info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
نشست شورای سالانه: وزارت زراعت حفاظت از محیط زیست مرکز تولید تمیز کننده مدیر ژو Changbo تفسیر تولید سازگار با محیط زیست

نشست شورای سالانه: وزارت زراعت حفاظت از محیط زیست مرکز تولید تمیز کننده مدیر ژو Changbo تفسیر تولید سازگار با محیط زیست

Dec 28, 2017

بسیار مفتخر است که از سوی برگزارکنندگان دعوت به شرکت در این نشست سالانه شود. ما فقط سخنرانی کردیم، رئیس پان، مردم غنی و خوش تیپ هستند، ما شب گذشته بودیم، من بعد از ظهر در وزارت صنایع و فناوری اطلاعات حضور داشتم تا در سمیناری در زمینه صنعت پاکیزه شرکت کنم، و سپس به ما آمد، وجود دارد بدون نظافت، بنابراین به نظر می رسد قدیمی است.

图片1.png

  موضوع امروزه این است که ارزیابی فن آوری محیط زیست در صنعت خانه و طرح های توسعه سبز.


من به شما از چهار جنبه معرفی می کنم، مدل حکومتداری مبلمان صنعت، منتظر، ارزیابی تکنولوژی مواد معدنی و محیط زیست، توصیه های سیاست های توسعه سبز صنعت مبلمان است. طبق گزارش تحقیق مرکز تحقیقات صنعتی بین المللی، کشور ما 39 درصد از ظرفیت تولید جهانی را تشکیل می دهد که در حال حاضر اولین سازنده مبلمان در جهان است. صنعت تولید مبلمان به جای خودرو و مسکن تبدیل به یک صنعت بزرگ مصرفی شده است.

 

در آلودگی هوا در حال حاضر به نقطه ی گرم برای همه ی مردم تبدیل شده است، جو این قطعه از منابع آلودگی، پارک های صنعتی، پارک های کشاورزی، پارک های صنعتی بخش مهمی از صنعت نقاشی است که می بایست بزرگترین مشارکت کننده آلاینده های صنعت مبلمان فعلی باشد در فروشگاه ما که در حدود 25 درصد است، باید گفت که توسعه سریع صنعت صنعت خانه در همان زمان، آلودگی با یک آزمون عمده مواجه است.

 

در مجموع 60،000 شرکت تولید کننده مبلمان چینی، موسسات بالاتر از اندازه تعیین شده بیش از 5000، 109 شرکت بزرگ در مقیاس بزرگ، شرکت های تولید مبلمان هستند که به طور کلی در مقیاس بزرگ، غیر متمرکز و هزینه های عملیاتی بالا هستند. صنعت مبلمان ما با فشار زیادی بر محیط زیست مواجه است، چگونه حکومت؟ هیچ چیز بیش از سه جنبه: 1، پایان حکومت. 2، منبع کاهش؛ 3، کنترل فرآیند. همه ما می دانیم که پایان هزینه های اداری بسیار بالا است، در صورتی که هزینه های انطباق کامل آن بسیار زیاد است. اگر این یک کنترل فرآیند است، کل بازگشت نهایی به پایان درمان، منبع کاهش در حال حاضر راه حل برای انتشار VOC در صنعت مبلمان بهترین راه، رنگ بر روی آب و پوشش، پوشش پودر است.

 

من این پوشش های مختلف را معرفی می کنم. از طریق مزایای این سه پوشش، کمبودهای این یکی، ما یک مقایسه را انجام دادیم، من خلاصه معرفی مقدمه را معرفی کردم. رنگ آب بر اساس این یکی، آن را از مزایای استفاده از زمان خشک شدن سریع، بهره وری بالا، بدون بوی. ناسازگاری تولید جیوه است. پوشش بیرونی محتوای جیوه بالا، راندمان بالا، هزینه کم است، اما ناکارایی این است که رنگ را نمی توان کنترل کرد، تولید آسیاب ضعیف است. پوشش پودر، سمیت آن، حلال ها و مواد سمی فرار بزرگ است، که باعث می شود پودر دوباره استفاده شود، راندمان بالا، ایمنی پوشش پودر، اما استفاده از درجه حرارت بالا، آسان به تغییر شکل، ترک خوردگی، پوشش پودر.

