info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
مزایا و معایب کابینت های آشپزخانه سفارشی

مزایا و معایب کابینت های آشپزخانه سفارشی

Nov 29, 2018

مزایا و معایب آشپزخانه کابینه سفارشی

مزایای انتخاب مواد:

همه ما می دانیم که مبلمان دست ساز سنتی عمدتا ساخته شده از چوب هسته چوب و روکش است. بسیاری از محصولات موجود در بازار، از قبیل چوب هسته چوب و روکش، در سطح پایین تر هستند و سختگیر بودن استانداردهای حفاظت از محیط زیست و مقاومت در برابر تغییر شکل است. اگر آن را خیاط ساخته باشید، خیلی بهتر خواهد شد. پس از همه، همه چیز برای استفاده در منزل است و مواد زیرین را انتخاب نمی کند.

مزایای فرآیند تولید:

کابینت آشپزخانه کامل خانگی به طور کلی در هنگام بازسازی خانه در محل انجام می شود. پرسنل ساخت و ساز عموما چیزهای مختلفی برای ساخت کابینت تمام آشپزخانه نمی دانند ، فرآیند تولید خشن است، خطا بزرگ است و ارگونومی و مواد مهندسی در کل آشپزخانه شناخته شده است. بسیار کم است، اغلب هیچ فضایی در پایین کنسول برای جای دادن پا وجود ندارد و ارتفاع کنسول با توجه به ارتفاع اپراتور تنظیم نمی شود. کل آشپزخانه کابینت تولید شده توسط سازندگان حرفه ای کابینت آشپزخانه همه صنعتی هستند. از برش، پرداخت به نصب، مشخصات دقیق وجود دارد. درجه حرارت بالا و مهر و موم لبه فشار پذیرفته شده است. پس از مهر و موم، ظاهر شسته و رفته و محکم است، و فرایند محصول البته بسیار عالی تر از محصولات خود ساخته شده است.

مزیت قیمت:

در حقیقت، تا آنجا که بازار کابینت آشپزخانه مربوط است، قیمت مبلمان ساخته شده توسط خود بالاتر از کل تولید کننده کابینت آشپزخانه است . بعضی از مردم ممکن است بپرسند چرا برای سفارش دادن ارزانتر است تا بپوشند برای چوب؟ از آنجایی که مارک های بزرگ از خرید گروهی در تهیه و تولید دسته ای دسته کارخانه استفاده می کنند، هزینۀ آن به مقدار زیادی کاهش می یابد. ده نفر از تولیدکنندگان کابینت آشپزخانه ، Dasen به عنوان یک تولیدکننده کابینت آشپزخانه ، همچنین دارای مزیتی در قیمت هستند.

مزایای استفاده از خدمات:

در واقع، بسیاری از مردم فکر می کنند که کابینت آشپزخانه ای که از آنها استفاده می کنند، عمر طولانی دارند. در واقع، زندگی آشپزخانه سفارشی نیز بسیار طولانی است. محصولات سفارشی بهتر از محصولات به پایان رسیده است. بسیاری از مواد یا طرح هایی که در محصولات نهایی استفاده می شوند، در جای خود نیستند. آنها در ظاهر زیبا هستند، مانند بعضی از جعبه های چوبی به پایان رسید. کابینت آشپزخانه کفش ، زمانی که برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرد، از بین بردن درز یا ورق تغییر خواهد کرد. اگر طراح تجربه شده باشد، ملاحظات ارگونومی و مکانیکی به دقت انتخاب می شود تا از سخت افزار مطابق استفاده شود و کابینت آشپزخانه نسبتا قوی باشد.

معایب کابینت آشپزخانه سفارشی چیست؟

کابینت آشپزخانه در خانه باید وجود داشته باشد ، ما باید بدانیم که دو نوع مواد، چوب جامد و فولاد ضد زنگ وجود دارد. حالا ما باید کاستی های آنها را درک کنیم. کل کابینت آشپزخانه چوب جامد یک محصول طبیعی و سازگار با محیط زیست است. قیمت بالا یک نقص عمده است. در عین حال، چوب محصولات دارای حساس به درجه حرارت هستند و در معرض ترک خوردگی و تغییر شکل، به خصوص در زمستان و تابستان است. بنابراین، خرید کابینت آشپزخانه جامد باید به خوبی حفظ شود.

تلفن: + 86-571-56976336

تلفن: + 86-13655718033

ایمیل: info@kitchen-cn.com

فرد مخاطب: Sum Landy

ADD: اتاق 538، واحد C، جواهر مرکز شماره 16 Kangyuan Road، Hangzhou، China.310015