info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
پنج ویژگی مشترک که باید قبل از سفارشی کردن کابینت آشپزخانه شناخته شوند

پنج ویژگی مشترک که باید قبل از سفارشی کردن کابینت آشپزخانه شناخته شوند

Apr 12, 2018

پنج ویژگی مشترک که قبل از سفارشی کردن کابینت آشپزخانه باید شناخته شوند

کابینت های آشپزخانه سفارشی یک روش جهانی است. با این حال، به عنوان بزرگترین محصول غیر استاندارد در خانه، کابینت آشپزخانه به نظر نمی رسد که یک منطقه کوچک داشته باشد، اما جزئیات زیادی وجود دارد. طراحی کابینت آشپزخانه معقول است یا نه. مواد کابینت آشپزخانه محیط زیست و امن است. به عنوان یک مشکل، فقط با درک مشکلات که ممکن است در سفارشی سازی کابینت آشپزخانه رخ دهد، می توانیم مجموعه ای از کابینت آشپزخانه های عملی و زیبایی را برای آشپزخانه های ما سفارشی کنیم.

نکته 1: ضخامت کابینت آشپزخانه نازک است یا نه

ضخامت هیئت مدیره کابینت آشپزخانه متفاوت از هزینه است. به عنوان مثال، ضخامت صفحه 18mm 16٪ بالاتر از تابلو 16mm است. کابینت آشپزخانه ساخته شده از هیئت مدیره 18mm طول عمر طولانی تر، که تضمین می کند که آشپزخانه نمی شکند و پانل درب تغییر شکل نمی کند.

نکته 2: آیا پشت صندلی یک طرفه یا دو طرفه است

برخی از بازرگانان ناعادلانه، گوشه ها را قطع می کنند و فقط مهر و موم های یک طرفه را بر روی پشتی باز می کنند، بنابراین کابینت های آشپزخانه مستعد رطوبت و قالب می شوند و باعث آلودگی می شوند. توصیه می شود که مهر و موم دو طرفه را انتخاب کنید.

تبصره 3: گزارش تست ارائه شده این است که آیا مواد خام واجد شرایط است یا محصول کامل واجد شرایط است

یک کابینت آشپزخانه که توسط یک تولید کننده به طور منظم تولید می شود، باید یک گزارش تست محصول به پایان برساند و محتوای فرمالدئید را بیان کند. بعضی از بازرگانان بی پروا شواهد فرصتطلبانه ارائه می دهند که مواد اولیه برای محصولات نهایی مورد آزمایش قرار می گیرند. حفاظت از محیط زیست مواد اولیه به معنای حفاظت از محیط زیست برای محصولات نهایی نیست. هر کس در زمان خرید درخواست برای ارائه یک گزارش آشپزخانه کابینت آشپزخانه ، نوشتن شماره می تواند به بخش بازرسی کیفیت برای بررسی صحت صدا تماس بگیرید.

QQ图片20180412104634_副本_副本.jpg

این کارخانه ما است.

تبصره 4: هیچ لبه خاموش ضد خشونت وجود ندارد

هنگامی که درب بسته شده، نیروی ضربه به راحتی از بین بردن سر و صدا و جلوگیری از حشرات از قبیل سوسک های وارد شده خنثی می شود. هر زمان خرید باید بپرسید!

تبصره 5: طول دوره ضمانت نامه

همه ما به خاطر داشته باشیم که تولید کنندگان که جرأت می کنند برای پنج سال حفاظت کنند قطعا نیازمندی های بالایی در مواد و تولید خواهند داشت. هر زمان که شما سفارش کابینت آشپزخانه سفارشی، باید در مورد دوره گارانتی بپرسید .

图片2_副本.png

این کابینت آشپزخانه سفارشی ماست.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015