 

از یک ارزیابی محیط زیست، ما عمدتا تورم مبتنی بر حلال را از لحاظ حفاظت از محیط زیست و مصرف انرژی و نیز انتشار گازهای گلخانهای VOC داریم. ما همچنین می توانیم ببینیم که محتوای آن بسیار زیاد است، اما به تنهایی هوا طبیعی است. می توان نادیده گرفت. رنگ آب، مقدار زیادی از VOC کاهش یافته، اما نیاز به خشک، نیاز به انرژی، که به معنی انتشار گازهای گلخانه ای. رنگ بیرونی این رنگ نسبت به رنگ های مبتنی بر آب، مقدار VOC آن بسیار کم و انتشار گازهای گلخانهای بسیار پایین است، اما همچنین مصرف انرژی بسیار زیاد است. پوشش پودر، به این معنی است که گاز سمی تا حد زیادی کاهش می یابد.

 

پس از این ارزیابی، ما به این نتیجه می رسیم که توسعه سبز صنعت مبلمان، اولین استفاده فعال از رنگ های سازگار با محیط زیست، پوشش هزینه های بالای فن آوری رنگ و ناکارآمد، می تواند کاهش کاهش انرژی در مبلمان را برآورده نمی کند صنعت مورد نیاز، حمایت از ارتقاء فن آوری تولید خانه بهبود، استفاده فعال از رنگ های مبتنی بر آب، که از مشاوره استفاده از رنگ است.

 

دوم، ارتقای فن آوری نقاشی. حفاظت از محیط زیست از طریق دو روش برای ترویج تحول و ارتقاء صنعت تولید، از لحاظ شرکت های بزرگ، به طور مستقل به منظور ارتقاء خط تولید، برای شرکت های کوچک و متوسط ​​می تواند یک کارخانه پوشش متمرکز ایجاد کند. کارخانه نقاشی، در اینجا من به طور خلاصه معرفی مزایای کارخانه پوشش، که می تواند به طور کامل به اثر شرکت های بزرگ در مقیاس، حالت PPP، انواع حالت های عملیات همزمان، کاهش فشار بر هزینه های عملیات شرکت های کوچک و متوسط ​​را به ارتقاء صنعتی محلی را ارتقاء بخشید و صنایع مبلمان را از شرکت های بالادست و پایین دست حمایت کرد.

 

با توجه به زمان، گسترش غیرممکن است. من از سیستم حفاظت از محیط زیست آمده ام، هنوز هم با بسیاری از شرکت های تجاری مواجه هستم، من هنوز هم نظر خود را در مورد این موضوع توضیح می دهم، من فکر می کنم باید کسب و کار بعدی را به منظور توجه بیشتر به مسئله حفاظت از محیط زیست توسعه دهیم، چگونه می توان گفت؟ از آنجا که کنگره ی نوزدهم ما به پایان رسیده است، "19 کنگره ملی" به وضوح از قدیم ساختن تمدن بوم شناختی تعریف می کند و همچنین یک سوال را مطرح می کند که تناقض اساسی اجتماعی است که چین اکنون با آن مواجه است. تضاد اصلی در چین کنونی این است که مردم بیشتر و بیشتر زیبا می شوند. تقاضا برای زندگی و تضادهای آن به طور فزاینده ای ناسازگار و ناکافی باید این باشد که چین قبل از دهه 1980 تقریبا یک جامعه کشاورزی بود. در آن زمان، مشکلی که با آن مواجه بود، توسعه نیروهای مولد بود. اگر میخواهید توسعه همه جانبه را از پیشرفت بی تجربه تشویق کنید، چین پس از 40 سال توسعه، افتخار خود را در دستاوردهای خود کسب کرده و محصولات بسیاری دارد. اما فرایند توسعه همچنین قیمت بالا را پرداخت می کند، از جمله مواجهه با مکرر آب و هوا، ما آب می خوریم، ما غذا می خوریم، و در حال حاضر ما اینجا هستیم و بسیاری از کارآفرینان، ما پول داریم، می توانیم آب معدنی بخوریم، می توانیم بخوریم بطری، من می توانم بیرون بروم برای پوشیدن ماسک ها، می توانم ویدئوی آلی را بخورم، می توانم در تصفیه کننده هوا نصب کنم، اما مردم عادی دشوار است، آب، هوا و غذا، عناصر اساسی موجودات بشری هستند، اما حالا تبدیل می شوند یک کالا ضعیف برای همه. بنابراین، از این دیدگاه، محیط کنونی تبدیل به یک عامل مهم محدود کننده توسعه چین، به ویژه محدودیت های صنعتی است.

