info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مصنوعی آشپزخانه کابینت آشپزخانه

مصنوعی آشپزخانه کابینت آشپزخانه

Nov 22, 2018

آشپزخانه کابینت آشپزخانه کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی آشپزخانه یک آشپزخانه بسیار محبوب است که بدون درز و درزگیر است.

آشپزخانه سنگ مصنوعی   کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه کابینت بدون درز مصنوعی countertops هستند مواد به طور گسترده استفاده می شود در کابینت فعلی. قیمت داخلی و وارداتی متفاوت است. قیمت سنگ مصنوعی تولید شده در داخل کشور 1200 یوان به 1500 یوان در متر است، در حالی که DuPont ایالات متحده را می توان به 2100 یوان به 2900 یوان به ازای هر متر فروخت. البته کیفیت آن مشابه است. بهترین در محصول.

مزایا: کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر اسید، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، و عملکرد قوی مانند مقاومت در برابر ضربه، مقاومت فشاری، مقاومت در برابر خمش و مقاومت نفوذ است. تغییر شکل، چسبندگی، چرخش و دیگر قسمت های درمان منحصر به فرد است؛ زیرا سطح کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی آشپزخانه بدون پوسته، لکه های نفت و آب به نفوذ آن آسان نیست، بنابراین قدرت ضد نفوذ کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی آشپزخانه قوی است؛ می تواند به صورت یکپارچه در هر جفت پیوند، یک ماده از چسب دو خواهد بود پس از بلوک اتصال، کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی آشپزخانه جلا و یکپارچه است.

معایب: کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی آشپزخانه آسان است برای شکستن، سختی بالا نیست و انواع مختلفی در بازار وجود دارد، بین خوب و بد تفاوت بین آنها آسان نیست.

توجه به این مسئله: حتی اگر کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی در آشپزخانه یک سنگ مصنوعی بدون درز باشد، با توجه به تکنیک های مختلف پردازش، کیفیت به سه یا شش و غیره تقسیم می شود. بنابراین، در انتخاب، ما باید یک نام تجاری با شهرت خوب و خدمات تضمین شده را انتخاب کنید.

نگهداری

(1)، تعمیر و نگهداری روزانه فقط نیاز به استفاده از اسفنج، اضافه کردن مواد شوینده خنثی برای تمیز کردن، می تواند تمیز نگه داشته شود؛ برای ضد عفونی کردن، می توانید از سفید کننده روزانه رقیق شده (مخلوط با آب 1: 3 یا 1: 4) یا سایر مواد ضد عفونی کننده برای پاک کردن کابینت های آشپزخانه مصنوعی استفاده کنید سطح آشپزخانه لطفا لکه های آب را با یک حوله پاک کنید و سعی کنید که میز را خشک نگه دارید.

(2) با توجه به مقادیر آبدار در آب و اکسیدان قوی (یون کلر)، آب روی کابینت آشپزخانه سنگ مصنوعی باقی خواهد ماند برای مدت زمان طولانی در آشپزخانه قرار داده و لکه هایی را که برای برداشتن آنها مشکل است، تولید می کند. لطفا آن را با یک مو خشک کنید. پس از چند ساعت یا چند روز، رنگ به آرامی ناپدید می شود. علامت های سفید سفید را می توان با خشک کردن پارچه خشک با روغن خوراکی برداشته.

(3)، لکه های کوچک، می تواند با مواد شوینده خنثی، خمیر دندان ژل مانند پاک می شود.

پرستاری

گام تخریب پذیری برخی از لکه های خیره کننده بستگی به درجه پرداخت از سطح هیئت مدیره:

(1) سطح مات: ماسه ای با دایره پاک کننده مواد شوینده، سپس تمیز، سپس با یک حوله خشک خشک کنید. تمام سطوح را با پد تمیز کردن در فواصل زمانی پاک کنید تا سطوح را صاف نگه دارید.

(2) سطح نیمه مات: ماسه با یک پد تمیز کننده، دایره پاک کننده غیر ساینده، خشک با حوله، و از مواد تمیز کننده غیر ساینده برای افزایش روشنایی سطح استفاده کنید.

(3)، سطح براق: سنگ زنی با یک اسفنج و یک براق کننده غیر ساینده. روان کننده هایی که سخت می توانند برداشته شوند می توانند با یک برگ کاغذ 1200 مش و سپس با پارچه نرم و روشن کننده (و یا موم مبلمان) شسته شوند.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015