info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
تمیز کردن و نگهداری آشپزخانه کابینت آشپزخانه

تمیز کردن و نگهداری آشپزخانه کابینت آشپزخانه

Sep 04, 2018

تمیز کردن و تعمیر و نگهداری او   آشپزخانه کابینت آشپزخانه

1. سنگ طبیعی   کابینت آشپزخانه   تعمیرات آشپزخانه

تعمیر و نگهداری: هنگامی که لکه های روی میز وجود دارد، آن را باید در زمان پاک پاک، برای جلوگیری از نفوذ رنگ از داخل به داخل از طریق خطوط طبیعی زیبا.

برای جلوگیری از ترک خوردگی بالای میز، اجسام سنگین باید از برخورد بالای میز و اجسام بیش از حد در تماس مستقیم در طول استفاده جلوگیری شود.

تمیز کردن: توصیه می شود از یک پد تمیز کننده نرم، استفاده از مواد شوینده تولوئن استفاده کنید، در غیر این صورت لکه های سفید آن ها دشوار است. هنگام برداشتن مقیاس، نباید از پودر توالت قوی اسید استفاده کنید، رقیق اسید هیدروکلریک، و غیره، در غیر این صورت به لعاب آسیب می رساند و آن را از دست می دهد درخشش خود را. هیچ ارزش متناظر وجود ندارد.

کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی   تعمیرات آشپزخانه

تعمیر و نگهداری: سنگ مصنوعی   کابینت آشپزخانه   صفحات ضد آب باید باعث جلوگیری از آثار سفید کننده و مقیاس در آب شوند تا سطوح سطح را سبک تر و بر روی ظاهر تاثیر گذارند. در استفاده واقعی، از تماس مستقیم با اشیاء داغ جلوگیری کنید.

تمیز کردن: از آنجا که هیچ خطوط زیبا وجود ندارد، مقاومت آن به رنگ، لکه ها و غیره بسیار مناسب است. همچنین تمیز کردن مناسب است. با این حال، بافت نرم است و شما نباید از مواد شوینده ساینده استفاده کنید، در غیر این صورت اثر بسیار ضعیف خواهد بود.

3، سنگ مصنوعی   آشپزخانه کابینت آشپزخانه

کوره های تزئینی کوره های تزئینی مقاوم در برابر کفپوش تعمیر و نگهداری

تعمیر و نگهداری: پس از استفاده، لکه های آب و آب باید در اسرع وقت خشک شوند تا از غوطه ور شدن آب درازمدت جلوگیری شود و از سطح میز جلوگیری شود. هنگام استفاده، اجاق تیز را به طور مستقیم از جدول جدا کنید. هنگام استفاده از ابزار، برش روی میز قرار دهید. پس از پخت و پز، دیگ داغ را بلافاصله نمی توان بر روی آشپزخانه گذاشت.

تمیز کردن: از پارچه های نرم تا آنجا که ممکن است. برای جلوگیری از آسیب به روکش از یک دستگاه تمیز کردن سخت استفاده نکنید. رنگ ها یا رنگ مو را مستقیما روی میز آشپزخانه قرار ندهید. لکه های قابل جذب می توانند با مواد شوینده خفیف تمیز شوند.

کابینت آشپزخانه ضد زنگ نگهداری آشپزخانه

تعمیر و نگهداری: اثر شیمیایی اثر فرسایش بر روی   کابینت آشپزخانه صفحات میز از بسیاری از مواد. به عنوان مثال، آشپزخانه های کابینت آشپزخانه از جنس استیل ضدزنگ ممکن است زنگ زده شوند. بنابراین، باید مراقب باشید که بطری های سس سویا و موارد دیگر را مستقیما روی میز آشپزخانه بگذارید.

تمیز کردن: از مواد پاک کننده اسیدی و ساینده استفاده نکنید. همچنين اجتناب از استفاده از سخت افزارهاي سخت تر مانند توپ هاي فولادي. ابزارهای تمیز کردن بیش از حد می تواند باعث بوجود آمدن سطح و خراش سطحی شود که می تواند ناخوشایند باشد.

  آشپزخانه کابینت دانش نگهداری countertop

(1)   آشپزخانه کابینت آشپزخانه باید نگه داشته شود تا آنجا که ممکن است. هیئت مدیره مقاوم و ضد کف پوش از جلوگیری از نفوذ آب درازمدت جلوگیری کرده و مانع از تغییر شکل سطح میز می شود. برای جلوگیری از سفید شدن عامل و مقیاس در آب از ساخت میز آشپزخانه سنگ مصنوعی سبک تر، آن را بر ظاهر آن تاثیر می گذارد.

(2) به شدت از مواد شیمیایی قوی جلوگیری از تماس با   آشپزخانه کابینت آشپزخانه، مانند تمیزکننده رنگ، تمیزکننده فلزی، پاک کننده بخار، کلرید متیلن، استون (از بین بردن ناخن لهستانی)، تمیز کننده اسید قوی و غیره. اگر به طور تصادفی در تماس با اقلام فوق قرار گرفته، بلافاصله سطح را با مقدار زیاد صابون شستشو دهید. اب. اگر ناخن لهستانی داشته باشید، آن را با پاک کننده پاک کنید که استون را شامل نمی شود (مانند الکل)، و سپس آن را با آب بشویید تا آن را بسیار تمیز کنید.

(3) اشیای بیش از حد سنگین و تیز را به طور مستقیم بر روی سطح تاثیرگذار نگذارید؛ غواصی بیش از حد و یا اضافه وزن باید در مدت زمان طولانی روی نیمکت قرار نگیرد؛ بلافاصله پس از شستن با آب سرد، آب سرد را شستشو ندهید.

(4) شستشو با آب صابون یا مواد شوینده حاوی آمونیاک (مانند مواد شوینده). برای مقیاس، مقیاس را با یک پارچه مرطوب پاک کنید و با پارچه خشک پاک کنید.

(5) برای علامت های چاقو، عالئم سوختگی و کبودی ها، اگر نیاز سطح پوشش مات باشد، می توان آن را با ماسه 4001200 مش مات، و پس از پرداخت با موم پرداخت و حلقه های پرداخت پشم پرداخت، و پس از آن با پارچه پنبه تمیز تمیز. خراش های کوچک را می توان با یک پارچه خشک، روغن پخت و پز پاک کرد، و آن را نمی خواهد بیش از حد مشکل است.

(6) با توجه به دلایل مختلف، سطح جدول دارای خراش بیشتری است یا به دلیل طولانی مدت استفاده (1 ~ 2 سال)، می تواند به صورت حرفه ای توسط پرسنل حرفه ای و فنی مورد استفاده قرار گیرد.

محتویات تمیز کردن و نگهداری صفحات آشپزخانه کابینت ابتدا برای شما معرفی می شود. لازم است به همه بگویید که روش های تمیز کردن و نگهداری از   کابینت آشپزخانه صفحات میز از مواد مختلف متفاوت خواهد بود. لازم است که بتوان با توجه به وضعیت واقعی تمیز و نگهداری کرد. فقط پس از آن می تواند تضمین شود که واقعا پاک و حفظ استفاده از آن دراز مدت.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015