 

به ویژه، پس از "19 مین کنگره ملی" تناقضات اساسی اجتماعی را مطرح کرد، برخی از شرکت های ما نیز به آن اهمیت می دهند. پیش از آن، چین شما را تشویق کرد تا توسعه یابد. امروزه، شرکت های چینی حتی بیشتر هستند. اگر می خواهید توسعه پیدا کنید، نباید اجازه دهید که به شیوه سبز توسعه و پیشرفت کنید. شما برای این موضوع اهمیتی ندارید، ممکن است گام بعدی با یک مشکل بسیار جدی روبرو شود. در حال حاضر، پس از تصویب قانون حفاظت از محیط زیست چین، "قانون حفاظت از محیط زیست" به طور فزاینده ای سخت گیر شده است. بسیاری از محققان و بسیاری از شرکت ها این عملیات غیرممکن و امکان پذیر است و بسیار سخت است. با این حال، با قضاوت از این دو سال، در عین حال، استانداردهای زیست محیطی چین رو به افزایش است. استانداردهای زیست محیطی چین پیش از این دقیق نیستند، و در حال حاضر، برخی از آنها دقیق تر از همیشه هستند، زیرا شاخص انتشار کمتر و پایین تر است، کنترل قبلی آلودگی های معمولی، کنترل این آلاینده ها است، بنابراین ما با فشار بیشتری روبرو هستیم .

 

یک چیز دیگر. بعد از ظهر دیروز همچنین متوجه شدم که می خواهم در کار MEP شرکت کنم. در حال حاضر بازرسان و بازرسی های ما تبدیل به یک سیستم شده اند. من سیستم خود را برای ارتقا، توسعه سبز و مجوزهای فاضلاب اجرا کرده ام. کاغذ، در حال حاضر یک کتاب است، بنابراین کسب و کار گزارش بیش از پرداخت، پرداخت کمتر، شما نمی توانید برای توسعه.

 

به خاطر زمان، من شروع به حرف زدن نمی کنم. در نهایت، من یک بخش از اینترنت را از طریق اینترنت دیدم، جایی که من با شما به اشتراک می گذارم، صاحب به نام Xie Dahai، نمی دانم، او بخشي از مفهوم حفاظت از محيط زيست است تا هر کارمند، بحران زيست محيطی وحشتناک نیست، در واقع، تا زمانی که نیمی از سرعت صنایع پیشرو نمی میرند، و نیمی از گام در پشت این صنعت، ممکن است طوفان زیست محیطی را از بین ببرند، چه در دریای چین جنوبی و چه در فوشان، شایع است اگر کسب و کار مراقبت از محیط زیست نیست، صبر کنید تا سیاست به آماده سازی، مطمئنا نمی تواند منتقل کند.

 

من از این بخش برای اشتراک گذاری با همه کارآفرینان در اینجا استفاده می کنم و امیدواریم که ما کارآفرینان اهمیت ویژه ای برای حفاظت از محیط زیست داشته باشیم، توجه به تولید پاک سازمانی، توجه به توسعه سبز شرکت ها، نحوه توسعه و استفاده از فن آوری پیشرفته و تجهیزات برای تحقق بخشیدن به توسعه اقتصادی و محیط زیست حفاظت از توسعه مشترک.

 

گزارش من تمام شده است.