info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Countertops های سیاه و سفید و غیره Countertops رنگی روشن

Countertops های سیاه و سفید و غیره Countertops رنگی روشن

May 22, 2018

Countertops های سیاه و سفید و غیره Countertops رنگی روشن

میزهای تیره از کابینت آشپزخانه

1.Resist کثیف

مهمترین چیز برای پخت و پز شستن سبزیجات، بریدن سبزیجات، پخت و پز و ظروف است. لکه های آب هنگام شستن سبزیجات، برگ های پرواز هنگام برش سبزیجات و ریختن چاشنی در هنگام پخت باعث می شود که میزهای رنگی رنگی مانند یک میدان جنگ باشند.

رنگ تیره به این معنی است که اثر لکه های آب حداقل است و پس از تمیز کردن، آن را به عنوان صاف به عنوان جدید است. اگر یک بیمار دچار تعرض باشد، در یک یا دو روز آن را تمیز نکنید.

2. رنگ مواد، نجیب تر است

برخی از مواد پلاستیکی رنگی تیره هستند، مانند گرانیت و سنگ مرمر. آنها طبیعی هستند و کل تکه را به تبلت تزریق می کنند. این رنگ عمیق احساس عظمت لوکس و فضای طبیعی را به ارمغان می آورد.

از آنجا که "نجیب" نه تنها اجازه می دهد تا آشپزی به اهمیت دادن به فرآیند پخت و پز، بلکه یک رویکرد نجیب روحی را به ارمغان می آورد.

3. با کابینت آشپزخانه

مانند لباس ها، رنگ های تیره، حالت آرام و آرام آرام را نشان می دهند.

میزهای تیره رنگ + کابینت های رنگی با کلاسیک سفید و سیاه، و اکثر تولیدکنندگان رنگ کابینت را به تاریکی نمی برند، چرا که کابینت ها 50٪ از کل منطقه آشپزخانه را اشغال می کنند، رنگ های تیره رنگ تیره را سرکوب می کنند.

کابینت و دیوار آشپزخانه سفارشی تم اصلی رنگ نور را تشکیل می دهند و لمس ستون های رنگی تیره در آنها تعبیه شده است که لمس آنها است.

blob.png

صفحات رنگی رنگی از کابینت آشپزخانه

1. روانشناسی معکوس، میزهای رنگی رنگی ممکن است تمیزتر باشند

گاهی اوقات روانشناسی شورشگران مردم اثرات شگفت انگیز را ایجاد می کند. این به خاطر رنگ "نور" است که هرکدام به پروسه پخت و پز و تمیز کردن و تعمیر و نگهداری توجه می کنند و عادت های سخت کار شده توسعه می یابد.

برای زن خانه دار، علیرغم کار سخت او، ابتکار ذهنی اش به مراتب بهبود یافته است، و mesa تمیز نگه داشته شده است. شاید کیفیت کلی کابینت آشپزخانه به طور کامل بهبود یابد.

2. مواد رنگ، نور تازه مدرن را تعیین می کند

در آشپزخانه های مدرن، اکریلیک یا سنگ های کوارتز بیشتر در صفحات استفاده می شود. اکثر دو ونیر در بازار عمدتا رنگی روشن، تازه و روشن، نه به عنوان تاریکی و قدیمی است. آشپزخانه های کوچک ممکن است در ناحیه های کور در نور قرار گیرند و قابلیت های بازتابی از صفحات رنگی رنگی را در دست داشته باشند.

blob.png

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015