info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
تهویه مطبوع در آشپزخانه

تهویه مطبوع در آشپزخانه

Jul 20, 2018

تهویه مطبوع در آشپزخانه

با توجه به تهویه مطبوع آشپزخانه ، پاسخ این است که می توان آنها را نصب کرد. اما چرا اکثر مردم تهویه مطبوع را در آشپزخانه نصب نمی کنند؟ این است که در مورد اشکالات تهویه مطبوع آشپزخانه صحبت کنید. اول از همه، دود آشپزخانه بزرگ است، بخار وارد واحد تهویه مطبوع، تاثیر می گذارد زندگی تهویه مطبوع، تمیز کردن نیز برای تمیز کردن سخت تر است. و اگر به درستی نصب نشود، بخار آشپزخانه به اتاق های دیگر فرو می رود و بر کیفیت هوا سایر اتاقها تأثیر می گذارد.

دوم، فرکانس استفاده کم و مصرف انرژی بالا است. به طور کلی، استفاده از آشپزخانه در منزل بسیار کوتاه است. از نظر اقتصادی و عملی، اکثر مردم انتخاب نمی کنند که سیستم تهویه مطبوع را در آشپزخانه نصب کنند. منطقه آشپزخانه بزرگ نیست، اما اگر مصرف انرژی تهویه مطبوع بسیار بالا باشد، بار واقعی شگفت انگیز است و معایب تهویه مطبوع بسیار بیشتر از مزایای آن است.

در نهایت، اندازه آشپزخانه خود نسبتا کوچک است و نصب سیستم تهویه هوا نیز فضای کمتری را در بر می گیرد، که یکی از دلایلی است که بسیاری از مردم در آشپزخانه نصب نمی کنند. در تابستان، هنگامی که پخت و پز گرم است، شما می توانید روش دیگری را برای خنک کردن انتخاب کنید. به عنوان مثال، هنگامی که شما طبخ، درب را باز کنید تا جریان هوا را حفظ کند. یک فن برقی روی میز بگذارید و آن را به فرد بسپارید تا احساس خنک شود.

1532059034016.jpg

آیا یک راه حل خوب وجود دارد؟

1، هود بزرگ باد

آشپزخانه باید با فشار بزرگ بادی و کلاهبرداری بزرگ مکش مجهز شود. موقعیت نصب نباید بیش از 68 سانتیمتر از بالای میز باشد و دودکش نباید بیش از 2 متر باشد. اثر سیگار خوب است. این می تواند به طور مستقیم جذب گرما تولید شده توسط پخت و پز و کاهش حرارت آشپزخانه .

2، تهویه مطبوع اختصاصی

خیلی دوست دارم فکر می کنم که آشپزخانه تهویه مطبوع است، که عملکرد بیشتر پول است. در واقع، سیستم تهویه مطبوع سنتی البته نمی تواند نصب شود. اگر یک تهویه مطبوع مخصوص آشپزخانه را با یک سینر نصب کنید، مسئله دیگری است و آشپزخانه سرد است.

3، اگزوز را افزایش دهید

اگر آشپزخانه نمی خواهید سیستم تهویه مطبوع را نصب کنید، همچنین می توانید یک سیستم اگزوز را به آشپزخانه اضافه کنید تا اهداف به سرعت حذف بخار و کاهش دمای را به دست آورید.

4، از آتش کمتری استفاده کنید

سعی کنید از تابستان کمتر از شعله های آتش باز استفاده کنید و از اجاق های مایکروویو، کوره ها، آبمیوه گیری ها و دیگر ابزارهایی برای رسیدگی به غذا استفاده کنید که می تواند آشپزخانه را بیش از حد گرم کند.

5، کابینت های رنگی سرد

تطبیق رنگ کابینت آشپزخانه باید سبک و خنک باشد، و از لحاظ روحی، آشپزخانه را می تواند خنک کند. مانند: سنگ مرمر، فولاد ضد زنگ و دیگر مواد، آسان برای تمیز کردن، به نظر می رسد سرد است.

1532059034016.jpg

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015