info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
طراحی چهار کابین کابینت آشپزخانه

طراحی چهار کابین کابینت آشپزخانه

May 11, 2018

طراحی چهار کابین کابینت آشپزخانه

1. استخر و اجاق گاز بهترین در یک هواپیما هستند

هنگامی که ما در آشپزخانه طبخ می کنیم، این روند معمولا شستشو سبزیجات - انتخاب مواد غذایی - برش سبزیجات - پخت و پز. به منظور پیروی از این روند، بهتر است استخر و اجاق گاز را در یک هواپیما ترتیب دهیم تا راحت تر از آن استفاده شود.

کابینه U شکل انتخاب خوبی است، می توان آن را در هر دو طرف استخر و اجاق گاز تنظیم کرد. این فاصله برای راحتی عملیات بسیار دور نیست.

image.png

2. ارتفاع کنسول باید تغییر کند

آشپزخانه آشپزخانه جدید باید با توجه به ارتفاع اپراتور تنظیم شود. اگر ارتفاع مالک بالاتر باشد، کنسول می تواند بالاتر باشد و ارتفاع آن می تواند پایین تر باشد. کنسول نیز می تواند بر اساس آن کاهش یابد، به طوری که عملیات کارآمدتر خواهد بود. دستی، راحت تر خواهد بود. در همان زمان، ارتفاع مناطق مختلف کاری نیز باید متفاوت باشد.

image.png

3. میز باید از اجاق خاموش باشد

در بهبود خانه، برخی از دوستان می خواهند آشپزخانه را باز کنند، حتی وقتی غذا یا صرفه جویی در فضا، رستوران و آشپزخانه در یک منطقه قرار می گیرند، میز و اجاق گاز بسیار نزدیک است، در واقع، انجام بنابراین مناسب نیست این به این دلیل است که اجاق گاز آتش است و فوران های مجاور بسیار سنگین هستند. نشستن در مجاورت اجاق گاز و گاز گرفتن گاز برای مدت زمان طولانی برای سلامتی ما بسیار ناسازگار است. در عین حال، استفاده از دود، آب اغلب بر روی میز پخش می شود، این پدیده برای تمیز کردن نیز بسیار مشکل است.

image.png

4. نیمکت بخاری خیلی نزدیک به درب است

شاید بعضی افراد اجاق گاز را در نزدیکی درب برای راحتی ترتیب دهند. اما این خوب نیست و اجاق گاز نمی تواند خیلی نزدیک به میز باشد، اما اگر درب اغلب بسته نباشد، گاز و گاز خشک آسان است که به داخل رستوران یا داخل خانه شناور باشد، نه برای بدن، از تمیز کردن استفاده نکنید.

image.png

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015