info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
سبک های مختلف کابینت آشپزخانه (2)

سبک های مختلف کابینت آشپزخانه (2)

Dec 25, 2018

انواع مختلف آشپزخانه C (2)

کابینت آشپزخانه چوب لعابی به مدرنیته سرسبز افزوده است

کابینت آشپزخانه لاک   مانند یک ماشین رنگ آمیزی جدید در آشپزخانه پارک شده - روشن، براق و رنگارنگ است. کابینت آشپزخانه رنگی به وسیله یک فرایند تولید می شود که لایه های چند لایه را پوشش می دهد و سپس جلا داده می شود.

اگر به درستی انجام شود، پایان می تواند با دوام و مقاوم در برابر خراش باشد. با این حال، اکثر مردم می گویند که این نوع پوشش برای انتخاب یک خانواده شلوغ با بچه ها مناسب نیست، زیرا رنگ در حال حاضر شناخته شده است.

اگر مایل به این خطر هستید، براق بودن کابینت آشپزخانه لاک ممکن است انتخاب کابینت آشپزخانه آشپزخانه مدرن باشد ، زیرا زیبایی خیره کننده آن بی نظیر است. شما می توانید رنگ کابینت آشپزخانه رنگ تقریبا هر رنگ را انتخاب کنید، اما آگاه باشید که برای حفظ درخشش شما باید آنها را به درستی تمیز کنید.

محصولات زیادی وجود دارد که ادعا می کنند رنگ را تمیز می کنند، اما فقط اطمینان حاصل کنید که از چیزهای مناسب استفاده می کنید، زیرا بعضی از مواد شیمیایی می توانند در زمانی که به پایان رسید خورده شوند.

قفسه های شناور می توانند کابینت آشپزخانه را جایگزین کنند

مفهوم طراحی مدرن یک خط تمیز است. در عوض، آیا راهی بهتر برای رسیدن به یک طرح تمیز و باز است به جای لغو کابینت آشپزخانه و نصب قفسه های شناور؟

قفسه شناور می افزاید: یک خط مستقیم است که کاملا مطابق با هر دکور مدرن و مدرن است. اکثر صاحب خانه ها این سبک کابینت آشپزخانه بالا را انتخاب می کنند و سپس درب کابینت آشپزخانه را برای نیمه پایین آشپزخانه بسته می کنند. این اجازه می دهد تا همه لوازم و لوازم زشت را ذخیره کنید.

برخی از قفسه های شناور چوبی همراه با backsplash شیشه ای و یا backsplash آجر زیرزمینی براق آشپزخانه شما را آزار دهنده به نفس می کشد! تنها نقص در قفسه های شناور فقدان فضای ذخیره سازی پنهان است.

کابینت آشپزخانه مدرن هنوز هم می تواند رنگ داشته باشد

وقتی اکثر مردم به یک آشپزخانه مدرن فکر می کنند، افکار خود بلافاصله یک آشپز سفید و یا سیاه و سفید بدون رنگ روشن را تصور می کنند، اما رنگ ها می توانند مدرن باشند.

چرا استفاده از رنگ قرمز گیلاس و یا کابینت آشپزخانه لمینیت ؟ آبی کبالت هنوز هم روشن است؟ یا شاید حتی سیب هندی را امتحان کنید؟ همه این رنگ ها را می توان با دکور مدرن ترکیب کرد. به خصوص در دکوراسیون مدرن قرون وسطی - رنگ های خوب و الگوهای شاه این سبک حماسی است.

اگر می خواهید رنگ را به آشپزخانه خود اضافه کنید، سپس از کابینت آشپزخانه رنگی استفاده کنید . شما می توانید از یک لمس رنگ از طریق یک یا دو کابینت آشپزخانه بالا استفاده کنید یا از یک آشپزخانه ی شعله ور برای یک انفجار بزرگ استفاده کنید - به هر حال، سبک بزرگی ایجاد می کند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015