info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
اشکال مختلف کابینت آشپزخانه

اشکال مختلف کابینت آشپزخانه

Dec 12, 2018

اشکال مختلف کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکپارچه

این کابینت آشپزخانه یک تکه مناسب برای خانه های کوچک است. این همه لوازم و کابینت آشپزخانه را در کنار یک دیوار قرار می دهد و آشپزخانه را ساده و تمیز می کند و راحت تر عمل می کند. با این حال، توصیه نمی شود که از این طراحی در آشپزخانه های بزرگ استفاده کنید، که باعث می شود فاصله زیادی بین مناطق کاربردی ایجاد شود و کل آشپزخانه خالی شود.

کابینت آشپزخانه L شکل

آشپزخانه شکل L اغلب مورد استفاده قرار می گیرد طراحی کابینت آشپزخانه در خانه است، و همچنین یک انتخاب ایده آل برای فضاهای کوچک است. دو دیوار به یک منطقه کار متصل می شوند تا یک مثلث کار پایدار ایجاد شود. این که آیا آن بین اجاق گاز، سینک، کابینت آشپزخانه ضد عفونی و یخچال و فریزر وجود دارد، دارای سطح عملیاتی نسبی برای جلوگیری از پراکندگی تصادفی در طول کار است و از بین تصاویر بسیار شلوغ بین موارد جلوگیری می کند.

کابینت آشپزخانه U شکل

کابینت آشپزخانه U شکل   یکی از کابینت های آشپزخانه ایده آل است . مناسب برای صاحب استفاده از هر آیتم، به حداکثر رساندن استفاده از هر اینچ از فضا، اجازه می دهد صاحب بهتر به طبخ و ذخیره، و خانواده به راحتی می توانید در آشپزخانه در همان زمان کار می کنند. با این حال، کابینت آشپزخانه شکل U فقط برای آشپزخانه های بزرگ مناسب است. فاصله بین کابینت آشپزخانه U شکل باید بیش از 120 سانتی متر باشد. اگر فاصله بیش از حد نزدیک باشد، آن را غیرممکن می سازد و آشپزخانه باریک تر خواهد شد.

کابینت آشپزخانه ای شکل

آشپزخانه به شکل جزیره شکل بسیار ظریف آشپزخانه کابینت است، دارای یک میز بزرگ عملیاتی و فضای ذخیره سازی، حتی اگر بسیاری از مردم در آشپزخانه کار می کنند در همان زمان شلوغ نیست. برای لذت بردن از یک آشپزخانه عاشقانه، آن را آسان کنید. باید بین کابینت آشپزخانه حداقل 120 سانتی متر باشد   و جزیره برای اطمینان از حرکت به اندازه کافی وجود دارد. این جزیره را می توان به عنوان میز خدمت، میز و یا فضای منطقه فضایی استفاده کرد.

کابینت آشپزخانه دو کلمه

کابینت آشپزخانه دو شکل   بیشتر در کشورهای خارجی رایج است. این می تواند عملکرد آشپزخانه را به دو قسمت تقسیم کند. یک طرف می تواند برای تمیز کردن مواد پردازش استفاده شود، و از طرف دیگر می تواند برای پخت و پز و تخلیه آونگ استفاده شود. اگر مواد دیگر نیاز به اضافه شدن در طول فرآیند پخت و پز، فقط شما باید به نوبه خود و استفاده از آن به راحتی.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015