info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت آشپزخانه محیطی روزن

کابینت آشپزخانه محیطی روزن

Jul 12, 2018

کابینت آشپزخانه محیطی روزن

همانطور که همه ما می دانیم، مواد مورد استفاده در مبلمان تاثیر زیادی بر سبک دارد. برای خرید یک مورد از مبلمان مورد علاقه، بسیاری از مردم باید مواد مناسب را انتخاب کنند. در حقیقت، مهم است که مواد مناسب و مهمتر از همه، حفاظت از محیط زیست باشد. محیط زیست، شما می توانید خانواده خود را به محیط زیست سبز و محیط زیست سالم ارائه دهد. کابینه Rosen به عنوان نخستین برند در چین به طور کامل بر روی صفحه "E0" دارای ورق زیست محیطی دوستانه با انتشار فرمالدئید ≤0.06mg / m3 است که سه برابر بیشتر از استاندارد ملی حفاظت از محیط زیست است و به طور کامل از محیط سالم شما و خانواده تان محافظت می کند.

با توجه به اطلاعات آزمایش های محيط زيست داخلی، اخبار مربوط به سالخوردگی بزرگسالان و كودكان به علت آلودگی تزئينات غير معمول است. موارد مرگ ناشی از آلودگی دکوراسیون نادر نیستند. مردم باید از "قاتل نامرئی" آلودگی دکوراسیون مراقب باشند. آلودگی دکوراسیون همه جا هست و خطرات پنهان در آشپزخانه ما پنهان هستند.

1، آلودگی ورق

آشپزخانه بیشترین محل استفاده در منزل و مکانی است که در آن تماس غذا بیشتر است. در آشپزخانه، "نیمی از رودخانه" نه بیشتر از کابینه است ، بنابراین اینکه آیا مواد کابینت با محیط زیست سازگار است تاثیر مهمی بر ایمنی مواد غذایی ما دارد. بنابراین، انتخاب هیئت مدیره باید دقیق باشد، بهترین انتخاب هیئت مدیره است که با استانداردهای ملی حفاظت از محیط زیست مطابقت دارد، برای جلوگیری از آلودگی هیئت مدیره به علت انتخاب نامناسب هیئت مدیره.

2، آلودگی استخر

آشپزخانه نیز منطقه ای است که غذای بیشتر با آن تماس می گیرد. آیا آشپزخانه محیط زیست دوستانه است به طور مستقیم مربوط به اینکه آیا می توانیم غذای سالم و سالم داشته باشیم. میزهای معمولی در بازار سنگ مصنوعی، سنگ مرمر، چوب و فولاد ضد زنگ است. در انتخاب آشپزخانه، بهتر است انتخاب سنگ مصنوعی که عمدتا از سنگ کوارتز ساخته شده است. از آنجا که سنگ کوارتز سازگارتر از دیگر دسته ها است.

3، آلودگی چسب

بسیاری از مردم فکر می کنند که چسب فقط لوازم جانبی کمی در نصب کابینت است و بر ایمنی تاثیر نمی گذارد. همانطور که همه می دانند، چسب علت اصلی مسمومیت صفحات و پوشش ها است، بنابراین بسیاری از مصرف کنندگان مشکل خواهند داشت. به وضوح انتخاب شده است که صفحات سازگار با محیط زیست، چرا مواد سمی در نهایت از استاندارد فراتر رفته است.

در واقع، در تجزیه و تحلیل نهایی، چسب هنوز مشکلی ایجاد می کند. بنابراین، هنگام خرید کابینت ها ، اگر از چسب های زیست محیطی و غیر سمی استفاده کنید، از قبل بخواهید بپرسید. اگر نه، باید مراقب باشید. به احتمال زیاد به دلیل یکی از اشتباهات شما، در نهایت منجر به کاهش ایمنی خانواده و حتی بیماری شدید خواهد شد.

به طور خلاصه، مصرف کنندگان هنگام خرید کابینت ها باید از چشم خود چشم پوشی کنند تا از وضعیت فوق جلوگیری کنند. کابینه Rosen به عنوان یک نام تجاری که مفهوم سلامت محیط زیست صنعت را پیگیری می کند و متعهد به ایجاد یک محیط آشپزخانه بهداشتی و سبز است، از منظر حفاظت از محیط زیست از صفحات کابینت به لوازم کابینت برای مصرف کنندگان ایجاد شده است. یک آشپزخانه سبز سالم و بدون آلودگی.

بر روی صفحه، رزن صفحات ویژه را برای ایجاد کابینت های آشپزخانه منحصر به فرد برای مصرف کنندگان بالاتر از استانداردهای محیط های صفحات صنعتی خانه های شخصی انتخاب می کند. انتشار فرمالدئید صفحات کابینه ≤0.06mg / m3 است که بیشتر از سطح ملی E1 ≤0.124mg / m3 است. سخت (اندازه گیری شده با روش محفظه محدوده دما 1 متر).

در آشپزخانه، کابین Rosen از یک آشپزخانه کوارتز سنگی با مواد سنگین کوارتز بسیار سنگین و سازگار با محیط زیست استفاده می کند که میزان سنگ کوارتز آنها تا 93 درصد است. علاوه بر این، صفحات ضد آب Rozen 100٪ غیر سمی هستند و مواد خطرناک محلول در آب 0 دارند که می توانند بازیافت شوند.

چسب استفاده شده در پردازش صفحات در کابین Rosen نیز چسب زیست محیطی مناسب است. این یک محصول غیر آلودگی سبز و محیط زیست است و انتشار فرمالدئید بسیار پایینتر از استاندارد ملی است.

کابین های Rosen به منظور استفاده بهتر از تجربه های محصول، از طراحان اصلی اروپا استفاده می کنند، با استفاده از تکنیک ساخت آلمان و سخت افزار با کیفیت بالا، به طور کامل از طراحی کابینت و سختی محافظت می کنند و پانل های کابینت سازگار با محیط زیست را ایجاد می کنند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015