info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
جدا از آشپزخانه، از کجا می توان یخچال را قرار داد؟

جدا از آشپزخانه، از کجا می توان یخچال را قرار داد؟

Apr 23, 2018

جدا از آشپزخانه، از کجا می توان یخچال را قرار داد؟

یخچال یک دستگاه خانگی است که هر خانوار دارد. یخچال می تواند غذای ما را حفظ کند. یخچال و فریزر همچنین می تواند غذای ما را بپوشاند. راحت تر است. در حال حاضر یخچال و فریزر به طور کلی بزرگ هستند، برای خانه های کوچک در حال حاضر. صحبت کردن، قرار دادن یخچال و فریزر یک مشکل بسیار ترسناک است، زیرا قرار دادن یخچال در استفاده آینده ما تأثیری نخواهد داشت.

بسیاری از مردم می توانند از یخچال به راحتی در آشپزخانه استفاده کنند، زمانی که می خواهند غذا را بخورند. یخچال و فریزر در آشپزخانه است. علاوه بر راحتی، یک دلیل بسیار مهم وجود دارد. اگر یخچال را در اتاق نشیمن قرار دهید ظاهر خواهد شد که اتاق نشیمن ما بسیار کوچک است. بنابراین برای اینکه اتاق نشیمن ما بزرگتر شود، بسیاری از مردم می خواهند یخچال را به آشپزخانه بگذارند.

درواقع معایب یخچالی در آشپزخانه وجود دارد. هنگامی که آشپزخانه پخت و پز می شود، درجه حرارت در گلخانه افزایش می یابد. قرار دادن یخچال و فریزر در چنین شرایطی موجب کاهش یخچال و فریزر می شود. اگر یخچال و فریزر تحت تاثیر قرار می گیرد، ممکن است بر روی مواد غذایی ذخیره شده در یخچال تاثیر بگذارد. تأثیر ضعیف خنک کننده یخچال و فریزر به طور مستقیم بر حساب های برق خانه ما تاثیر می گذارد. بخار پخت و پز در آشپزخانه بیشتر است. قرار دادن یخچال و فریزر در آشپزخانه ممکن است موجب وخامت یخچال شود.

امروزه بسیاری از مردم یخچال و فریزر را در خانه بر روی رستوران قرار می دهند. اول، چون این فضای دیگر را اشغال نمی کند، و دوم، چون راحت تر است. ما معمولا می خواهیم چیزی بخوریم، ما می توانیم بطور مستقیم از یخچال و فریزر بیرون بریم و به طور مستقیم در رستوران غذا بخوریم، ما مجبور نیستیم بیش از اتاق نشیمن، رستوران ما که معمولا آن را می خوریم، گذشته است، بنابراین یخچال و فریزر می توان گفت که در اینجا راحت تر است و فضای دیگر ما را مانع نخواهد کرد. قرار دادن یخچال و فریزر در اینجا می تواند نه تنها فضای ما را نجات دهد بلکه همچنین محیط خانه ما را زیبایی دهد.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015