info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
تعمیر و نگهداری روزانه از آشپزخانه کابینت لولا درب

تعمیر و نگهداری روزانه از آشپزخانه کابینت لولا درب

Nov 28, 2018

نگهداری روزانه کابینت آشپزخانه   لولای درب

درب لنگر درب کابینت

لولای درب کابینت یک شیار تحمل کننده است که کابینت آشپزخانه و درب کابینت آشپزخانه را به هم متصل می کند و همچنین یک نقطه مهم مهم برای ایجاد کابینت آشپزخانه به طور کلی زیبا است. مواد لولا درب معمولا از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. از آنجا که لولای درب بسیار مهم است، هنوز باید آن را حفظ کنیم!

تعمیرات معمول

لولای درب آشپزخانه را پاک کنید :

1. در فرآیند استفاده، سرکه، نمک، شکر، سس سویا و غیره در بالای آن ریخته می شود و می تواند با پارچه نرم تمیز شود و سپس شسته شود.

2. به آرامی با یک پارچه نرم خشک خشک کنید. از مواد شوینده اسیدی یا قلیایی استفاده نکنید. اگر به نظر می رسد لکه های سیاه روی سطح، آن را می توان با مواد پاک کننده کمی خنثی پاک.

● نگهداری درب لولا درب کابینت آشپزخانه :

هر 2 تا 3 ماه، شما می توانید برخی از روغن های روان کننده را برای تعمیر و نگهداری نگه دارید، که می تواند خلبان را صاف و ساکت نگه دارد و اصطکاک را کاهش دهد.

یادآوری عملیات

● با مواد شوینده اسیدی یا قلیایی شستشو ندهید.

● از اشیاء تیز یا سخت استفاده نکنید تا لولهای درب را لمس کنید، یا باعث ایجاد خراش یا حتی تغییر شکل شوند.

● هنگام باز کردن و بستن درب کابینت آشپزخانه ، از نیروی بیش از حد استفاده نکنید تا لولای درب از ضربه های با سرعت بالا و خشونت بار بیفتد که ممکن است بین لولای درب و کابینت آشپزخانه آسیب برساند   و پانل درب، در نتیجه در پوشیدن.

آویز سخت افزار آشپزخانه آشپزخانه  

انواع مختلف قلاب برای سخت افزار آشپزخانه مانند قلاب ها، میله های محفظه و صفحات محفظه ای وجود دارد. برخی از قفسه های آشپزخانه تمیز کردن آسان نیست. تهیه خاک در مکان هایی است که نمی توان آنها را پاک کرد آسان است. ما باید تمیز و نگهداری منظم را انجام دهیم تا آویز پاک و روشن را حفظ کند.

تعمیرات معمول

سخت افزار آشپزخانه آشپزخانه پاک :

1. سخت افزار را می توان با غوطه ور شدن در آب برداشته و سپس به آرامی پاک کردن با یک پارچه، یا اگر لکه چسبنده باشد، آن را می توان با آب خیس شد، سپس به آرامی با چوب و چوب بامبو پاک و غیره، و غیره پس از تمیز کردن، خشک کردن با یک پارچه نرم و محل در یک محل خشک.

2. برای پاک کردن خالص سخت و نرم، سطح فیلم و لکه های سطحی، از پاک کننده مایع خنک کننده، پاک کننده شیشه ای بدون رنگ و یا پرداخت کننده بدون تمیز کردن استفاده کنید، سپس آویز سخت افزار را با آب تمیز کنید تا پاک شود. پاک کردن مواد شوینده و خشک کردن آن با نرم پارچه پنبه

● تعمیر و نگهداری سخت افزار کابینت آشپزخانه :

1. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از لوازم جانبی کابینت آشپزخانه از جنس استنلس است ، ظروف آشپزخانه شسته شده و ظروف آشپزخانه می تواند خشک شود و در آویز قرار داده شود.

2، در آویزهای معمولی سخت افزار آشپزخانه آشپزخانه برای جلوگیری از تماس با مواد شوینده قلیایی و اسیدی، می تواند با توپ های فولادی شسته شود، بهترین استفاده از یک پارچه نرم با اسکراب آب است، در غیر این صورت آن را آسان به ایجاد خش.

3. پس از هر تمیز کردن، بلافاصله تمام مواد تمیزکننده را با آب تمیز حذف کنید و آن را با یک پارچه نرم یا یک پارچه نگهداری مخصوص برای آویز خشک کنید. در غیر این صورت، لکه های آب ممکن است بر روی سطح آویز ظاهر شوند.

یادآوری عملیات

● از محلول اسید کربن و قلیایی استفاده نکنید. از مواد شوینده خنثی تا آنجا که ممکن است استفاده کنید. اگر شما به طور تصادفی سفید کننده دریافت می کنید، بلافاصله آب را بشویید و با مواد شوینده خنثی شستشو دهید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015