info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نگهداری روزانه آشپزخانه کابینت آشپزخانه

نگهداری روزانه آشپزخانه کابینت آشپزخانه

Nov 26, 2018

تعمیر و نگهداری روزانه آشپزخانه کابینت آشپزخانه

مجموعه ای از کابینت آشپزخانه می تواند کاملا در مقابل ما ارائه شده است. نقش ضد آب و لوازم جانبی سخت افزار در کابینت آشپزخانه نمی تواند نادیده گرفته شود. لوازم جانبی سینی و سخت افزاری اغلب در استفاده روزانه استفاده می شود. اگر نگهداری در هنگام استفاده نادرست باشد، استفاده کاربردی و عمر مفید کابینت آشپزخانه به شدت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

آشپزخانه

کابینت آشپزخانه   آشپزخانه باید برای کار آشپزخانه روزانه باشد. لازم است مجموعه ای از فعالیت های پخت و پز در کابینت آشپزخانه انجام شود   آشپزخانه برای راحتی فرآیند پخت و پز، کارهای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری بسیار مهم است.

تعمیر و نگهداری منظم کابینت آشپزخانه   آشپزخانه

● پاک کردن کابینت آشپزخانه   آشپزخانه:

1. بعد از استفاده از کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز   آشپزخانه، تمیز کردن آن را با آب پاک، آب صابون یا مواد شوینده حاوی آمونیاک (مانند مواد شوینده) تمیز کنید و سپس روی میز را با یک پارچه خشک پاک کنید.

2. برای لکه های (زنگ، جوهر) که در مدت زمان طولانی روی میز باقی می مانند، لکه های سطحی را با یک پارچه مرطوب پاک کنید، سپس با صابون یا مواد شوینده قوی به طور یکنواخت با صابون بپوشانید و سپس با یک چاقو به عقب و جلو بکشید تا لکه ها برداشته شوند ، سپس با آب بشویید. تمیز و خشک.

کابینت آشپزخانه از جنس استنلس استیل   مواد مخزن معمولا با پارچه نرم خشک تمیز می شود، اما شما باید توجه داشته باشید که پارچه نرم باید تمیز باشد و باید در جهت پشم فولاد ضد زنگ پاک شود، به طوری که باعث ایجاد خراش. اگر از آب یا مواد شوینده استفاده می کنید، باید بلافاصله آن را با یک پارچه نرم خشک کنید تا از علائم آب اضافی جلوگیری شود.

● نگهداری کابینت آشپزخانه   آشپزخانه:

1. کابینت آشپزخانه   آشپزخانه باید تهویه و خشک شود. به منظور جلوگیری از ترک خوردگی به دلیل گرمای بالای کابینت آشپزخانه   آشپزخانه، دسر داغ، آهن داغ، کوره الکتریکی و سایر مخازن با درجه حرارت بالا را در مدت زمان طولانی قرار ندهید. توصیه می شود از یک گلدان گلدان با عایق حرارت مناسب استفاده کنید.

2. برای ساخت کابینت آشپزخانه سنگ کوارتز   در صورتی که سطح با لکه های نفتی، لکه های سس سویا، زنگ زدگی و سایر لکه ها رنگ آمیزی شده باشد، در صورتی که سطح آن با رنگ روشن و تازه باشد، لطفا آنها را در زمان تمیز نگه دارید.

3. استفاده مناسب از محصولات حرفه ای مانند فعال کننده فولاد ضد زنگ می تواند ظاهر یکنواخت براق و بافت کابینت آشپزخانه ضد زنگ را حفظ کند   آشپزخانه

یادآوری عملیات

● با ضربه سنگین یا اشیای تیز تیز، به ویژه در قسمت های ضعیف مانند کوره و حوضچه ها، روی میز نباشید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015