info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
آیا می دانید این کابینت آشپزخانه؟

آیا می دانید این کابینت آشپزخانه؟

Feb 26, 2019

آیا شما در مورد کابینت آشپزخانه می دانید؟


هر نوع کابینت آشپزخانه متفاوت خواهد بود، بنابراین اکثر خانواده ها اکنون از کابینت های آشپزخانه سفارشی استفاده می کنند که بیشتر به طرح کلی آشپزخانه منجر می شود.

طراحی، مواد و لوازم آشپزخانه سفارشی بر استفاده از آشپزخانه تاثیر می گذارد. چگونه یک کابینت آشپزخانه مناسب را سفارشی کنیم، نه تنها مواد بسیار ساده است، ملاحظات زیر در جای خود قرار دارند، ارزش پول است.


اول، ضخامت کابینه هیئت مدیره


رایج ترین صفحات آشپزخانه آشپزخانه در بازار امروز 16 و 18 میلیمتر ضخامت دارد. قیمت 18 میلیمتر پانل آشپزخانه آشپزخانه حدود 7٪ بیشتر از 16 میلی متر است، اما عمر کابینت آشپزخانه 18 میلیمتر پانل کابینه بیش از دو برابر اندازه 16 میلی متر است، پانل درب به راحتی تغییر شکل نیست، و جدول بالا آسان نیست به کرک. بنابراین توصیه می شود که ضخامت 18 میلیمتر را انتخاب کنید که در بلندمدت ارزان تر است.


دوم اینکه آیا کابینت آشپزخانه مستقل است یا خیر


کل مجموعه کابینت های آشپزخانه بر پایداری تأثیر می گذارد، بنابراین در هنگام سفارشی کردن کابینت آشپزخانه، درب دوست مالک باید روشن باشد. تفاوت بین کابینت آشپزخانه مستقل و کابینت آشپزخانه غیر مستقل از لحاظ عمر مفید و ثبات 2-3 برابر و هزینه متفاوت است. 5٪ است.


سوم، انتخاب مواد آشپزخانه آشپزخانه


پانل درب آشپزخانه آشپزخانه : مواد پانل درب آشپزخانه از قبیل لاک، روکش چوب، PVC، شیشه، چوب جامد و غیره، که هر کدام ویژگی های گوناگون دارند، مواد زیادی وجود دارد. معمولا از روکش چوب، رنگ و چوب جامد ساخته شده است. یکی از آن ها ترس از خراشیدن است و یکی به راحتی تغییر شکل می دهد اما دو قیمت بالا و بسیار بالا است.

هیئت مدیره Kithcen کابینت : اساسا از تخته خرده چوب جامد استفاده می شود، برخی از هیئت مدیره اکولوژی را استفاده می کنند، اما شخصا هیئت مدیره اکولوژی را توصیه نمی کند، زیرا کابینت آشپزخانه هنوز آب است، لایه سطحی هیئت مدیره اکولوژیک چسب است، برای یک مدت زمان طولانی. چسب را باز کنید، نه به عنوان تخته خرده چوب چوب جامد. چوب جامد توصیه نمی شود، به راحتی توسط گرما و رطوبت تغییر شکل می یابد، بنابراین کمی برای دیدن کسی از پانل چوب جامد برای کابینت آشپزخانه نادر است.

آشپزخانه ountertop : عموما سنگ طبیعی، سنگ کوارتز مصنوعی و فولاد ضد زنگ است. کابینت آشپزخانه معمولا از سنگ کوارتز مصنوعی ساخته شده است. هنگام انتخاب سنگ کوارتز به مقاومت در برابر لکه ها توجه کنید. سنگ طبیعی آسان است برای شکستن، و وجود خواهد داشت نفوذ نفت ، و countertop فولاد ضد زنگ به راحتی با گرما تغییر شکل.


چهارم، روش آشپزخانه کابینت آشپزخانه


کارخانه های کابینت آشپزخانه کوچک و یا دست ساز ساخته شده در محل تنها می تواند با اتصال پیچ و یا چسب متصل شود. برای تهیه کنندگان کابینت آشپزخانه بهتر، از ساختار جعبه و میله و قطعات ثابت و قطعات سریع بارگذاری استفاده می کنند تا مطمئن شوند که سختی و استقامت جعبه موثرتر است و با چسب کمتری نسبت به محیط زیست سازگار است.Hangzhou Rosen Industy & Trading Co.Ltd

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

ADD: اتاق 213، واحد C، Jewel Center No.16 Kangyuan Road، Hangzhou، China 310015