبت بازگردانده شود، این قابلیت اطمینان از کیفیت اسلاید آن را نشان می دهد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015