info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
انواع مختلف طراحی کابینت آشپزخانه

انواع مختلف طراحی کابینت آشپزخانه

Apr 03, 2018

انواع مختلف طراحی کابینت آشپزخانه

图片1.png


طراحی طراحی: این طراحی با استفاده از طرح های فونت طراحی آشپزخانه، استفاده از پانل های سنگ مرمر رنگ شده و صندوق های چوبی، استفاده از سبک مینیمالیستی، خطوط تمیز و تمیز کویر قهوه ای و ترکیب قهوه ای تیره است. ، زرد تک رنگ تک رنگ در پس زمینه سفید سفید بازی نقش نقطه، به Hualong به پایان رسید احساس لمس. این طراحی مناسب برای استفاده زنده است.


图片2_编辑.pngتوضیحات: این طراحی آشپزخانه L شکل است طراحی آشپزخانه عملی است، شایع ترین نوع طراحی آشپزخانه ایده آل برای فضاهای کوچک است. متصل به دیوار در هر دو طرف به این ترتیب بین مناطق کاری تقسیم می شود، می تواند مثلث کار را بدست آورد. ضدعفونی اجاق گاز، سینک، کابینت و یخچال و فریزر، برای ترک یک اپراتور بین هر ایستگاه کاری برای جلوگیری از نشت مواد و پرکفر طراحی و مواد مورد استفاده از مواد چوب، دادن احساس طبیعی، خطوط تمیز و تمیز است.


图片3_编辑.png


توضیحات: این طراحی آشپزخانه شکل L یک طرح آشپزخانه عملی است که بین دیوار تقسیم منطقه کار در هر دو طرف متصل است، ما می توانیم مثلث کار را دریافت کنیم. ضد عفونی

از اجاق گاز، سینک، کابینت و یخچال و فریزر، برای ترک یک ریزپردازنده از بین یک ایستگاه کاری برای جلوگیری از ریزش و بیش از حد، رها کنید. طراحی و مواد مورد استفاده از مواد چوب و رنگ قرمز رنگ، مختصات پنجره شیشه ای است. رنگ قرمز رنگ و قرمز آتشین نیز به نظر می رسید که موسیقی اسپانیایی اسپانیایی را به نمایش می گذارد و احساسات تصفیه شده را نشان می دهد.图片4_编辑.pngطراحی طراحی: این طراحی با استفاده از ایده های طراحی آشپزخانه U شکل. به منظور تسهیل دسترسی به هر مورد، شما می توانید استفاده از فضا برای پخت و پز و ذخیره سازی را حداکثر استفاده کنید، آنها همچنین می توانند به راحتی بین دو ردیف کابینت در آشپزخانه کار می کنند. فواصل 120 سانتیمتر بایستی حداقل نگه داشته شود تا اطمینان حاصل شود که فضای کافی وجود دارد . کابینت با رنگ رنگ قرمز است، زنگ هایش با اشتیاق، یک تکه از قرمز آتشین، همچنین به نظر می رسد موسیقی اسپانیایی رقص اسپانیایی را نشان می دهد، احساسات تصفیه شده را نشان می دهد.


图片5_编辑.png


توضیحات: این طراحی آشپزخانه L شکل است طراحی آشپزخانه عملی، سبک اروپایی این طراحی مدرن مینیمالیستی، ساده و تمیز در خط، رنگ سفید غالب، پنجره لعاب، مواد استفاده می شود ترکیبی سنگ مرمر از رنگ قهوه ای و سفید، و پنجره های شیشه ای مسابقه. به طور کلی رنگ های سفید سفید، خطوط زیبا، طراحی مینیمالیستی، جذابیت کلاسیک را با سبک مدرن ترکیب می کند و احساس راحتی و راحتی می دهد. دستگیره طراحی الگوی کلاسیک و کل کابینه ترکیب هماهنگ، گرفتن راحتی و انتخاب کلی از صفحات با کیفیت بالا، کشیدن درب، نگه داشتن جلو.

Hangzhou Rosen Industy & شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 213، واحد C، Jewel Center No 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015