info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مونتاژ بلوم اسلاید کابینت آشپزخانه

مونتاژ بلوم اسلاید کابینت آشپزخانه

Apr 13, 2018

مونتاژ بلوم اسلاید کابینت آشپزخانه

اول از همه، ارتفاع پانل های درب را برای هر کشو با نوار اندازه گیری کنید. فاصله 25 مگا بایت را در قسمت پایین پانل سمت چپ بگذارید و خط را علامت بزنید. (این به این دلیل است که ضخامت پانل های پایین برای کشو 18 مگابایت است. اگر فضای ذخیره نگردد، پانل های پایین را نمی توان به درستی نصب کرد).

خطوط موقعیت را از خط 25 مگا پیکسل در پانلهای سمت چپ کابینه نشان دهید و فاصله بین دو خط برابر با ارتفاع پانل درب است. پس از مشخص کردن خط موقعیت برای اسلایدها Blum، اسلایدها را در خط موقعیت بر روی دو صفحه جانبی نصب کنید. در 5 مگاوات از طرف جلو بروید و با پیچ های خودکارشان ایمن شوید. پس از نصب اسلایدها در دو طرف پانل، ما می توانیم بدن کابینت کشوی را جمع کنیم و آن را کنار بگذاریم.

بعد، بیایید همه پانل ها را برای کابینت آشپزخانه کشو با توجه به نقاشی پیدا کنیم. هنگامی که تمام لوازم جانبی پنل و Blum آماده می شوند، می توانیم مونتاژ شومینه ها را شروع کنیم. اتصالات اتصال به محل مشخص شده خود را در قاب کشو و نصب پانل های پایین از شیارهای. لطفا توجه داشته باشید که کارخانه قبلا سوپاپ نرم نزدیک را روی پانل های پایین نصب کرده است و ما فقط نیاز به توجه به جهت و جهت عقب ضربه گیر در طول مونتاژ داریم. فلش های ضربه گیر باید در مقابل قاب چارچوب قرار بگیرند. دو طرف چارچوب کشو و پانل های پایین باید با پیچ و مهره ها محکم شوند. در انتها، پانل های پشتی یاتاقان ها را در گیره ها قرار داده و با پیچ ها ایمن نگه دارید.

پس از مونتاژ کمربند، محفظه کابینت کشو را محاسبه کنید. صندلی صندلی کابینت را در هر طرف درب پایین در کابینت آشپزخانه پایه قرار دهید و در انتهای پایین سمت چپ پانل درب را به پایین انتهای چپ آشپزخانه کابینت قرار دهید و آن را روی صندلی پای صندلی قرار دهید. از پنل درب به عنوان موضوع استفاده کنید و سطح کابینه را با یک پیچ گوشتی منهای با توجه به سمت کج کیبورد آشپزخانه تنظیم کنید . پس از تنظیم مجدد کابینت آشپزخانه ، کشویی را روی اسلایدها Blum قرار دهید.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015