info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
هشت تجربه در انتخاب کابینت آشپزخانه

هشت تجربه در انتخاب کابینت آشپزخانه

Nov 08, 2018

هشت تجربه در انتخاب آشپزخانه   C abinet s

کابینت آشپزخانه بیشتر و بیشتر مفید نیست

بعضی از مردم می ترسند که فضای ذخیره سازی آشپزخانه کافی نباشد، بنابراین آنها دوست دارند کابینت آشپزخانه را با کابینت آشپزخانه بیشتری انتخاب کنند . انتخاب کابینت آشپزخانه مفیدتر نیست، بلکه باید منطقی و موثر باشد. کابینت آشپزخانه بیش از حد نه تنها برخی از مناطق فعال را آغاز کرد، بلکه آشپزخانه را سنگین و افسرده ساخته است. تعداد کابینت های آشپزخانه باید بر اساس وضعیت واقعی در خانه شما باشد.

2، قبل از شروع به خرید کابینت آشپزخانه ، نمی توان بازسازی کرد

از آنجا که نصب کابینت آشپزخانه   دکوراسیون آشپزخانه یکپارچه است، آشپزخانه و اتاق نشیمن متفاوت است. بعد از دکوراسیون کابینت آشپزخانه را خرید نکنید . روش صحیح این است: قبل از دکوراسیون، لطفا از سازنده کابینت آشپزخانه برای اندازه گیری، تنظیم کابینت آشپزخانه استفاده کنید   مدل سبک، رابط خط لوله و فضای مربوطه را رزرو کرده و سپس دکوراسیون را انجام دهید. در نهایت، لطفا ساخت سازنده کابینت آشپزخانه را وارد کنید .

3، فاصله هود محدوده از اجاق گاز باید مناسب باشد

به منظور تقویت عملکرد هود محدوده، بسیاری از مردم فکر می کنند که محدوده هود نزدیک تر به اجاق گاز است، بهتر است. در حقیقت، فاصله موثر هود محدوده معمولا 80 سانتیمتر است که اثر سیگار تقریبا یکسان است. بنابراین، هود محدوده را می توان بر اساس ارتفاع صاحب قرار داد. ارتفاع هود معمولا حدود 80 سانتیمتر است که نباید زیاد یا کم باشد.

4، منبع روشنایی نباید بیش از یک واحد باشد

من اعتقاد دارم که شما چنین فریب می خورید: شستن برنج در زیر نور از لامپ سقف، حتی اگر آن بیش از حد بزرگ است، اجتناب ناپذیر است که چند برنج بد از دست رفته؛ حتی گاهی اوقات، هیئت مدیره برش زیر سایه شما است، برش سبزیجات. باید این احساس را دنبال کنی. امروز، این روش نورپردازی "قدرت صرفه جویی در چشم" از تاریخ گذشته شده است! طراحی روشنایی آشپزخانه مدرن به دو سطح تقسیم می شود. علاوه بر روشنایی کل آشپزخانه، کابینت مخصوص آشپزخانه مخصوص نورپردازی های ویژه نیز در منطقه شستشو و کنسول اضافه می شود. این نوع خط تیراندازی متوسط است، سوئیچ راحت است و چشمان شما آزاد می شوند.

5، نمی تواند به دلیل پانل کابینت آشپزخانه کیفیت ذاتی را نادیده بگیرد

هنگام انتخاب پانل، مردم تمایل دارند تا تنها بر روی ظاهر و خواص سطحی خود تمرکز کنند. آنها فقط به این می پردازند که آیا سطح بیرونی ضد آب، ضد آتش و یا خراش است، اما کیفیت "قلب" داخلی را نادیده می گیرد. ساده ترین راه برای شناسایی چگالی ورق این است که فروشنده را از مدل پانل خارج کنید و ببینید که آیا ذرات در مقطع مقطعی تنگ هستند یا خیر. پانل های کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا مشخصه کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا هستند .

6، کورکورانه سبک باز را دنبال نکنید

اگر شما غذای چینی هستید که دوست دارد خودتان آن را انجام دهید و نقاط ضعف آشپزخانه باز را نادیده بگیرید، این یک مشکل است. تصور کنید اگر خانه پر از چرب و تند باشد، من می ترسم که "لذت بردن" فقط یک غذای سرگرم کننده نیست. برای این دوستان توصیه می شود از یک روش سازش، هود محدوده قدرت بالا و پارتیشن شیشه استفاده کنید. هر دو شفافیت و درد دود نفتی دارند.

7، کاشی های دیواری نمی توانند نگاه خوب، غیر لغزش را دنبال کنند

افراد با این ایده احتمالا آشپزخانه خود را تمیز نخواهند کرد. اگر سطح کاشی های نامرغوب غالبا شسته نشده است، گریس به مدت طولانی به شکاف ها و میکروپور ها برسد، که دشوار است، بنابراین بر پاکیزگی و زیبایی آشپزخانه تأثیر می گذارد. بنابراین، هنگام انتخاب کاشی های سرامیکی، سقف های آلومینیومی و درب های یک ظاهر طراحی شده، باید صاف و صاف باشد.

8، کیفیت لوازم جانبی سخت افزاری باید انتخاب شود

در میان انواع مبلمان، کابینت آشپزخانه باید بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. کیفیت لوازم جانبی سخت افزاری به طور مستقیم کیفیت و عمر مفید کابینت آشپزخانه را تعیین می کند . بنابراین، هنگام سفارشی سازی کابینت آشپزخانه ، صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از محصولات با کیفیت پایین توصیه نمی شود. هنگام انتخاب یک کابینت آشپزخانه ، ممکن است بخواهید ابتدا نگاهی به نام تجاری سخت افزار مورد استفاده خود ببرید. اگر شرایط اقتصادی اجازه دهید، می توانید محصولات سخت افزاری بالا با قیمت های بالاتر را استفاده کنید. کیفیت سخت افزار برای عمر مفید کابینت آشپزخانه بسیار مهم است .

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015