info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
کابینت تاریک VS Light Countertop

کابینت تاریک VS Light Countertop

Jul 14, 2018

میز آشپزخانه تیره VS Light countertop

آشپزخانه تیره

1. مقاومت در برابر کثیف

مهمترین چیز برای آشپزی این است که سبزیجات را بشویید، سبزیجات را بریزید، غذاها را بشویید و بریزید. لکه های آب هنگام شستن سبزیجات، برگ ها هنگام برش سبزیجات و آبمیوه هایی که در طول پخت و پز ریخته می شوند سبب می شود که میزهای رنگی به رنگ زرد به نظر می رسد.

رنگ تیره نشان می دهد که اثر لکه های آب حداقل است و آخرین بار تمیز می شود، آن را به عنوان تمیز به عنوان جدید است. اگر بیمار دچار تعرض باشد، برای یک یا دو روز تمیز نخواهد شد.

2. رنگ مواد، نجیب تر است

بعضی از میزهای تیره مانند تزیین گرانیت و سنگ مرمر تیره هستند، و آنها را به یک میز کوچک تقسیم می کنند. احساس این رنگ تیره نجیب و لوکس است.

به علت "نجیب"، نه تنها اجازه می دهد آشپز به توجه به آشپزخانه، بلکه به ارمغان می آورد نکات روانی ارزشمند است.

3. مطابقت با کابینت ها

این مانند لباس پوشیدن است، رنگ تیره به این معنی است که جو پایدار، آرام و محکم است.

صفحات سیاه و سفید + کابینت های نور سیاه و سفید با سفید کلاسیک هستند و اکثر تولید کنندگان رنگ کابینت را به تاریکی نمی گذارند، زیرا کابینت ها 50٪ از کل منطقه آشپزخانه را اشغال می کنند، بسیاری از رنگ های تیره ظاهرا تاریکی را سرکوب می کنند.

کابینت ها و دیوارهای سفارشی سفید یک موضوع اصلی رنگی را تشکیل می دهند و یک میز کنار تخت در آن قرار دارد که یک لمس به پایان می رسد.

آشپزخانه

1. روانشناسی روحانی، سینی های رنگی رنگی ممکن است تمیزتر باشد

گاهی اوقات روانشناسی شورشگران مردم اثرات شگفت انگیز را ایجاد می کند. دقیقا به این خاطر است که رنگ "کم عمق" است، بنابراین هر کس به روند آشپزی و تمیز کردن و نگهداری توجه می کند و عادت های سخت افزاری نیز توسعه می یابد.

برای خانم زن، اگر چه کار سخت است، اما ابتکار ذهنی تا حد زیادی بهبود یافته است، همیشه تمیز کردن میز آشپزخانه را به یاد داشته باشید، شاید کیفیت کلی آشپزخانه به طور کامل بهبود یابد.

2. ماده رنگ، نور و تازه و مدرن را تعیین می کند

در آشپزخانه های مدرن، بسیاری از میزهای پلاستیکی از آکریلیک یا کوارتز ساخته شده اند. اکثر پانل های دو پانل در بازار عمدتا رنگی روشن، تازه و روشن و تاریک تر از قدیمی نیستند. آشپزخانه های کوچک ممکن است در لکه های نابالغ قرار گیرند و قدرت بازتابی صفحات رنگی رنگی نیز مفید باشد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015